Skargi i pochwały-> opinie o osobach handlujacyh na forum - Strona 105

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koleś ty jestes z natury taki pierdolniety czy tylko okazyjnie zmieniasz się ze swoim penisem na łby? Widzisz chyba że mnie dawno na forum nie było to postanowiłes jakieś swoje qrwa żale wylac do życia ?

Ale żeby reszta miała świadomośc to doprecyzujmy jak to było bo chyba coś Ci się popierdoliło pedale.

Kupiłeś odemnie silnik w polowie ROKU 2011. Wszystko fajnie brede Ci dorzuciłem, wysyłke chyba po mojej stronie daliśmy itd. Wszystko doszło, byłeś happy itd.
Później coś do mnie pisałeś na forum w sierpniu 2011 ROKU, że coś sobie modujesz w silniku i pytałeś mnie jaką uszczelkę pod glowice wrzucic. Odpisałem ci pedale, radząc co i jak zrobic (mamy privy przeciez). Wcięło Cie wtedy na ponad pół roku gdzie upalałeś sobie silnik na okolicznych imprezach.

Po okresie startów, napisałeś do mnie 20.01.2012 że coś nie gra. Jako że nie chciało mi się pisac epopei na forum, poprosiłem cie o numer telefonu i że JA zadzwonie (żeby nie narażać cie na dodatkowe koszty przy długiej rozmowie). Gdy w koncu doprosiłem się o numer telefonu (pare dni moje privy na forum) to znów qrwa nie odbierałeś. Po jakimś czasie napisałeś mi wiadomośc, cytuje: ‘Eh zapomnailem calkiem mi z glowy wylecialo rano trykne”
To Twoje ‘tyrkanie rano’ trwało do lutego 2012  Wtedy też po rozmowie i gdy przedstawiłeś mi swoje uwagi, powiedziałem ci że tego silnika jestem pewien ALE POPROSIŁEM cIE O PRZESŁANIE FOTEK POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW W SILNIKU LECZ W OBUDOWIE GDYŻ JA POZNAM SWOJĄ OBUDOWE I GRATY (także miałem fotki tego silnika).
I powiedziałem ci że coś mi tu nie gra że po sezonie jazdy nagle się do mnie odzywasz jak ja już prawie zapomniałem o całej transakcji troche i musiałeś mi się przypominac kim Ty w ogóle jesteś i od którego silnika.
Po tym telefonie znów cie wcieło (nawiasem mówiąc czemu kłamiesz chłopaków że się nie kontaktowaliśmy i sam sprzedałeś silnik który uwazasz że nie miał w sobie czegoś tam? Mamy privy przecież wiec może niech Twój kontrahent także z tym tematem się zapozna bo z tego co widze (dzieki dommel) to wystawiłeś silnik na forum, skopiowałeś mój opis i skłamałeś ze motor został zbudowany w 2012 roku. Heeellooouu – chyba ci się lata popiepszyły.)

Ale lecmy dalej. Po tym jak nie wysłałes mi fotek, nie dzwoniłeś to pozniej w lutym 2012 znów napisałeś mi priva (dalej nie wysyłając fotek o które prosiłem) że możesz do mnie podjechac. Znów odpisałem Ci pedale tępy uczciwie, ze spoko tylko żebyś zadzwonił dzień wcześniej żebym był osiągalny. I olałeś temat !

I to było w lutym 2012. Teraz po ROKU czasu coś znów Ci odjebało i piszesz zamiast do mnie to na forum. A priva mi napisałes teraz po tym jak chłopaki się Ciebie zapytali teraz czy się ze mną kontaktowałeś.
Ej, no przeczytaj sobie to wszystko dwa razy, zbierz fakty, stan przed lustrem i pierdolnij się z całej siły tym silnikiem. Bo tylko tyle Ci zostało.

Sory inni forumowicze za ostry jezyk ale już troche cierpliwości miałem i się skonczyło.
Jakbym wiedział Pieki, że Ty jesteś jakiś niepełnosprytny to dałbym Ci ten motor qrwa za free z nalepką ‘dla inwalidów’. Mógłbyś przynajmniej parkowac bez stresu pod marketem.

Tak że ogólnie moje przesłanie do Ciebie powinieneś już zrozumiec a jeśli masz z tym problem To już spieszę z podpowiedzia----- ‘pałuj się’.

A gwarantuje Ci że przekaże Ci to jeszcze na live na jakimś sprincie czy gdzieś tam.


p.s.
dzięki za info przyjaznym osobom żebym zaglądnął na forum
  
 
Chłopię pierdolnięty może jestes ty. Chcesz sie licytowac. Przyjade do ciebie i ci kurwa pokarze wszystkie twoje jebane złodziejskie wiadomości. Chcesz spoko, numer masz dzwon i sie ustawimy. Nie bedziesz mnie tu oczerniac przed innymi. Cwany jestes i to widze za bardzo !!!A z takimi tesxtami to sobie mozewsz. Co dupeczke sobie bronisz przed ludzmi. Jestes smieszny . Mowisz obudowy??Mam zdjecie ktore mi wysłałeś wszystko mam i ci udowodnie. Nie obrazaj mnie

[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-20 23:10:09 ]
  
 
Ehhh , jak dobrze się złożyło , że Pieki jest niesłowny i sprzedał komuś innemu ten motor ( wyrazy współczucia dla nabywcy).
Bóg wie co bym tam w środku znalazł
  
 
Cytat:
2013-02-20 23:10:14, Quick07 pisze:
Ehhh , jak dobrze się złożyło , że Pieki jest niesłowny i sprzedał komuś innemu ten motor ( wyrazy współczucia dla nabywcy). Bóg wie co bym tam w środku znalazł




Ja również sie ciesze
  
 
Kolego Piekarz - proponuję żebyś ustosunkował się do tego co napisał Mike. Napisz wyraźnie gdzie napisał nieprawdę. Jeśli tego nie zrobisz, sądzę że mamy sprawę załatwioną.
  
