Wrocław - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no dobra a jakie plany ? cały czas w okolicach KFC ?
pytam ponieważ już wiem że się spóźnie...
Cytat:
kto w soboty peacuje

ja...
  
 
No to miejmy nadzieję że do zobaczenia jutro...
  
 
Diro
Poczekamy na ciebie
  
 
Fajnie było, no, ale się skończyło chłopaki cierpliwie na mnie czekali, co tu ukrywać prawie godzinę(pomimo pośpiechu z mojej strony Świdnica - Wrocław 20 minut) - dzięki
Stawili się: fomin z żoną (opętaną szałem zakupów ), robert1x z córą, chudy01 z kumplem (chyba), Macgregory no i ja. Mieliśmy przegląd omegi A i B, sedany i karavany, silniki od 1.8 przez 2.0 i 2.5 do 3.0.
Zdjęcia wstawię jak całkowicie stanie na nogi serwer, na razie poszły pocztą (elektroniczną ma się rozumieć), podajcie tylko jakieś adresy...
Zgodnie z obietnicą:

na zdjęciu od lewej: kumpel chudego01, Macgregory, Chudy01, Robert1x, Fomin

od lewej:Chudy01, Diro, Fomin, Macgregory, Robert1x



[ wiadomość edytowana przez: Diro dnia 2005-04-23 23:03:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: Diro dnia 2005-04-24 12:09:39 ]
  
 
No niestety nie przybyłem Oma jeszcze w proszku
  
 
Diro dzieki fotki doszły
  
 
Cytat:
Diro dzieki fotki doszły

  
 
teraz mi przyszło do głowy jak komuś przeszkadzają odsłonięte rejestracje niech da znać-się zasłoni
  
 
Diro już nie ma sensu
  
 
Cytat:
Diro już nie ma sensu

niestety
  
 
równierz dziękuje za zdjęcia .było gicio. wogule ekipa jest ok . nie mam teraz dostępu do neta dlatego mam utrudniony kontaky z lob. pozdro fomin
  
 
No Panowie i ewentualne Panie, może bysmy się spotkali, tak nieśmiało zaproponuję...
  
 
Tak się składa ze w ten piątek 10.06 od 14 do ok 20 jestem we wrocku (okolice katedry i nie tylko) i można wspólmie poLOBować po wrocku
  
 
No niestety 11-12.06 ja odpadam - praca
  
 
To kiedy Diro?
Spot na kawce a moze plenerek z grillem
  
 
Witam,a może być 26-06-2005?(niedziela)
  
 
Diro to co dzis Fomin proponował to pomysl nad tym
Spot w Świdnicy to jest to mamy juz kierowce
Abigaz z Gdańska????????
A co bedziesz we wrocku
  
 
A więc panowie poszukuję jakiejś znośnej polanki w okolicy (Bo niby mieszkam teraz tutaj a nie znam okolicy) coby grila rozpalić lub ewentualnie innych atrakcji i się odezwę.
  
 
robert1x !Tak będę w Świebodzicach 25-tego.To przecież 11 km. od Świdnicy.W sobotę wyjeżdżam z Gdańska.Po południu będę w Świebodzicach.Chętnie się z wami spotkam.
  
 
Cytat:
Tak będę w Świebodzicach 25-tego

No to pięknie termin już mamy teraz (ja standardowo dowiem się czy dam radę 23), jeszcze ta polanka
chudy01 - HELP


[ wiadomość edytowana przez: Diro dnia 2005-06-11 15:43:37 ]