Brak kierunkowskazów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mamproblem mam Poloneza Caro 1.5 z 1994r. Nie ma w nim kierunków jak zalączam je to zazcyna sie mi zarzyc kontrolka od sania i przerywacz dziwnie przeczy nie wiem co sie dzieje. Przerywacz sklada sie z srednij wielkosci pudelka do ktorej doczodza dwie wtyczki . Pomocy jak ktos sie orjentuje co sie dzieje i wie jak to usunoc to dzieki za pomoc. Jak ktos ma linka ze schematami elektrycznymi do poldka z 1994 to tez z gory dzieki. Pozdrawim fso maniakow .
  
 
Cytat:
2005-05-16 22:25:25, oleus4 pisze:
Mamproblem mam Poloneza Caro 1.5 z 1994r. Nie ma w nim kierunków jak zalączam je to zazcyna sie mi zarzyc kontrolka od sania i przerywacz dziwnie przeczy nie wiem co sie dzieje. Przerywacz sklada sie z srednij wielkosci pudelka do ktorej doczodza dwie wtyczki . Pomocy jak ktos sie orjentuje co sie dzieje i wie jak to usunoc to dzieki za pomoc. Jak ktos ma linka ze schematami elektrycznymi do poldka z 1994 to tez z gory dzieki. Pozdrawim fso maniakow .


najpierw pozbądź się wszelakich literówek i zdecyduj się czy piszesz z czy bez ogonków, ale tak czy inaczej pisz NIE ROBIĄC BŁĘDÓW!

nie ma kontrolki SANIA w polonezie, polonez nie używa SAŃ

BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie



[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-05-16 22:30:17 ]
 
 
Cytat:
2005-05-16 22:29:27, robreg pisze:
najpierw pozbądź się wszelakich literówek i zdecyduj się czy piszesz z czy bez ogonków, ale tak czy inaczej pisz NIE ROBIĄC BŁĘDÓW! nie ma kontrolki SANIA w polonezie, polonez nie używa SAŃ BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie [ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-05-16 22:30:17 ]


a co ty sie czepiasz roberg co to humanistyczna stronka ? czy o mechanice odpowiedz na pytanie a nie poprawiaj bledy
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-05-16 22:29:27, robreg pisze:
najpierw pozbądź się wszelakich literówek i zdecyduj się czy piszesz z czy bez ogonków, ale tak czy inaczej pisz NIE ROBIĄC BŁĘDÓW! nie ma kontrolki SANIA w polonezie, polonez nie używa SAŃ BYKOM-STOP - Poprawna pisownia i ortografia w Internecie [ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-05-16 22:30:17 ]



Dyslektycy RULEZ hahahahaah

  
 
Cytat:
2005-05-16 22:47:40, picia78 pisze:
a co ty sie czepiasz roberg co to humanistyczna stronka ? czy o mechanice odpowiedz na pytanie a nie poprawiaj bledy pozdrawiam


Humanizm humanizmem, ale zlituj się nad tymi, co bedą Twoją wiadomość czytali - mnie np. literówki męczą.
Poza tym pomyliłeś się nawet w ksywce kolegi...

A do rzeczy - elektrykiem nie jestem, ale świrowanie kontrolek może oznaczać brak masy na zegarach. A przerywacz może się po prostu zużył? Spróbuj z innym, zobacz, co się wtedy stanie.
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:25:44, jacek_s pisze:
Humanizm humanizmem, ale zlituj się nad tymi, co bedą Twoją wiadomość czytali - mnie np. literówki męczą. Poza tym pomyliłeś się nawet w ksywce kolegi... A do rzeczy - elektrykiem nie jestem, ale świrowanie kontrolek może oznaczać brak masy na zegarach. A przerywacz może się po prostu zużył? Spróbuj z innym, zobacz, co się wtedy stanie.



Panowie jest poniedziałek wieczór ui kolega może jest zmęczony albo zapity bo to wkońcu poniedziałek a nikt nie lubi poniedziałku wybaczcie mu hahahahah
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:19:25, pinifarina pisze:
Dyslektycy RULEZ hahahahaah


raczej DEBILE....

od kiedy to jakiś świstek zwalnia Cię od stosowania SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO??? Teraz to co drugi jełop i leń śmierdzący mowi o sobie dyslektyk i jest zadowolony... gdyby oddychania uczyli, to co, umarłby z braku tlenu?

Człowiek wykształcony (nawet Szkoła Podstawowa jest pewnym etapem wykształcenia) z przyjemnością korzysta ze zdobytej wiedzy a nie tłumaczy swoje lenistwo umysłowe jakimiś wariackimi papierami.
 
