Pomóżcie przy zegarach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko...
1. Jak wyciąc - żeby było dobrze kółka - w białych tarczach (pod wskazówki...) wydrukowanych na papierze do wizytówek lub fotograficznym (mat lub połysk) i który papier będzie lepszy.
2. Potrzebuje znaczek GHIA w jpg. lub cdr. - aadam_sz@o2.pl
Dzięki za podpowiedzi...
  
 
Kolka na wskazowki ja np. robilem najpierw szpilka, a potem Drutem Do Szycia Ale pamietaj ze na wskazowki od Paliwa i Temp. sa inne otwory, tam nie masz okraglych tylko takie . . . fikusne, zwroc na to uwage, jesli zrobisz okragle to ci sie moze wskazowka zawieszac tak jak u mnie . . .
  
 
Cytat:
2005-02-26 11:21:16, taxi pisze:
Kolka na wskazowki ja np. robilem najpierw szpilka, a potem Drutem Do Szycia Ale pamietaj ze na wskazowki od Paliwa i Temp. sa inne otwory, tam nie masz okraglych tylko takie . . . fikusne, zwroc na to uwage, jesli zrobisz okragle to ci sie moze wskazowka zawieszac tak jak u mnie . . .



Co to wskaz paliwa i ogrzewania to się zgadzam, A jak wytniesz za duże to ta od temp, będzie bardzo nisko opadała na zimnym silniku

Pozostałe wycinałem takim urządzonkiem do robienia dziurek w skórzanych paskach
  
 
Cytat:
2005-02-26 11:25:19, MasterCheat pisze:
Co to wskaz paliwa i ogrzewania to się zgadzam, A jak wytniesz za duże to ta od temp, będzie bardzo nisko opadała na zimnym silniku Pozostałe wycinałem takim urządzonkiem do robienia dziurek w skórzanych paskach


A wiesz ze nie zwrocilem uwagi Ale cenna rada, bo robie je od nowa . . .
  
 
Aha, zapomniałem dodać że wg. mnie lepszy będzie papier fotograficzny, jam mam matowy i jest ładnie, tylko ze ja mam taki od fotografa bo zaniosłem do wywołania jako fotkę. Całość zmieściła się na formacie za 1,70 zł, i myślę że dużej to wytrzyma niż drukowanie na domowym sprzęcie, a do tego jest chyba taniej

Ps. ktoś cię orientuje na jakim sprzęcie u fotografa drukują, bo coś mi się wydaje żer to sa drukarki termosublimacyjne czy jakies takie??
  
 
MasterCheat a masz jakies foty jak to u ciebie wygląda???
  
 
i powiedzcie jeszcze jak to naklejaliście na tarcze czarne????
  
 
Nie, ja nic nie naklejalem. Zrobilem poprostu zamienniki, tyle ze tym razem podklejam je cienkim Plexi zeby mialo sztywnosc . . .
  
 
Cytat:
2005-02-26 11:32:47, Hetmann pisze:
MasterCheat a masz jakies foty jak to u ciebie wygląda???



A mam , i już nawet na forum pokazywałem. Ale pokażę jeszcze raz, bo teraz już mam pomarańczowe wskazówy .








No tak to mniejwięcej wygląda


Co do przyklejania, to czrne zdjąłem (odkleiłem) a białe podkleiłem na brzegach taśma dwutronną.
  
 
Fajne master . . . . .jak dorwe diody UV na 12V to ja tez skoncze
  
 
Musze jeszcze skombinować jakiś aparacik co ładnie w nocy robi fotki, bo niestety mój jest w tym tragiczny, więc fotek z niego narazie nie zamieszczam, bo wskazówki na nim wychodzą czarwone, podświetlanie wychodzi jakby był kontrast ostro przesadzony i wogóle kicha
  
 
master....fajowo Ci to wyszło a wskazówki wyglądają jak oryginalne od Rs-a...naprawdę ładny efekt
  
 
a podświetlenie jak w moim profilu...nie sprawdzi się już...?
trzeba od góry - tam gdzie zarówki - dawac kilka niebieskich diód?

I czy macie gdzies ten znaczek ghia???
  
 
Też będę miał takie wskazówki, jak je pomaluję A moje tarcze drukowałem sam na drukarce dość dobrej jakości i na papierze fotograficznym, matowym.
  
 
a ja kupiłem właśnie taki papier...i...rozczarowałem sie
wygląda jak zwykły do ksero jest tylko ciut grubszy....
  
 
Cytat:
2005-02-26 13:20:56, Hetmann pisze:
a podświetlenie jak w moim profilu...nie sprawdzi się już...? trzeba od góry - tam gdzie zarówki - dawac kilka niebieskich diód? I czy macie gdzies ten znaczek ghia???



No niestety twoje aktualne podświetlanie nie zda egzaminu (no bo jak niby podświetlić czarne cyferki ). Ja całkiem zrezygnowałem z podświetlenia od spodu.


Cytat:
master....fajowo Ci to wyszło a wskazówki wyglądają jak oryginalne od Rs-a...naprawdę ładny efekt



Dzięki micab
  
 
Cytat:
2005-02-26 13:27:05, Hetmann pisze:
a ja kupiłem właśnie taki papier...i...rozczarowałem sie wygląda jak zwykły do ksero jest tylko ciut grubszy....


Wiesz . . . . niewazne jak on wyglada i jaka ma grubosc, wazne jak na nim wydruki wychodza
  
 
ok dzięki a co z logiem Ghia?????????????
  
 


  
 
DZIĘKI BAAAARDZO.
Powiedzcie jeszcze co z podświetleniem...diody od spodu tak jak mam w profilu coś dadzą?