Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bo sie rozmażyłem....
  
 
Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy doceniają takie wózki jak Regata czy Ritmo, Jeżeli ktoś ma problemy z tymi wózkami niech napisze do mnie troszkę z nimi "przeżyłem" wspólnych chwil sam- na sam
  
 
hehe.. i kolejny klubowicz.. ale znowu ne z tego konca polski.. no ale coz.. klubik rosnie w sile
no ale mialem przywitac wiec WItaj
  
 
ja też witam kolejnego klubowicza,szkoda że z północy no ale ważne że jest juz nas sporo,może kiedyś jakiś fan ryśka z łodzi zawita w końcu do klubu czekam z niecierpliwością
  
 
jna też witam, ale czy ty należysz do tego klubu? wszystko pięknie ale nie iałem przyjemności otrzymac takiego zgłoszenia...
hehe
  
 
dzisiaj z rana bez gadania bierzcie się do jaj malowania,malujcie wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku.Wesołych świąt wielkanocnych imokrego dyngusa życzy jankes wszystkim fanom i klubowiczą fiata ritmo i regatki oraz innych fiacików.
  
 
Koni pod macha, panny pod pacha, obrotow na budziku, adrenaliny bez liku, mknijcie niczym we snie, szybko, a bezpiecznie. Kochajcie swe maszyny, nie bojcie sie gliny. Marzcie i tunujcie, predkosci nie bojcie

Wesołych Fiatowcy
  
 
Ja troszke szczodrzej

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie!

Wesołych wszystkim
  
 
No to teraz oficjalnie, formalnosci sie stało zadość.
TomaszJ powiedz cześć wszystkim, wszyscy powiedzcie cześć TomaszJ.

Cześć
  
 
A ty Igorku czkawki dostałeś , że po trzy razy witasz nowych członków ?
  
 
za szybko nacisnełem 3 razy, zdaża sie nawet najlepszym

Już naprawiłem ten błąd

[ wiadomość edytowana przez: igor002 dnia 2004-04-13 19:35:09 ]
  
 
dziendoberek.. a raczej dobry wieczorek.. nowym w klubie.. tym kogo jeszcze nie witalem
  
 
Mamy nowego klubowicza, pewnie zauważyliscie więc niebede mówił kto to witaj w klubie
  
 
thanx igor,mam nadzieje ze sie tu przydam witam i pozdro dla wszystkich
  
 
Słuchaj, każdy kto ma ryśka sie przydaje

Taka prośba, jak byś miał cos o przeróbkach albo cos co sie nadaje do warsztatu to prześlij do mnie albo do DeArca, my to na stronke wrzucimy z twoim podpisem

Pzdr
  
 
KotSylwester, ja rowniez witam
  
 
spox myslałem żeby opisać wam w szczególach najpierw jak sie poważnie obniża zawias w ryśku z fotami i w ogóóle,tak jak u mnie bo z Sielą właściwie razem to robiliśmy,ze wszysykimi mykami i tajnikami,bo pare rzeczy trzeba wiedzieć,o ile trzeba skracać amorki itd,co wy na to?
  
 
witam i dobry pomysł więdz prześlij wszystko do warsztatu będzie spox
  
 
Cytat:
2004-05-14 11:31:53, KotSylwester pisze:
spox myslałem żeby opisać wam w szczególach najpierw jak sie poważnie obniża zawias w ryśku z fotami i w ogóóle,tak jak u mnie bo z Sielą właściwie razem to robiliśmy,ze wszysykimi mykami i tajnikami,bo pare rzeczy trzeba wiedzieć,o ile trzeba skracać amorki itd,co wy na to?


A ja na to jak na lato mi zostal jeszcze tyl
  
 
no ba, też mi pytanie, wal do nas śmiało z takimi materiałami, właśnie o to nam chodzi i jak najwiecej, oczywiście w miare mozliwości, pogódz to z naprawami rysia