 
Cytat:
2005-05-16 23:47:51, robreg pisze:
raczej DEBILE.... od kiedy to jakiś świstek zwalnia Cię od stosowania SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO??? Teraz to co drugi jełop i leń śmierdzący mowi o sobie dyslektyk i jest zadowolony... gdyby oddychania uczyli, to co, umarłby z braku tlenu? Człowiek wykształcony (nawet Szkoła Podstawowa jest pewnym etapem wykształcenia) z przyjemnością korzysta ze zdobytej wiedzy a nie tłumaczy swoje lenistwo umysłowe jakimiś wariackimi papierami.



no i w tym momęcie pokazałeś swoją zdobytą wiedze hahahahahahah GRATULUJE!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:53:46, pinifarina pisze:
no i w tym momęcie pokazałeś swoją zdobytą wiedze hahahahahahah GRATULUJE!!!!!!!!!!


O co Ci chodzi, człowieku?
Ja tam w dysleksję i dysortografię wierzę tak samo, jak w pomroczność jasną... Może jestem konserwatywny...
Poza tym robi się mały OTek w technicznym...


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-05-16 23:59:56 ]
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:53:46, pinifarina pisze:
no i w tym momęcie pokazałeś swoją zdobytą wiedze hahahahahahah GRATULUJE!!!!!!!!!!



cytat:

Jestem "dys"!

Każdy się zasłania papierkiem na "dysleksję" i uważa, że to go zwalnia od obowiązku poprawnego pisania. Otrzymując stosowne zaświadczenie z poradni trafiamy do raju na ziemi - nauczyciele nie sprawdzają błędów w wypracowaniach / na dyktandach, więc po co się uczyć ortografii? Po co wysilać swoje pozostałe szare komórki i zastanawiać się jak się pisze dany wyraz? Piszę tak jak popadnie, dorzucę (D) w kółeczku przy nazwisku i mam spokój


polecam lekturę strony http://www.bykom-stop.avx.pl/
 
 
Cytat:
2005-05-16 23:59:33, jacek_s pisze:
O co Ci chodzi, człowieku? Ja tam w dysleksję i dysortografię wierzę tak samo, jak w pomroczność jasną... Może jestem konserwatywny... Poza tym robi się mały OTek w technicznym... [ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-05-16 23:59:56 ]



Jesteśczłowiek małej wiary hehehe ale to już na inną bajke
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:47:51, robreg pisze:
raczej DEBILE.... od kiedy to jakiś świstek zwalnia Cię od stosowania SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO??? Teraz to co drugi jełop i leń śmierdzący mowi o sobie dyslektyk i jest zadowolony... gdyby oddychania uczyli, to co, umarłby z braku tlenu? Człowiek wykształcony (nawet Szkoła Podstawowa jest pewnym etapem wykształcenia) z przyjemnością korzysta ze zdobytej wiedzy a nie tłumaczy swoje lenistwo umysłowe jakimiś wariackimi papierami.


palant jestes i to wszystko
obrazac to mozesz siebie kretynie i debilu
  
 
Cytat:
2005-05-16 23:47:51, robreg pisze:
raczej DEBILE.... od kiedy to jakiś świstek zwalnia Cię od stosowania SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO??? Teraz to co drugi jełop i leń śmierdzący mowi o sobie dyslektyk i jest zadowolony... gdyby oddychania uczyli, to co, umarłby z braku tlenu? Człowiek wykształcony (nawet Szkoła Podstawowa jest pewnym etapem wykształcenia) z przyjemnością korzysta ze zdobytej wiedzy a nie tłumaczy swoje lenistwo umysłowe jakimiś wariackimi papierami.


palant jestes i to wszystko
obrazac to mozesz siebie kretynie i debilu
  
 
PANOWIE!!!! proszę o spokój!!! to czy ktoś umie pisac czy nie to widać ale zapytał o cos konkretnego i z kilku postów tylko jedno zdanie jest na temat. Wrzucamy na luz, kijem Wisły się na zawróci, a słów typu "palant" i "debil" nie ma potrzeby używać.


[ wiadomość edytowana przez: Momik dnia 2005-05-17 12:13:07 ]
  
 
Cytat:
2005-05-17 12:10:00, Momik pisze:
PANOWIE!!!! proszę o spokój!!! to czy ktoś umie pisac czy nie to widać ale zapytał o cos konkretnego i z kilku postów tylko jedno zdanie jest na temat. Wrzucamy na luz, kijem Wisły się na zawróci, a słów typu "palant" i "debil" nie ma potrzeby używać. [ wiadomość edytowana przez: Momik dnia 2005-05-17 12:13:07 ]


nie picia nie umie pisac i to nie ja zaczalem ten post
i nie ja pierwszy zaczalem wyzywac innych od debili
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-05-17 12:14:34, picia78 pisze:
nie picia nie umie pisac i to nie ja zaczalem ten post i nie ja pierwszy zaczalem wyzywac innych od debili pozdrawiam


picia celem nadrzędnym jest zakończenie dyskusji nie na temat w wątku technicznym i tyle
  
 
Cytat:
2005-05-17 11:49:32, picia78 pisze:
palant jestes i to wszystko obrazac to mozesz siebie kretynie i debilu


To, co napisałem, było reakcją na sformuowanie Pinifariny cytuję "dyslektycy rulez"... nie był to komentarz wobec nikogo personalnie na forum. Nie napisałem słowa o nikim konkretnym, ale widać po Twojej reakcji, że akurat Ciebie to zabolało.

