Seat partnerem Legii Warszawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Seat podpisal umowe sponsorska z Legia i dzis sa pierwsze efekty tej umowy. Wlasnie dostarczyli im nowe autka (nie wiem czy dla pilkarzy czy dla pracownikow Legii)
Mozna je zobaczyc TU klikajcie "nastepne"
Szczegolnie ladne sa Altee
  
 
wiadomo, marka, która chce być postrzegana jako sportowa promuje się przez sport. Szkoda tylko, że nie zabłysnęła nigdy w WRC...
  
 
No niesamowicie mi sie podoba altea szczegolnia taka czerwoniutka... Juz patrzylem na cenniki (nie dlugo tatko musi zakupic nowy pojazd )
  
 
Mi też przypadła do gustu Altea, nowe Toledo czyli Altea+10cm też nie jest głupia. Ale nie polecaj ojcu tego samochodu. Ja poleciłem w zeszłym roku ojcu zakup wypasionej Octavii kombi zamiast ciuanie kasy na niepraktyczne 407hdi i teraz mnie przeklina. Skodę też...
  
 
fajna skoda nie jest zla, tez jest brana pod uwage przy ewentualnym zakupie
Ale jesli zakupil np altee to chetnie bym zapozyczal sobie od niego...
  
 
Też twierdzę, że skody są niezłe ale naprawdę przyzwyczaił się do komfortu francuskich, dlatego się często ze mną zamienia. Ja tam lubię oktawkę bo to dobry samochód za dobrą cenę choć nawet jak jest nowy to trzeszczą w nim plastiki.
  
 
Siedzenia na pewno za twarde co? W koncu to volkswagen taki urok, ale mi sie tam podoba. Najprawdopodobniej na nastepna wiosne trzeba bedzie zamienic nubirke na cos innego... Moze wczesniej jak sie cos trafi fajnego
  
 
Cytat:
2005-02-24 20:01:53, Focus86 pisze:
(nie wiem czy dla pilkarzy czy dla pracownikow Legii)



Już to widze, jak ZYGO da piłkarzom je, poza tym lepszymi jeżdzą
 
 
No nareszcie Legia zdobyła porzadnego partnera moze wkoncu teraz wema sie chociaz troche do gry a co do samochodow to zgadzam sie z Norbertem oni takimi furkami napewno nie beda jezdzili bo ich stac na owiele drozsze samochody od Seata
  
 
samochod fajny a w taka nedzna druzyne inwestuje....
  
 
Voy moze nie piszmy tutaj kto komu kibicuje i co sadzi o innych druzynach bo moze powstac maly konflikt a i nikt chyba tego nie chce...
  
 
Cytat:
2005-02-26 12:12:17, Focus86 pisze:
Voy moze nie piszmy tutaj kto komu kibicuje i co sadzi o innych druzynach bo moze powstac maly konflikt a i nikt chyba tego nie chce...



Forum jest do wypowiadania i to mi przyszlo na mysl akurat. Poprostu lepiej by na tym wyszewdl gdyby zainwestowal w jakis klasowy europejski klub. A jak bym chcial jakis konflikt wywolac to wierz mi ze nie trzeba wcale pisac o legii