Wesem: człowiek z Wieliczki poszukiwany

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Chciałem kupić sobie halogeny Wesema (okrągłe 18cm).
jako że używane ciezko dostać, a na allegro mają sporą przebitke - postanowiłem kupić u producenta. Jednak jak sie dowiedziałem wysyłają tylko kurierem - paczka ~26zł do 30kg.

W związku z tym chciałem zapytać czy jest ktoś z Wieliczki lub tam czasem bywa i jeśli by miał niedaleko to czy mógłby kupić i mi je wysłać (kase wpłacam na konto)?
26 a 7zł to jednak spora różnica.
  
 
ja w wawie kupywałem po 24 zł mi się wydaje że to tanio niewiem szukaj może się uda nigdzie w żadnym motoryzacyjnym nie ma
  
 
Cytat:
2005-03-11 20:45:54, Piter_Solution pisze:
ja w wawie kupywałem po 24 zł mi się wydaje że to tanio niewiem szukaj może się uda nigdzie w żadnym motoryzacyjnym nie ma




24 ?? to tanio ja dalem kolo 45 za szt. kupowalem w hurtowni zemotu na lopuszanskiej

duzo tez tego towaru jest na gieldzie w slomczynie ale tam sa po 50 pln za sztukie
widzialem tez na zeraniu ale nie wiem po ile bo juz wtedy mialem, po co sie denerwowac....
  
 
ja kupowałem w sklepie motoryzacyjnym na waszynktona przy saskiej już zlikwidowali ten sklep kupiłem odrazu 4
  
 
u wesema 18cm są za ~42zł/sztuke a 15cm ~22zł/szt.

u mnie na wioscy jest praktycznie niemożliwe żeby znaleźć cos w normalnej cenie (juz nie mówie że cokolwiek jest ciężko znaleźć...).

tak więc jeśli ktoś z tamtej okolicy mógłby poratować i poświęcić chwilę - proszę o kontakt
  
 
może i 15 cm ja ich nie mierzyłem
a z resztą po co je mierzyć one mają świećić a to robią dobrze
  
 
liczba cechowania:
3HO: 20 (tj. ok. 100 lx w odl. 25m)
2HO: 40 (tj. ok. 200 lx w odl. 25m) (to te większe)

(reflektory malucha mają 17.5, a takie małe najpopularniejsze halogeny (co i dzienne robią w tych obudowach) mają 12.5)


ale nieważne, wróćmy do tematu