Podpora wału

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukalem w wyszukiwarce i nic nie znalazlem, mianowicie mam pytanie moze troche glupie ale jednak dzie znajduje sie ta podpora walu napedowego?
  
 
Cytat:
2005-02-19 18:51:16, CARORACER pisze:
szukalem w wyszukiwarce i nic nie znalazlem, mianowicie mam pytanie moze troche glupie ale jednak dzie znajduje sie ta podpora walu napedowego?


Na srodku walu
  
 
dlatego sie pytam bo mnie to zainteresowalo ze go chyba nie mam i sie potwierdzilo nie mam podpory o fuck
  
 
nie możesz nie mieć podpory
  
 
to chyba raczej niemożliwe ?
  
 
Cytat:
2005-02-19 18:57:18, road_runner pisze:
Na srodku walu



mniej wiecej oczywiscie.

A do OLA wlasnie jedzie brygada ratunkowa z tegoz wlasnie powodu. Stoi biedaczek gdzies miedzy Sieradzem, a Kaliszem.
  
 
mozliwe czy nie mozliwe, wiem tylko ze miedzy skrzynia a mostem nic go nie podtrzymuje
  
 


a jak sie jeździ autkiem?
  
 
Cytat:
2005-02-19 19:15:05, CARORACER pisze:
mozliwe czy nie mozliwe, wiem tylko ze miedzy skrzynia a mostem nic go nie podtrzymuje



foty, foty, foty
  
 
a wał jest w środku "łamany"?
jest
bez podpory zrobiłby kuku
  
 
no to kuku mi nie zrobil, a przejechalem nim 30 tys. kurde fot nie mam ale moze sie zorganizuje, a autkiem sie jezdzi jak dla mnie dobrze tylko zastanawialy mnie lekutkie wibracje i i dziwne takie basowe buczenie gdy np na 3 badz 4 ciagnal od lekko ponizej 2 tys obr do 2,5 tys
  
 
nie no, stary, jakoś nie wierze, że przejechałeś 30 tys bez podpory wału i czuć było tylko "lekie wibracje" ...
  
 
no mowie ze tak jak zdobede aparacik do telefonu to w poniedzialek robie zdjecia, oprocz takiego plaskowniczka przykrezonego ponizej walu do podluyznic jesli tak to sie zazywa, (jak co to poprawcie) to nic kolo walu sie nie paleta
  
 
A za tym plaskowniczkiem jest podpora walu...
  
 
nic a nic plaskowniczek jest o ile sie nie myle pod czescia walu idaca od mostu jak wyczytalem u morawskiego wrazie czego oprze sie na tym jesli sie nie myle a podpora ma byc chyba na czesci od skrzyni, prawda?
  
 
nie,tak jak kiler pisze,na tym płaskowniczku jest podpora-na środku a nie przy skrzyni
  
 
Podpora jest na srodku....jak patrzysz od spodu i widzisz laczaca sie linke recznego...tam gdzie jest ciegno ze sprezynka...podpora jest nad.... lecz jezeli jej nie masz ciagnal bys wal po ziemi a to raczej nie mozliwe. Co do wibry....podpora sie wytarla i wymaga wymiany....guma sparciala albo pekla. Jezeli jeszcze to nic Ci nieprzybliza musisz wjechac na kanal.....spojz jak leci wal od mostu...dochodzi do podwozia i tam jest podpora z podpory leci wal do skrzyni....to moze cos Ci przyblizy
  
 
daniel nie musisz mi tlumaczyc zczailem juz baze gdzie to jest napisalem ze to jest na tej czesci walu co ze skrzyni wychodzi a nie ze przy skrzyni, a to roznica , dobrze mowie? po ktorej stronie ma byc?


[ wiadomość edytowana przez: caroracer dnia 2005-02-19 20:14:33 ]
  
 
oki,nie zrozumieliśmy się-dobrze mówisz
  
 
no problem , widze ze ten temat dosc ciekawy, sprobuje zrobic jakies fotki tego zjawiska dla niedowiarkow , jakby co to jest komu je przeslac zeby je umniescil?