Wrocław - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Propozycja SPOTU we wrocku lub okolicach chętnych prosze o propozycje.

  
 
ja popieram w 10000000% dolnoslazacy laczcie sie inni n(czyt. inne regiony kraju zeby nie bylo niedomowien ) takze mile widziani pozdr robert
  
 
Bardzo dobra propozycja ) I napewno troche osob sie zbierze na spotkanie

pozdrawiam
krzysiek
  
 
Jezeli spotkanie dojdzie do skutku pojawie sie na pewno. Niestety nie moge zaproponowac jakiegos miejsca, poniewaz nie znam az tak dobrze Wroclawia.
KAmil
  
 
wchodze w tematamożemy w galerii,w kfc na bielanach albo gdziekolwiek)mam nadzieje że CLEBER z Legnicy też do nas dołaczy...proszę o ewentualną datę bo jestem mocno zapracowany a nie chciałbym nie byćPozdro
  
 
jassssneeee!!!!!!jestem za . dawajta znać gdzie i kiedy.
  
 
Widze spory entuzjazm wsrod klubowiczow. W takim razie pozostaje nam chwile poczekac na przynajmniej poczatek wiosny (zeby kazdy mial szanse dojechac ) i cos dzialac konkretnego.
Cytat:
możemy w galerii,w kfc na bielanach


mysle ze to jedno z dobrych miejsc by bylo, mozna by gdzies usiasc i pogadac. Jedynym minusem bedzie chyba duzy ruch i malo miejsca dla naszych Omek.
pozdr
  
 
dolnyśląsk ma w klubie 23 uczestników a nas jest jak narazie 5 czekamy na reszte!!!!....musimy ustalić jakiegoś termina...wiosna tuż tuż)na bielanach jest mnóstwo miejsc parkingowych...moi koledzy z klubu hondy crx też robia tam spotkania więc bestyjki się pomieszczą na luzaczku.....pozatym dojazd dla uczestników z innych województw też jest łatwyA-4 jest bardzo przepustowajedynie trzeba uważać na zwężeniach
  
 
tylko najlepiej byloby w miare wczesnie podac jakis termin (chodzi mi o jakies male wyprzedzenie) ... aby kazdy mogl sobie zaplanowac czas... i mysle ze parking na bielanach kazdemu by podpasowal .... latwo dojechac, latwo o wolne miejsca dla Omeg

pozdrawiam
krzysiek
  
 
popieram spot na bielanach...tak jak mowicie z msc nie bedzie problemu a i dojazd extra ... tylko termin trza ustalic ...dlugi majowy weekend byl by dobry ale pewnie duzo osob ma inne plany...
pozdr for all
  
 
bielany sa ok. odejdzie mi przynajmniej uzeranie sie z centrum wroclawia

co do terminu... hmmm... zeby bylo juz troche cieplej
  
 
No to jedno już wiemy ,że Bielany będą dobrym miejscem łatwo trafic i dojechac a co do terminu to proponuje kwiecień 16,23 lub 30
  
 
Cytat:
2005-03-13 19:57:23, tommas15 pisze:
dlugi majowy weekend byl by dobry ale pewnie duzo osob ma inne plany



  
 
Bardzo dobry pomysl z tym kwietniem moze juz sie zrobi cieplo bo narazie to nie przyjemnie jest .... a weekend majowy pewnie by nie wypalil duzo osob jedzie sobie wypoczac z rodzinka lub ze znajomymi

pozdrawiam
krzysiek
  
 
Witam

Ja również się pisze na ten spocik.

  
 
panowie a co wy na to.... może ci co mają w planie wyjazd na lob do bełchatowa 13.15 05 2005 zbiorą sie w ustalonym miejscu i dostojnie razem pojadą w kolumnie na zlocik?????? ps wrocław i okolice??? jak myślicie?
  
 
fomin to ustalimy na spocie
Dobra bo kazdy sie zastanawia jaki termin ustalamy na 23 kwietnia (sobota)
  
 
mi sobota 23 go pasuje ok!
  
 
Jeśli poskładam Omegę to będę
  
 
sobota 23 kwietnia ok.