Moje słowa wynikają z tego, że używając komputera można, jeśli tylko się tego chce, pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Skoro część ludzi na forum może chcieć pisać poprawnie, niezależnie od tego czy robią to mimochodem czy sprawdzają swoje wypowiedzi ze słownikiem, to czemu inni, którym się tego robić nie chce, chcą oczekiwać tolerancji dla pisania wg ich widzimisia.

Nie trzeba wydawać pieniędzy na słownik... wystarczy skierować swoje kroki na stronę http://so.pwn.pl/ - znakomity słownik ortograficzny PWN.

Momiku, co się tyczy zas usterki Kolegi oleusa-4, to opisu jest tyle ile Jacek_s odpowiedział. Jedyna rada na to jest taka, aby wziąć do ręki miernik, klucze płaskie 8mm lub 10mm (do rozkręcania śrub podłączenia masy), płaskoszczypy do wymiany uszkodzonych konektorków oraz taśmę izolacyjną i szukać tego jednego uszkodzonego połączenia.

Można też usiąść do schematu elektrycznego Poloneza i spróbować złożyć poza samochodem układ, który pozwoli sprawdzić, czy to właśnie przerywacz jest uszkodzony (raptem dwie żarówki 21W, ze dwie, albo trzy żarówki 5W które pełniłyby rolę kontrolek, trochę przewodów, izolacja, cyna, lutownica, godzina roboty i układ sprawdzony), tylko jedno pytanie: komu by się chciało coś takiego robić?

A wróżenie z fusów to domena wróżek a nie elektromechaników-amatorów.

[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-05-17 12:50:04 ]
 
 
ja też czasem strzele jakiegoś byka, do dziś pamiętam mój opis dojazdu na działkę (spajk swego czasu nie dał mi żyć z tego powodu ) i od tamtej pory staram się używac choćby worda.
  
 
Cytat:
2005-05-17 12:33:03, robreg pisze:
To, co napisałem, było reakcją na sformuowanie Pinifariny cytuję "dyslektycy rulez"... nie był to komentarz wobec nikogo personalnie na forum. Nie napisałem słowa o nikim konkretnym, ale widać po Twojej reakcji, że akurat Ciebie to zabolało. Moje słowa wynikają z tego, że używając komputera można, jeśli tylko się tego chce, pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Skoro część ludzi na forum może chcieć pisać poprawnie, niezależnie od tego czy robią to mimochodem czy sprawdzają swoje wypowiedzi ze słownikiem, to czemu inni, którym się tego robić nie chce, chcą oczekiwać tolerancji dla pisania wg ich widzimisia. Nie trzeba wydawać pieniędzy na słownik... wystarczy skierować swoje kroki na stronę http://so.pwn.pl/ - znakomity słownik ortograficzny PWN. Momiku, co się tyczy zas usterki Kolegi oleusa-4, to opisu jest tyle ile Jacek_s odpowiedział. Jedyna rada na to jest taka, aby wziąć do ręki miernik, klucze płaskie 8mm lub 10mm (do rozkręcania śrub podłączenia masy), płaskoszczypy do wymiany uszkodzonych konektorków oraz taśmę izolacyjną i szukać tego jednego uszkodzonego połączenia. Można też usiąść do schematu elektrycznego Poloneza i spróbować złożyć poza samochodem układ, który pozwoli sprawdzić, czy to właśnie przerywacz jest uszkodzony (raptem dwie żarówki 21W, ze dwie, albo trzy żarówki 5W które pełniłyby rolę kontrolek, trochę przewodów, izolacja, cyna, lutownica, godzina roboty i układ sprawdzony), tylko jedno pytanie: komu by się chciało coś takiego robić? A wróżenie z fusów to domena wróżek a nie elektromechaników-amatorów. [ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-05-17 12:50:04 ]



Taaaa.
Mi się nie chce, ja nie umiem, ja nie wiem, mam dyspepsję i wągry i nikt się nie chce ze mną bawić w piaskownicy ....
Dosyć tego !!!
  
 
No to jak jest z tymi migaczami