Kupię części

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, posiadam Fiata 127p z 1980 roku, prawdopodobnie wersja sport, w zeszły weekend skradziono mi autko i skasowano.. By go naprawić poszukuję: prawy błotnik, maskę, prawe drzwi, tylnią klapę..

Najchetniej w woj. świętokrzyskim i okolicach (ale niekoniecznie)
  
 
Uuuuu...niefajnie Myślałem, że takich aut sie już nie kradnie, nawet na przejażdżke...
Niestety nie mam nic do takiej, ale trzeba poczekać na innych
Na pewno coś mają
Pozdrawiam
  
 
Moze bede cos wiedzial o elementch, ktorych szukasz w piatek wieczorem. Jezli by byly to w okolicch Jeleniej Gory.

Pozdrawiam
Gigi
  
 
wkleiłabym zdjęcie ale próbuje i nie mogę , może wtedy pomógłby mi ktoś odgadnąć model, bo niewiele sie na tym znam, to był po prostu mój "groszek" i tyle..
  
 
Jak nie mozesz wkleic zdjecia do przeslij do mnie na maila a ja wkleje.
marcin.wypustek@mcx.pl
Poz
Gigi
  
 
Cytat:
2005-03-02 07:29:29, konka pisze:
wkleiłabym zdjęcie ale próbuje i nie mogę , może wtedy pomógłby mi ktoś odgadnąć model, bo niewiele sie na tym znam, to był po prostu mój "groszek" i tyle..



Czyż Kobiety nie są rozbrajające?
  
 
Ech Kajtek zamiast slicznie powitac pierwsz kobiete w szeregach siodemkowcow to Ty od razu z takim tekstem
Oj nie ladnie z Twojej strony.

Witam szanowna Pania bardzo serdecznie, mam nadzieje,ze zagoscisz u nas na dluzej i zycze milej zabawy w naszym gronie maniakow Fiatow 127. W razie potrzeby sluze pomoca ew kontakt w profilu
  
 
Cytat:
2005-03-02 08:54:22, Gigi127 pisze:
Jak nie mozesz wkleic zdjecia do przeslij do mnie na maila a ja wkleje. marcin.wypustek@mcx.pl Poz Gigi


Dziękuję uprzejmie, wolałabym, żeby ktoś mi napisał jak to zrobić- żebym nie miała problemów z tym na przyszłość Blondi to ja taka nie jestem..
  
 
Ja tam nic nie chcialem imputowac na temat koloru wlosow Chcialem tylko pomoc.
A ze zdjeciem to jest tak ze umieszczasz go na jakims serwerze, potem piszac posta klikasz ikone "obrazek" podajesz adres URL tego obrazka i gotowe.

Pozdrawiam
Gigi

  
 
hmm...no dobra, próbowałam wkleić te cholerne zdjecie i pomimo usilnych starań Satiza, który sie chyba na mnie zdenerwował i wyłączył nie udało mi sie go umiescić w profilu. Wysyłam te zdjęcie do Ciebie Gigi, zrób z nim porządek i proszę o odpowiedź na moje pytanie co to za model ja mam (1980)...
  
 
Spokojna glowa moja droga, ja sie nie obrazam. Poprostu bylo juz po 16 a ja musialem isc do domu.
Pisalem Ci,ze musze isc
Szkoda,ze nie udalo sie wrzucic Twojej fotki do proflu.
Ale jesli chesz mozemy jeszcze nad tym popracowac
A skoro masz autko z 80 roku to na 90 % to mk2
  
 
Ponizej przedstawiam zdjecia Groszka kolezanki Konki, ktory w sposob bestaialski zostal potraktowany:
groszek 1
groszek 2
groszek 3
groszek 4
A jesli chodzi o model, to atrapa przednia z 70 HP, fotele z 70 HP. kierownica z 70 HP, felgi z 70 HP to chyba to jest 127 70 HP?


Gigi
  
 
Troche zle to zrobilem, moze teraz bedzie lepiej:





Gigi
  
 
widze konka że wypadek.... mog Cie jakoś poratować maska, lapmy nowe od 126 możesz kupić
  
 
Troche zle to zrobilem, moze teraz bedzie lepiej:





Gigi
  
 
dzięki za wklejenie fotek, przypominam tylko, że to NIE JA tak załatwiłam moje autko. Co to wogóle jest za model 70 HP? Czy do tego auta pasują jakies blachy z innego modelu? czy tylko z tego HP?
i ile takie autko powinno palić po miescie, bo kurde dziadek z łojcem -mechaniki- ustawili mi tak, że pali 9,5 w porywach do 11 po mieście i twierdzą, że tyle właśnie powinien palić.. Tyle,że ja już z torbami idę..
  
 
Satiz o ch... Ci chodzi???
Czy słowo rozbrajające to jakieś obraźliwe jest???
Chodziło mi o to że strasznie słodkie było to o groszku!!!

Ehh....ładnie załatwili auteczko...zabić takich sq.....

Pozdrawiam i życze szybkiej naprawy

  
 
A co do tego 70 hp, to jest poprostu mocniejsza wersja silnika 1050 i ma prawo palić tyle niestety...
A blachy pasują od wszystkich innych mk II
Naprawiaj szybciutko, bo fajne auteczko
Może pomyśl nad LPG
Pzdr
  
 
witam, no ladnie zalatwili autko ale dasz rady... a masz moze swoją fotke
  
 
buuuuu..... takie ladne mk2 , a tak skrzywdzone
oby szybko zostalo odbudowane

POZDRAWIAM