Sanitarki, karetki, ambulanse !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzieki za informacje chociaz nie kojaze tego miejsca. Jesli to jednostka wojskowa to sprzetem zarzadza Agencja Mienia Wojskowego !!!
  
 
Ta o ktorej mowilem jest nie do uratowania . Dach ma zmiarzdzony brak kol i tylnej klapy no i szyb bo podniesli ja za dach do gory taka "łapą"
wyglada jakby fortepian na nia spadl albo sejf jak w bajkach D::
  
 
Mam prawdziwe nosze w stanie dobrym z sanitarki PF 125p. Oddam je z chęcią. Kontakt autowidol@gazeta.pl
  
 
Mhmm no od czegos trzeba zaczac moze ktos ma np koguty z Elektry itp !!!
  
 
Cytat:
2005-02-24 16:12:52, BatmanPL pisze:
Dzieki za informacje chociaz nie kojaze tego miejsca. Jesli to jednostka wojskowa to sprzetem zarzadza Agencja Mienia Wojskowego !!!



Nie dziwie sie, trzeba tam szukac dosc mocno, zeby znalezc ten parking, najprociej to jak sie wjedzie od Kaminskiego w Swoszowicka to druga w prawo. A co do AMW, to na pewno oni tym zarzadzaja, ale mozna zobaczyc, czy bedzie to tam...
  
 
No tak AMW miala sie zajac pewna osoba z Fundacji ale jakos tego nie robi wiec trza sie bedzie samemu przejsc. Oni maja siedzibe na Bosackiej i tam pewnie maja caly spis co i gdzie maja. Wiesz no czesto takie wozy sa na szrotach. Kiedys widzialem Magirusa drabine na takim kolo Myslenic wiec rozne rzeczy mozna spotkac. AMW powinna tez miec np sanitarki na pojadach opancerzonych i takie tez szukamy slowem wszystko co ma zwiazek z ratownictwem !!!
  
 
Moj kancik jest ze strazy pozarnej nawet ma napisy pod naklejkami na drzwiach do tego wlasciciel ma mi zalatwic cala orginalna elektrownie na dach
  
 
No to fajnie wyglada jak strazacki. Pometam takie w Strazy i Policji. Ktos mi kiedys przesl fotke iata pick-ua strazackiego ze go odd do muzeum ale sluzyl do przewozu zwlok wiec go nie chcielismy !!!
  
 
Pickup do przewozu zwłok????
Dlaczego nie chcieliście ???
  
 
No wiesz to ma byc MUZEUM RATOWNICTWA i tak woz zle by sie kojazyl !!!
  
 
Chyba, że tak .
A miał nabudówkę
  
 
Mial caly byl czerwony na drzwiach napis "Straz" a na nadbudowce krzyz i chyba byl jeszcze napis !!!
  
 
eee nikt by nie wiedział że ciągali nim truposzy
  
 
Wiesz byl specjalnie do tego celu przystosowany !!!
  
 
Straż trupy woziła
  
 
poderzewam że był przystosowany-przecież to nie ziemniaki gdzie się wozi luzem w worku
  
 
Cytat:
2005-02-26 19:52:00, daniel pisze:
poderzewam że był przystosowany-przecież to nie ziemniaki gdzie się wozi luzem w worku


jak to nie? też się wozi w worku i też luzem
  
 
w worku owszem ale nie luzem za bardzo
  
 
Co wy wiecie... Troche zboczylismy z tematu karetek i Muzeum !!!
  
 
A masz fotki tego pickupa?