Który lepszy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Interesują mnie opinie klubowiczów na temat :
Co jest korzystniejsze z punktu widzenia bezawaryjności
- kupić samochód lepszej marki np. bmw3, audiA4 czy poślednej np. sk.oktawia czy peugeot ale młodszy o rok czy dwa lata ?
j.
  
 
Osobiscie proponowałbym Auto Niemieckie czyli Audi,BMW,VW dobre blachy maja te auta(raczej nie rdzewieja) , noi silniki tez niczego sobie Pozdrawiam
  
 
A co Octavia moze nie jest niemiecka? Przeciez to golf w innej budzie...
A 406 sie nie obawiaj. Samochod bardzo udany, malo awaryjny. Swiadczy o tym m. in to ze duzo 406 jezdzi na taxi... Moj brat mial 406 i przez 4 lata zrobil ponad 100 tys. Gdy sprzedawal miala prawie 180 tys km. Zadnych problemow. Autko bardzo przyjemne i wygodne
  
 
Zaraz octavia to raczej passat
  
 
No cos ty Octavka zbudowana jest na plycie podlogowej golfa IV a nowa octavka zbudowana na bazie golfa V Nie wiem moze Passat tez jest na podlodze golfa, tego nie wiem
  
 
Polecam starsze auto marki BMW, Mercedes,VW. Tymi samochodami pojeździsz dłużej i napewno mniej awaryjnie.Moj ojciec maił 190 z pierwszej seri produkcyjnej 2l diesel zrobił nia bez awaryjnie 560 tys km samochód jeździł 2 razy w miesiącu z niemiec do polski i z powrotem. Sprzedał go turkowi w niemczech.A teraz ma 124 E200 benzyna i ma juz przejechane 155 tys i nic nie nawaliło. Klega mial BMW 3 rekina i z tego co wiem to to auto jeździ do dziś. A Oktavia nie jest na płycie golfa tylko na płycie passata.
  
 
Polecam starsze auto marki BMW, Mercedes,VW. Tymi samochodami pojeździsz dłużej i napewno mniej awaryjnie.Moj ojciec maił 190 z pierwszej seri produkcyjnej 2l diesel zrobił nia bez awaryjnie 560 tys km samochód jeździł 2 razy w miesiącu z niemiec do polski i z powrotem. Sprzedał go turkowi w niemczech.A teraz ma 124 E200 benzyna i ma juz przejechane 155 tys i nic nie nawaliło. Klega mial BMW 3 rekina i z tego co wiem to to auto jeździ do dziś. A Oktavia nie jest na płycie golfa tylko na płycie passata.
  
 
Cytat:
A Oktavia nie jest na płycie golfa tylko na płycie passata.


jak widać na niekturych reklama skody bardziej działa niż fakty(oktawia jest przerośniętym golfem-na tej samej małej płycie podłogowej)
to jak z autobusu 30 osobowego zrobić 50 osobowy
  
 
Cytat:
2005-02-21 19:25:24, matti_k pisze:
A Oktavia nie jest na płycie golfa tylko na płycie passata.



No co ty gadasz... Tak jak kolega wspomnial, reklama robi swoje... To ze Octavia wyglada jak Passat to nie znaczy ze jest zrobiona na jego podzespolach...