Silnik do 128 ze skrzynią - sprzedam lub zamienię.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Klubowiczów!

Dziś dwie sprawy:
Mam silnik do F128, poj 1100, stan mi bliżej nieznany, raczej był na chodzie jak był wyciągany, ale nie wiem tego na pewno. Dostałem go jako ewentualne źródło części zamiennych, ale okazuje się, że do mojej 127 1050 nic raczej się z tego nie przyda. Silnik jest ze skrzynią biegów, skrzynia podobno niezła. Generalnie oddam w cenie złomu. Można obejrzeć w Tychach (i stąd też ewentualnie odebrać własnym transportem). Silnik jest BEZ papierów.

Poszukuję następujących części do mojej 127:
- gałki (przednie zawieszenie),
- zamek do tylnej klapy (a najlepiej wszystkie zamki, bo w każdym coś mi szwankuje mnie lub bardziej).
- trójkącik (szybka) z prawych drzwi razem z tymi metalami dookoła i klamką,
- idealnie by było też mieć CAŁE LEWE DRZWI (z szybą, bebechami ze środka, uszczelkami, zamkiem itp.)
- lewy reflektor (cały) i opcjonalnie też prawy, wszystko jednak zależy od ceny, lewy potrzebuje, prawy miałbym na zapas.
- prawe lusterko.

Pozdrawiam wszystkich
QSECOFR
  
 
byłbym zainteresowany z tym ze cena... pozdrawiam
  
 
Hej, ale czym byłbyś zainteresowany? Silnikiem, czy skrzynią?
  
 
byłbym zainteresowany i silnikiem i skrzynia w dobrej cenie bo dowiedziałem sie ze 128 silnik n bank włazi do 127mk1
  
 
włazić włazi... dohc też wejdzie.. ale to nie takie chop siup.
  
 
Dokładnie wszystko praktycznie można włożyć do siudemki, ale z mniejszą lub większą rzeźbą.
Zapytaj Barta 128, Myszę 127 i Satiza, oni mają w tym doświadczenie.
  
 
Reasumując wątek:
Cena za silnik nie będzie wygórowana, bo dla mnie nie stanowi on w zasadzie większej wartości niż tyle co waży (a ze skrzynią waży ponad 100kilo). Oddam w cenie złomu i będe jeszcze wdzięczny, że ktoś to zabierze ode mnie z garażu (lokalizacja - Tychy).
Ewentualnie z checią moge sie zamienić na te części, o ktorych pisałem, bo wziąż mam deficyt.

Pozdrawiam
QSECOFR
  
 
W związku z pytaniami o stan techniczny jeszcze raz pisze:
stan techniczny silnika jest mi nieznany. Wymontowany był jakiś czas temu ze 128 i leżał w garazu parę lat. Raczej sprawny. Skrzynia dobra. I silnik i skrzynia są w tej chwili razem skręcone.
Nie chcę nikogo niciągać na niewiadomo jaką kasę dlatego pisałem, że wszystko w cenie złomu. Więc jak się okaże, że silnik niesprawny, to po prostu nabywca też go może oddać na złom i w zasadzie nie będzie nic stratny (no może oprócz dojazdu po silnik i z silnikiem na złom).
Dałem ogłoszenie na tym forum, bo chciałem, żeby ktoś skorzystał i dostał w cenie złomu być może całkiem fajny silniczek. Ja tego silnika nie znam i nie mogę zagwarantować, że będzie chodził. Więc jak ktos tego koniecznie wymaga, to trudno, a ja po prostu oddaje na złom. TREZ proszę zakończ ten wątek.


Pozdrowienia dla wszystkich
QSECOFR