Wrocław - spoty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pasuje termin zaraz dzwonie do Fomina zeby kurczaki dały mu wolne
  
 
jezu!!!!!!! tragedia na całrej liniiiii!!!!!!!! panowie przełóżmy to na 2 lipca plizzzzzzz i kierowca wtedy bedzie gorzała zmrożona itd..... jestem załamany napewno nie moge w tym terminie. i jeszcze coś od mojej żonki do roberta...

czyzbys o mnie mówił ????? ( jest kierowca) ?????
  
 
Cytat:
i jeszcze coś od mojej żonki do roberta...

czyzbys o mnie mówił ????? ( jest kierowca) ?????


a co do terminu to nie ma żadnych przeciwskazań i tak się stykniemy wcześniej.
  
 
Cytat:
2005-06-11 18:10:07, fomin pisze:
jezu!!!!!!! tragedia na całrej liniiiii!!!!!!!! panowie przełóżmy to na 2 lipca plizzzzzzz i kierowca wtedy bedzie gorzała zmrożona itd..... jestem załamany napewno nie moge w tym terminie. i jeszcze coś od mojej żonki do roberta... czyzbys o mnie mówił ????? ( jest kierowca) ?????


No oczywiscie że ciebie miałem na mysli no chyba że przez noc zmieniłaś zdanie
  
 
hejka alles omegowiczom........wczoraj wróciłam do kraju i o prosze co ja wyczytalam o slocie we wrocku .. hehe bardzo gitowy pomysł... nie byłoby źle i w swidnicy to takie fajne miasto hehe jest sie gdzie poscigac
p.s. Diro ty powinienes wiedziec cos o tym
pozdrówka
  
 
Hej panowie i... panie
Widze ze sa propozycje spotu kolo Świdnicy. bardzo mnie to cieszy.
hmm raczej w samej ś-cy to nie ma takiego miejsca z polanka, ale za to 6 km obok (w strone Wałbrzycha) jest przyjemny lasek z kilkoma miejscowkami. (kilka razy bylem tam ze znajomymi). Jest miejsce na ognisko i gdzie usiąść. Jedynym minusem jest wczesna pora zajęcie miejsca (max 10 godz rano), bo pozniej lud sie zbiera.
co myslicie o tym??
  
 
no to co z tym 2 lipca??????? pasuje ps od żonki jakże bym śmiała zmienić zdanie ...
  
 
Mi pasuje. moze zrobi sie troche cieplej . I jak znajde chwile czasu to cykne fote tego miejsca, ocenimy czy bedzie nam pasowalo.
pozdr
  
 
Cytat:
2005-06-12 13:08:19, fomin pisze:
ps od żonki jakże bym śmiała zmienić zdanie ...


Ewelinka
No mi pasuje

chudy a sadzawka jakaś tam jest?
  
 
Cytat:
a sadzawka jakaś tam jest?


heh no raczej nie ma, ale jest strumyczek tylko 300m nizej trzeba zejsc. Troche daleko zeby piwko chlodzić
  
 
Chudy jak będziesz jechal na rekonesans daj znać to się z tobą przejadę.
Wodniczka - nic na temat wyścigów nie wiem, a powinienem ?
aha mi też pasi 2 lipca.




[ wiadomość edytowana przez: Diro dnia 2005-06-12 17:14:32 ]
  
 
To 26 czerwca odpada?
  
 
Cytat:
2005-06-12 19:19:11, abigaz pisze:
To 26 czerwca odpada?


Ja tam moge wpaść do Swidnicy 26
Urlop
Diro i chudy znajdziecie trochę czasu?
  
 

diro nie wiem czy powinienes .... heh prosze o inny zestaw pytań lub tel. do przyjaciela... (zart)
dobra data to mimo wszystko 26 czerwca , ale wiadomo wiekszosc zdecyduje
  
 
A jaka jest ta "większość"?
  
 
Nie jest daleko wiec dostasuje sie
wolałbym 26.06
  
 
diro szykuj orkiestre i czerwony dywan na 2 lipca robimy wjazd z robertem jednym autem po po piwku nie jeżdzimy ,a kierowca sie nie rozdwoi he he czyli 2 LIPCA ZOSTAJE
  
 
a ja się na razie nie wypowiadam...bo znowu mi coś wypadnie ,ustalcie konkretny termin,a ja jak bede mógł to wpadnepozdrawiam
  
 
No,trudno,ja mogę tylko 26.06.2005.Na następny dzień wracam do Gdańska.
  
 
ja szczerze mowiac tez bym optowal za 2 lipca