Suprema na statoil daje naprawde kopa a przeciez to 95 okt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam yariske 1.0 zawsze leje supreme i musze wam powiedziec ze benzynka daje kopa lepsze przyspieszenie niz zwykle

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Ktoś płaci ci za reklame??Pracujesz dla nich?
Ty wogóle se chyba jaja robisz,bo skoro piszesz,że zawsze lejesz supreme,to nigdy niezalałeś zwykłej np.z schella i niemożesz się wypowiadać lejąc tylko jedno paliwo

Wogóle taki tekst
Cytat:
witam mam yariske 1.0 zawsze leje supreme i musze wam powiedziec ze benzynka daje kopa lepsze przyspieszenie niz zwykle

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Jest godny pożałowania
  
 
  
 
Tak i może jeszcze powiesz że teraz to 2litrówki wciągasz nosem bo na dystybutorze jest napisane Suprema.

  
 
Kurcze, to może i ja zatankuje supreme Też będę miał odejście w tojce no nie


Pozdrawiam
  
 
Niech ktoś zamknie ten temat, bo ta wypowiedź pana z Yarisa 1.0 jest żałosna i obraża on właścicieli Yarisów wg.mnie pisząc takie bzdury.
"Lejcie do Yarisów 1.0 supreme,będziecie mieli power lepszy niż po dziesięciu kilogramach magnetyzerów"

Zachwile pewnie ktoś wyleci z wątkiem pod tytułem "magneztyzery z allegro dają niesamowitego kopa,naprawde polecam"

  
 
Cytat:
2005-04-07 23:36:20, MisiekII pisze:
Kurcze, to może i ja zatankuje supreme Też będę miał odejście w tojce no nie Pozdrawiam


No wlasnie Misiek, moze te paliwo jest az takie dobre, ze mozna je lac do Diesla
P.S Tez prosze o zamkniecie tego tamatu
  
 
A ja myślałem o N2O
  
 
bo ze śmiechu padne zaraz
  
 
Cytat:
2005-04-07 21:37:34, Kafi pisze:
Tak i może jeszcze powiesz że teraz to 2litrówki wciągasz nosem bo na dystybutorze jest napisane Suprema.



Kafi uwazaj teraz na Yariski bo mozesz im rady nie dać chyba ze tez zaczniesz lać supreme
  
 
Śmiechy, śmiechami, a w zasadzie to czym (w składzie) różni sie te paliwo od zwykłej 95tki????

Ma więcej uszlachetniaczy???
  
 
Misiek jest Suprema do Diesli a zamiast odejścia to Ci pompa wtryskowa odejdzie na szrot!!

Sterciu już od wczoraj uważam i zalałem LPG Suprema aby wyjść na przeciw i sprostać zadaniu!!

Jaco ja wiem czym się różni naklejką na dystrybutorze!!!!!

P.S. Też proszę zamknąć albo usunąć wątek!!

Pozdro.
  
 
hmmm może ma więcej uszlachetniaczy...

Jaka jest Waszym zdaniem, w tej chwili, najlepsza ropa na rynku????
  
 
Cytat:
2005-04-08 09:49:52, Kafi pisze:
Misiek jest Suprema do Diesli a zamiast odejścia to Ci pompa wtryskowa odejdzie na szrot!!



Kafi, jak zwykle bierzesz za dużo na serio
Na tym własnie polegał dowcip, że wspaniałe paliwo na pewno i u mnie da super kopa. W dieslu

-JACO- Pytasz o ropę czy olej napędowy?
Jeśli chodzi o ropę to ja leje czasem na neste, czasem na orlenie czasem na lokalnej sieci stacji i u mnie różnicy nie czuć.
Aha, na zime b. często statoil i też to samo.

Pozdrawiam
  
 
Misiek a czy Ty myślisz że ja jestem ograniczony???
Pewnie że skumałem dowcip i dołożyłem swoje!!

Pozdro.
  
 
Znowu !

Jesteś w pełni wartościowym człowiekiem. - i to juz nie jest żart

Pozdrawiam
  
 
Nio!!!
To to rozumiem!!!

Pozdro.
  
 
Suprema to jest ta bezsiarkowa ?

  
 
Sama nazwa mowi za siebie, Supreme lejemy tylko do Toyoty Supry . Koniec, kropka.
  
 
czemu tak kazdy na mnie wyskoczyl ??????? ze pisze ze suprema to dobre paliwo? nie lalem innej benzyny nigdy wiec nie moge porownac
ale faktem jest ze pomiar elastycznosci mojego yarka z innymi jest lepszy moze znaczyc ze to paliwo cos daje.

nie pisalem tez ze wsysam dwulitrowki ale 1.4 owszem!!!!!!!

pozdro