Głośniki w drzwiach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!, mam pytanie jaka średnica głośników wchodzi w przednie drzwi w MK7? (podejrzewam że 13) i czy żeby je wymienić trzeba demontować całą tapicerke??
  
 
Tak trzeba

16,5 cm

Było

Szukaj w archiwum

i poradach!!!!

Proszę zablokować wątek !!!!!!!!!!
  
 
ja mam 16.5 KICK po małych zmianach w tapicerce bo sie nie chcialy zmiescic
  
 
Podobno można wcisnąć w przednie drzwi 16,5 cm ale to chyba "hardcore' i to po niezłych przeróbkach (niewielu tak zrobiło).....'legalnie" sa przejściówki z oryginalnych głośników Forda (12cm podobno) na 13 cm ..... niewielka różnica ale można sobie jakieś dobre głośniczki zapodać i powinno trochę grać lepiej
Osobiście głowię się nad tymi "16-tkami" tylko nie chciałbym wycinać dziur w boczkach drzwi a nie wiem czy da się inaczej ;(.....
  
 
duzy problem polega na głebokosci montazowej glosnika moj przypadek to az 70 mm i ledwo miesci sie miedzy tapicerka a szyba ale to 16.5 do dobra podstawa basu a nie jakies tam 10 zdjecia wkrótce wrzuce
  
 
Tu jest wszystko opisane i obfotografowane....
  
 
było już ale poszukaj:
tu
i tu
i jeszcze tu

mi weszły JBL Gta652 (5,5cm gł) bez prawie żadnych przeróbek
  
 
no tak fajnie że można upakować 16,5 ale ja raczej nieposiatam takich zdolności manualnych, więc skłaniał bym się raczej ku tym przejściówkom na 13 czy ktoś wie gdzie można coś takiego kupić?
  
 
Wiesz co wpisałem w wyszukiwarkę na forum hasł przejściówki dałem wszystkie posty i co w pierwszym wyniku znalazłem odpowiedź!!!!

Więc weź i poszukaj!!!! Ja zanim zadam pytanie to szukam czy nie było podobnego problemu!!!!!!!!!!
  
 
np.
tu
lub tu
  
 
Cytat:
2005-02-23 13:03:21, kruchacz pisze:
Wiesz co wpisałem w wyszukiwarkę na forum hasł przejściówki dałem wszystkie posty i co w pierwszym wyniku znalazłem odpowiedź!!!! Więc weź i poszukaj!!!! Ja zanim zadam pytanie to szukam czy nie było podobnego problemu!!!!!!!!!!


zgadzam sie z Tobą ale kolega jest nowy więc łapki nam nie odlecą jak mu pomożemy
a Tobie hans też nie odleca jak sam poszukasz


[ wiadomość edytowana przez: darasb dnia 2005-02-23 13:10:48 ]
  
 
Ja wiem, że jest nowy... ale to nie zwalnia go z odrobiny własnej woli.... żeby chcieć i poszukać.... a może zrobić jakiś FAQ dla nowych....

Trochę mnie wenrwia czytanie xx tematu o głośnikach z przodu.... albo o krokowcu...

Przewiduję, że następne pytanie będzie o to jakiej firmy kupić głośniki i gdzie....

Coś dzisiaj niecierpliwy jestem...
  
 
bez obaw nie będzie pytania jakie głośniki kupiś i gdzie, to to akurat wiem doskonale bo sam je sprzedaje chciałem się tylko upewnić (bez ściągania tapicerki)jaka średnica tam wchodzi, bo katalogi albo nie uwzględniają essiego wogóle, albo podają sprzeczne dane, co do krokowego też możesz być spokojny, przerobiłem ten temat i mam własne doświadczenia, pozatym myślałem że jak coś wkurza to nie trzeba tego czytać, mimo wszystko sorki, więcej sie niepowtórzy!!!
  
 
Ja wczoraj widziałem takie przejściówki w mediamarkcie na bielanach. Najlepiej zrobic sobie takie przejściówki na 13 cm z mdf-u i nie kombinowac. A jak ktos chce hardcorowy dzwiek zrobic niech se kupi panele montowane u dołu drzwi i zamontuje 16,5 cm. To dopiero bedzie grac
  
 
Spoko.... najważniejsze że już wiesz i że pomogliśmy... tak tylko wyczulam na przyszłość!!!!
  
 
a jakiej firmy głośniki najlepiej


[ wiadomość edytowana przez: darasb dnia 2005-02-23 13:35:16 ]
  
 
NAJLEPSZEJ
  
 
1.JBL
2.Hertz
3.Infinity
4.Magnat
5.Helix
6.MacAudio
7. itp, itd.......
  
 
A nie lepiej DLS, Focal albo Morel....????
  
 
Ja mam SONY i graja siwetnie. Nic praktycznie nie przerabialem zeby wcisnac te 16,5 2 dlugie sruby i podkladka tlumiaca z oianki. Wszystko cacy