 
Sprawa zostanie załatwiona droga pw oraz osobiście dziekuje

[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-20 23:41:40 ]
  
 
Poruszyłeś temat na forum, publicznie oskarżasz osobę z imienia i nazwiska, więc nie zamiataj teraz śmieci pod dywan. W ostateczności opublikuj tutaj tylko finał całej sprawy wg mnie z góry przez Ciebie ukartowanej.
  
 
eee Pieki wal na forum tak jak Ci 130TC napisał. Rzuc co nie tak napisałem w swojej wypowiedzi a ja wrzuce print screen z naszych rozmów na pw
  
 
Nie ma to jak dobra rozrywka na forum z wieczora, doleje oliwy:

Foty z 29.11.2012 z profilu użytkownika Pieki7 na fotosiku





A podobno silnika nie rozbierał i nie widział co w środku
  
 
To nie ja rozbierałem, mechanik robil mi zdjęcia bo bylem za granicami rp wtedy. Dobra sprawa załatwiona. Nie znam sie na silnikach wogole. Pare osób może to potwierdzić. Proszę szkalujcie mnie . Sprawa załatwiona dobranoc


Edit:


Nie wiem , moze mechnik ja moge gdybac nikogo ien posądzam odrazu bo nikogo nie złapałem za renke kurwa i tyle jezeli kogos obraziłem przepraszam lecz tego tak nie zostawię

[ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-21 00:30:35 ]
  
 
Cytat:
2013-02-21 00:13:49, Pieki7 pisze:
To nie ja rozbierałem, mechanik robil mi zdjęcia bo bylem za granicami rp wtedy. Dobra sprawa załatwiona. Nie znam sie na silnikach wogole. Pare osób może to potwierdzić. Proszę szkalujcie mnie . Sprawa załatwiona dobranoc Edit: Nie wiem , moze mechnik ja moge gdybac nikogo ien posądzam odrazu bo nikogo nie złapałem za renke kurwa i tyle jezeli kogos obraziłem przepraszam lecz tego tak nie zostawię [ wiadomość edytowana przez: Pieki7 dnia 2013-02-21 00:30:35 ]



Chłopie ty na jakieś rozdwojenie jaźni cierpisz?? Najpierw oczerniasz Majkiego wypisując jaki jest oszust i że spotkacie się w sądzie, a teraz piszesz, że nikogo za rękę (nie piszemy renke) nie złapałeś i nikogo nie posądzasz.
  
 
Pozwolę sobie wrzucić link do albumu ze zdjęciami silnika zaraz po rozbiórce przez nowego właściciela , mam nadzieje , że się nie pogniewa

https://plus.google.com/photos/110644856327178261824/albums/5844907063082100897?authkey=CI6AhofC4oLRpgE&banner=pwa

Sam adres , bo w formie linku coś nie działa

[ wiadomość edytowana przez: Quick07 dnia 2013-02-21 01:06:20 ]
  
 
Pieki dajesz jaja!
  
 
no to chyba tyle w temacie.
Sory jedynie za słownictwo w pierwszym poście.

pozdro
  
 
Cytat:
2013-02-21 00:40:24, cichy_b0b pisze:
Chłopie ty na jakieś rozdwojenie jaźni cierpisz?? Najpierw oczerniasz Majkiego wypisując jaki jest oszust i że spotkacie się w sądzie, a teraz piszesz, że nikogo za rękę (nie piszemy renke) nie złapałeś i nikogo nie posądzasz.

cos w tym jest , rano rano ubieram dzieci do szkoly a wieczorem chodze na dziwki. dzieki panowie
  
 
Cytat:
2013-02-21 00:40:24, cichy_b0b pisze:
Chłopie ty na jakieś rozdwojenie jaźni cierpisz?? Najpierw oczerniasz Majkiego wypisując jaki jest oszust i że spotkacie się w sądzie, a teraz piszesz, że nikogo za rękę (nie piszemy renke) nie złapałeś i nikogo nie posądzasz.

cos w tym jest , rano rano ubieram dzieci do szkoly a wieczorem chodze na dziwki. dzieki panowie
  
 
Jak dla mnie sprawa na tym forum jest wyjasniona
  
 
Cytat:
2013-02-16 09:30:20, Pieki7 pisze:
Nie będę sie juz odzywać na ten temat. Temat jak dla mnie na tym forum zamknięty



Z rodzaju drobnych szczegółów: oryginalny opis Michała korby wypolerowane - jak widzę po zdjęciach zgodne z faktami. Twój opis -lekkie korby. Sorki ale jak się naciąga rzeczywistość... i do tego wracać do tematu po dwóch latach. Czy tam w Sączy nie pierdyknęła jakaś asteroida? I mi na priva nie wypisuj już więcej żebym się w temacie nie odzywał bo cwaniactwo będę zawsze tępił!
  
 
+ dla Cichy BoB za odbiór klamotów i przechowanie

małe upomnienie dla Miłoszrally ... bo dwa dystanse niby polonez/125p są ze sklejki lub innego tworzywa nie będącego ani stalą ani amelinium a już na pewno nigdy nie były w FSO nawet na wycieczce.
  
 
+ dla OBI za śwatła do 127