DZIAŁ ---- OMEGA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie
Pragnę zainicjować na forum OKP dział poświęcony Omedze - flagowemu modelowi Opla, przedstawicielowi klasy wyższej.

Modelowi, o którym w Auto świecie napisano ostatnio wiele ciepłych słów:

"Opel Omega ma w sobie coś, co cechuje jedynie nieliczne komfortowe auta klasy wyższej. Po zajęciu miejsca za kierownicą nabiera się dystansu do świata"
"Co jest tego powodem? Nadwozie o wyjątkowej przestroności? Ponadczasowa uroda wyraźnie sugerująca niepoddawanie się chwilowym modom? Poczucie bezpieczeństwa wynikające z rozmiarów i masy auta? A może komfort jazdy, który pozwala nie myśleć o fatalnym stanie dróg? Zapewne każda z tych rzeczy po trochu."

Tak więc zapraszam do dyskusji wszystkich sympatyków, pasjonatów i właścicieli Omegi A, B i C.
PZDR Vincent
  
 
nie poddajesz sie
  
 
no a co z działem ascona b i c??????????????
  
 
Vincent, możesz mi wyjaśnić po co ??

Przecież istnieje oddzielne forum dotyczące Omegi do którego jest link na głównej OKP.
Jak wiesz nie tylko forum ale strona, która zawiera full info. na temat Omegi.
Jaki sens zawalania tego forum ??

Są przecież fora - Vectry, Calibry, Astry..... czy widziałeś oddzielne działy tych modeli??
Rozumiem działy modelowe, które nie posiadają własnych stron.

Robienie czegoś dla samego robienia chyba nie ma sensu.


Pozdrawiam

Robert
  
 
Witam
Res ależ oczywiście śpieszę z wyjaśnieniami jeśli chcesz takowych.

Po pierwsze nie wszyscy trafiają na LOB, nie wszyscy tam piszą. Część ludzi mających Omegi zagląda także na OKP.
Opel Klub Polska skupia posiadaczy wszystkich Opli bez względu na model, są więc i Omegi a skoro są one to stworzenie "Działu Omega" to nie "Robienie czegoś dla samego robienia" a więc moim zdaniem ma sens.
Jeśli chodzi o zawalanie tego forum wątkami dotyczącymi Omegi to stoję na stanowisku że wręcz odwrotnie powstanie osobnego działu uporządkuje forum. Ludzie zamiast pisać na forum ogólnym będą mogli pisać w tym konkretnym dziale.
Jeśli przejrzysz forum zobaczysz że padają pytania dotyczące Omegi - co więc lepsze kilka czy kilkadziesiąt wątków na forum czy jeden?

To nie jest dział mający stanowić konkurencję dla LOB jeśli ci o to chodzi. Zresztą jesli podejdziemu do tego od stronu ekonomii to zdrowa konkurencja jest jak najbardziej na rynku wskazana

PZDR Vincent

Skoro jak piszesz są różne fora: Vectry, Calibry, Astry...itd to po co OKP można za chwilę zapytać....
A ja myślę że jeżeli ktoś chce tu być to można i trzeba mu ten pobyt ułatwić np. poprzez uporządkowanie forum poprzez wydzielenie osobnych wątków dotyczących konkretnych modeli.
  
 
racja Vini, moze nareszcie bedzie porzadek, a ne burdel z tymi postami.....kazde autko ma swoj dział i spokój bedzie!!!
  
 
Zgadzam sie z vinim a co szkodzi ze omega bedzie miala swoje forum na OKP ????? a jezli inne modele nie maja to przeciez nic nie soi na przeszkodzie zeby zalozyli forum o swoim ukochanym modelu
Pozdrawiam Piotrek
  
 
Dziś po tygodniowym postoju (wyładowany akumulator), korzystając z rozpoczynającego się urlopu postanowiłem zająć się autkim.
Dzięki wydatnej pomocy Piotrkac26ne, który przyjechał do mnie z kablami i prostownikiem dotarłem na parking. Podchodzimy do auta pilot w ręku i ....nic.
Akumulator padł zupełnie, nie potrafił nawet podnieść rygli centralnego. Kluczyk w zamku też nic nie dał. Omega pozostała na parkingu zamknięta.
W domu za telefon i na awaryjne otwieranie drzwi. Gość mówi uczciwie że nie jest w stanie otworzyć auta i tylko pozostaje podłączyć od spodu napięcie by centralny się otworzył.
Więc jutro czeka mnie wczołgać się pod auto.
Tak to jest jak się zleje sprawę. Aku padł tak skutecznie że pewnie nie da się go już nawet podładować.
PZDR Vincent
  
 
Nie ekscytuj sie Res. Nie ma czym. Niech kombinują. Przeszkadza to komuś? Jest ok.
  
 
Witam
Dziś dostałem się do auta przez bagażnik
Niestety akumulatora nie da się już naładować - pozostaje zakup nowego
PZDr Vincent

PS. "Nie ekscytuj sie Res. Nie ma czym. Niech kombinują. Przeszkadza to komuś? Jest ok." Przychylam się do Twego zdania URG masz rację. Przeszkadza to komuś?

Jak pomysł nie wypali to wątek zniknie i tyle co nie znaczy że nie można podjąć próby stworzenia go. Nikt na siłę nie każe nawet zaglądać do niego
PZDR Vincent
  
 
Ja kcem dział pt. "Omega B MV6 + uśmiech + srebrna puszka" (te ostatnie dla wtajemniczonych"
A potem proszę zrobić go dostępnym tylko dla spełniających odpowiednie wymogi regulaminowe.
  
 
...

[ wiadomość edytowana przez: piotrs dnia 2004-06-03 10:25:19 ]
  
 
  
 
  
 
Popieram..pod warunkiem ze dział bedzie sie rozwijał.....
  
 
Witam
Pożyjemy zobaczymy, wiadomo nic na siłę..Moja propozycja utworzenia tego działu była próbą wysondowania potrzeby jego istnienia...Jeśli nic z tego nie wyjdzie świat się nie zawali a duma niczyja chyba nie ucierpi...
PZDR Vincent
  
 
Co to może być? Zimna nie ma mocy na wolnych obrotach. Po włączeniu biegu w automacie, bez dodania gazu zgaśnie. Na gazie jest ok, a na benzynie po nagrzaniu też ok. Jeżdziłem na benzynie i nic nie pomogło. Gdyby to były zabrudzone wtryski to i po nagrzaniu chodziłby nie tak jak trzeba.
  
 
Vincent, paczuszka juz do ciebie poszła!
  
 
O, konkretny temat!!! Szkoda że dopiero teraz go zauważyłem. Ja uważam że to świetny pomysł. Po pierwsze wszytsko poukładane, a po drugie szybciej można się dowiedzieć czegkolwiek na temat swojego modelu. Vincent masz rację i trzymaj się tego. Jak ktoś nie chce nie musi zaglądać.

Kto mi prześle na cd pocztą tis i epc? Płytki czyste odeślę bez problemu, nawt 3 gratis!!! ravvolny@o2.pl
  
 
O, konkretny temat!!! Szkoda że dopiero teraz go zauważyłem. Ja uważam że to świetny pomysł. Po pierwsze wszytsko poukładane, a po drugie szybciej można się dowiedzieć czegkolwiek na temat swojego modelu. Vincent masz rację i trzymaj się tego. Jak ktoś nie chce nie musi zaglądać.

Kto mi prześle na cd pocztą tis i epc? Płytki czyste odeślę bez problemu, nawt 3 gratis!!! ravvolny@o2.pl