Pierwszy zlocik w Kujawsko-Pomorskim Toruń

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem tylko donieść, że po szybkiej rozmowie na GG postanowiliśmy sie dziś spotkac tzn. werkid i ja.
Zważywszy, że zarejestrowanych członków klubu z naszego województwa jest 5 + jeden niezarejestrowany ale aktywny na forum kolega z Inowrocławia, to w zależności od przelicznika było nas 40% lub 30 % (frekwencja lepsza niż na nadchodzących wyborach - dane z ostatnich sondaży )


Po lewej werkid po prawej maltoron



a tu odwrotnie po lewej maltoron po prawej werkid


Przepraszam za jakość ale było ciemno, lampa pomarańczowa, a syfrówka tez nie nasza tylko pożyczona na szybko.

Pozdrowienia z grodu Kopernika.


  
 
Kurza twarz, motyla noga, w mordę jeża i parę innych kończyn zwierzęcych... też bym wpadł, ale widze że to spotkanie montowane było na szybko No, ale spoko. Jeszcze się gdzieś pewnie załapię jezeli tylko zlot nie będzie na południu (szeroko pojętym) kraju
  
 
He he
Był też drugi.
Ja jestem w Toruniu w czwartki (chyba że od lutego mi sie zmieni).
Tak że z werkidem możemy sie spotykać co tydzień.
Jak ustalimy następny termin to damy tu znać.
  
 
Dobreee!...40% ludzi na zlocie to już silna grupa Eeeeeeh zawsze jest fajnie pogadać

Ale jak widzę popadliście w małą psychozę TDP /Tajemniczego Don Pedra/ ....czyżbyście jechali na urlop, że tablice rej.zamaskowane ??

Śląsk pozdrawia Kujawsko-Pomoskie!!
  
 
To wychodzi na to, że mamy w kujawsko-podmorskim prawie tajne zloty Klub anonimowego posiadacza (d)Espero Ale 40% pospólstwa to już znacząca siła!!! Gdzież indziej taka frekwencja??? Jeszcze wyjdzie na to, że kujawsko-podmorskie pierwsze sobie urządzi zlot na Słowacji niż Ślązacy którzy mają bliżej,ale coś im zawsze nie pasuje Wycieczka oczywiście będzie tajna a zdjęcia objęte cenzurą
  
 
Kujawsko -pomorskie pozdrawia Śląsk!
  
 
Chciałem tylko potwierdzić, że w czwartki ok. 16 nadal będe w Toruniu.
Mozna wiec cos zorganizować.

bogdan1: Ja w swoim srodowisku jestem dosc znany . wiec wole nie pokazywac swojej rej. i tak za duzo osob wie czyje to auto