Po spociku w Krakowie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Dzis na pasie lotniska, skąd póxniej przenieśliśmy się do kawiarenki w Geancie odbył sie zapowiadany spocik grupy Krakowskiej. Ja z Konradem byłem już o 14.00, chwile później białą samarką przyjechał drvampire z żoną, a zaraz po nich na przemysław gałka, który przesiadł sie na Opelka astrę , ale jak sam podkreśla - duchem jest z nami . Nie do końca rozstał sie z Ładą bo ma jeszcze jedną 110 w rodzinie.W każdym razie nareszcie udało mi sie przemkowi przekazac koszulkę, która czekała od ....maja ubiegłego roku!.
Było potwornie zimno , ale mimo to ok 14, 30 było nas już 7 samochodów.Przyjechał równiez Konrad i jego kolega z zaprzyjaźnionego klubu(jeśli moge tak powiedzieć www.rallykrakow.prv.pl pieknym seicento. Scigneliśmy się dwa razy z Pitrusiem Swieżym ( raz dostałem , raz był remis).Ustyawiliśmy autka do fotek, ale było tak potwornie zimno,ze już koło 15,30 doszlismy wspolnie do wnioosku,ze lepiej zmienic lokal i pojechalismy do pobliskiego Geanta na herbatke, kawke i piwko)).W trakcie posiedzenia pojawił się BASTEK, który trochę jest przeziębiony i nie mógł przyjechac na pas.Pogadalismy troche o: naklejkach, koszulkach i nadchodzącym zlocie o czym info przekażę w odp. temtach.Było naprawdę super!
Pierwszy raz spotkaliśmy sie z naszym nowym klubowiczem drvampire i jego żoną. To właśnie drvampire jest autorem fotek, kóre byc może jeszcze dziś pojawią się na tym forum. Dzięki!
A oto lista obecności:
1.Misiek- Wadowice(Samara 2108 ) z dziewczyną(przepraszam ale zapomniałem jak ma na imie Twoja dziewczyna Misiek - przeproś ją ode mnie)
2. HGS z żona(2105)
3.drvampire z żoną(samara 21093)
4.Piotr (Kraków)- samara 21093
5.Tomek Buła(2105)
6.Krzysztof-Fleszer(2107)
7.Bastek (2108 )
8.Przemek Gałka (Opel astra-niegdys samara 21093)
9. Paweł i Konrad czyli my i nasza biedna 21093
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za fajnie spedzony czas. Teraz Panowie i Panie -BYLE DO WIOSNY
jak będzie cieplej to przyjemniej będzie pogadac na powietrzu, bo dziś niestety nie bylismy w stanie wytrzymać tam dłużej niż pół godziny. Dlatego jeśli ktos nas tam nie zastał a spoźnił sie - przepraszamy. Miłą być jeszcze inż. Czech i przemor czekaliśmy ale w końcu ratowalismy sie ucieczką na herbatę!
Pozdrawiam Wszystkich
Paweł
 
 
no proszę, to autek klubowych było w sumie 16...
coraz nas więcej, rośniemy w siłę.
już nie mogę się doczekać zlotu kwietniowego.
OJ, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
  
 
Oj Będzie bedzie
Ciesze sie ,że Wam się również udało!
Już nie moge się doczekac na ogólnopolski zlot!
Paweł
 
 
Super spocik, pierwszą partię zdjęć już wysłałem, jak Konrad odbierze to wyslę następne HEYA
  
 
Naprawdę Express !
Oglądnęlismy juz ten filmik z Euromarket trophy , który zrobiłes. Muszę przyznać ,że masz talentPamietam równiez tego seata, którego jesteś pilotem. Prosze Cię o info o Twoich startach na krakowskich KJS-ach. Bedziemy kibicować, a jak poprawię zawieszenie, wymienie sprzęgło i przeguby to moze...również się pościgam
Gratuluję film jest jest świetny.
Jeśłi masz takie mozliwosci to moze zrobimy jakiś filmik z wiosennego zlotu?????
No już czekam na pierwsze fotki....
 
 
Jeśli ktoś nakręci materiał na kamerze to nie ma problemu ze zrobieniem filmiku, a co do startów to niestety nieregularnie startujemy w krakowskich KJSach (największy tryumf to 2 miejsce we wrześniowym w klasie). Na 90% wystartujemy w KJS w Krakowie 8 lutego jeśli tylko się odbędzie
  
 
Niestety- ztego co wiem - wszyscy narzekaja na organizacje KJSów w Krakowie, a przede wszystkim na wysokie wpisowe. Było chyba 120PLN z KJS.Podejrzewam,ze to jest cena zaporowa dla wielu amatorów.Wiecie juz jak to wygląda wtym roku????
Paweł
 
 
Ostatnio było 150 zł za załogę, mieli niby to obniżyć żeby więcej osób startowało, ale coś mi się nie wydaje
  
 
hejka!
Małe sprostowanko - na pasie byłem z dziewczyną, nie żoną, reszta się zgadza.
A przy okazji, sprowokowany przez Pawła: odszczekuję wszystkie narzekania na moje auto jakie wypowiedziałem na poprzednim spocie (moim, czyli gdzieś tak koniec sierpnia ub. r.)

Mieliście rację: łada jest najlepsza!
dzięki za wspólnie spędzony czas i czekam na zdjęcia
pozdrófki
h.
  
 
Oj zdaje sie ,ze popełniłem niezła gafę serdecznie przepraszam Twoja dziewczyne i Ciebie
Na prawdę zapomniałem
Jeszce raz przepraszam!
Pawel
 
 
Cytat:
2003-02-01 18:05:19, pawel_krakow pisze:
8.Przemek Gałka (Opel astra-niegdys samara 21093)


A to Przemek nie ma 2x2110? Kiedyś Paweł chyba Ty mówiłeś, że Przemek sprzedał samarę i kupił drugą 2110?
  
 
TAk jest Miły - masz niezłą pamięć!
Jednak Przemek mówił mio wczoraj,ze zrezygnował zzakupu 110 po rozeznaniu sytuacji z serwisami i naprawami gwarancyjnymi. Wybrał Opla bo nie chciał ryzykować napraw gwarancyjnych na swój koszt . Boże kiedy to sie w końcu zmieni????????
Paweł
 
 
Jednak, o ile dobrze się orientuję, to w rodzinie Przemas ma jeszcze jedną "10". A dokładnie to ma ją Yaro (Jarosław Gałka - jest też na liście klubowiczów, czasami udzielał się na forum Autolady). Nie wiem dokładnie kim Pan Jarek jest dla Pana Przemka, ale z tego co pamiętam w rodzinie są i tak już dwie 2110.
Ps. A Przemek nie chce się wpisywać na forum klubowym?
Ps2. Przy następtnej okazji zapytaj jak się sprawuje 2110, bo opinie są różne, więc jestem ciekawy
  
 
Cytat:
1.Misiek- Wadowice(Samara 2108 ) z dziewczyną(przepraszam ale zapomniałem jak ma na imie Twoja dziewczyna Misiek - przeproś ją ode mnie)


Moja dziewczyna się nie obraziła, ma na imię Majka i pozdrawia wszystkich klubowiczów LKP.