Trzaski w Glosnikach przy nacisnieciu hamulca i kierunkowska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zakupilem sobie radyjko na mp3 i wma Panasonic CQ-DF583U i podlaczylem wzmacniacz 4x25 Rms 4 kanalowy!Z przodu mam 2 glosniki dwudrozne w desce rozdzielczej i 2x 13cm dwudrozne w dzwiach i to jest podlaczone pod dwa kanaly we wzmacniaczu a na tyl dalem dwa basowe w polke i dwa 6x9' w miejsce fabryczne i podlaczylem je pod pozostale dwa kanaly wzmacniacza i mam taki problem ze przy naciskaniu hamulca albo gdy wlaczam kierunkowskaz w glosnikach slychac trzaski takie same jak wydaje kierunkowskaz a przy hamulcu takie trzaskanie, ktore powoduje nawet drganie membran glosnikow!Prosze o pomoc
  
 
pomijam fakt ze juz kilka razy temat przewijal sie po forum ale odpowiedz jak by nie patrzec ci sie nalezy...
Otoz sprawdz przedewszystkim okablowanie. Wyglada na to jak bys mial gdzies przebice. Pociagnij mase i plus do wzacniacza do aku. pamietaj ze wzmacniacz nie powinien sie stykac z elementami metalowymi autka, czyli np oparc siedze czy nie moze byc bezposrednio przykrecony do karoserii. Mozliwe ze masz slabo ekranowane kable sygnalowe. Sprawdz rowniez mase na tylnich swiatlach...
  
 
Czy moze mi pan podac swoj nr gg albo maila, bo tu trzeba mi wiekszej pomocy, gdyz ja juz te wszystkie panskie sugestie wykonalem i dalej slysze te trzaski Wzmacniacz mam przykrecony do sklejki a zreszta nawet jak lezal luzem w bagazniku to bylo to samo!Ciagnalem juz Plus i mase od aku i nie dalo efektow!Chincha mam podwojnie ekranowanego z kablem sterujacym(typowo samochodowy)!
  
 
wszystko jest w profilu