Koncowka wydechu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Biore sie powaznie za tuning mojej 106 Najpierw pomysl z postojowkami, teraz mi zaswitalo w glowie zeby zalozyc sobie jakas ladna koncowke wydechu, tzn sama nakladke Na poczatek musze sprawdzic jaka mam srednice rury i popatrzec jak to jest z miejscem w zderzaku. Wiem ze moja obecna koncowka jest zagieta w dol (tlumik orginalny peugeotowski) Wiec zeby zalozyc koncowke musialbym delikatnie przyciac obecny tlumik zeby byl prosty Na co zwrocic uwage przy zakupie takiej koncowki? Niechce zadnej jakies basowej czy cos, tylko taka ozdobna i oczywiscie mala nie jakis kosz na smieci... Na allegro podoba mi sie taka mala tania fajna chociaz nie wiem czy nie wolalbym jakies owalnej... A wy macie jakies takie koncowki?
  
 
Całkiem, całkiem ta końcówka wygląda do której link dałeś

Z ciekawości będziesz ją przyspawał czy na beszczla na śróby przykręcał ?
 
 
wiesz co nie wiem, nawet jeszcze nie zagladalem pod autko i nie patrzylem dokladnie jak to tam zamontowac. Na poczatek musze sie pozbyc tego zagiecia koncowki w dol, zobaczymy ile miejsca zostanie... Jak przyspawam to bede mial pewnosc ze nie spadnie (mojemu bratu w 406 spadla i zgubil koncowke...)
Koncoweczka naprawde fajna, mala, zgrabna, nie jest zadna dzwiekowa i przede wszystkim tania
  
 
przyspawanie koncowki to jest dopiero beszczel...

tracisz wtedy zreszta gwarancje a powloka antykorozyjna ulega zniszczeniu i w 3 m-ce koncowka tlumika ci zardzewieje...
  
 
na ta koncowke i tak chyba nie ma gwarancji... No zobacze w weekend, wpelzne pod samochod i zobacze dokladnie co i jak...
A spotkal sie ktos z ta firma? ulter-sport wogole co to jest?
  
 
na ta koncowke i tak chyba nie ma gwarancji... No zobacze w weekend, wpelzne pod samochod i zobacze dokladnie co i jak...
A spotkal sie ktos z ta firma? ulter-sport wogole co to jest?
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:01:01, Focus86 pisze:
A spotkal sie ktos z ta firma? ulter-sport wogole co to jest?



Pewnie, przecież to jest znana firma
 
 
to albo ja jestem cos nie teges bo nie slyszalem nic albo jest rzeczywiscie "baaaardzo" znana
Jak z jakoscia ich wyrobow?
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:21:13, Focus86 pisze:
to albo ja jestem cos nie teges bo nie slyszalem nic albo jest rzeczywiscie "baaaardzo" znana Jak z jakoscia ich wyrobow?



No to może jesteś nie teges heehhehe...

Jakość wyrobów adekwatna do ceny z ich sprzedarzy
 
 
ta jest jeszcze nie glupia
taka to chyba za duza wiocha nie?
wpadne obejrze, mam blisko
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:30:43, Focus86 pisze:
taka to chyba za duza wiocha nie?



Czy ja wiem !? jakbyś dobrze zamontował (tzn., żeby nie było widać, że to tylko dokładka) to wydaje mi się, że nawet fajnie mogłoby wyglądać hmmm....
 
 
no nie bardzo mi jakos lezy... no i nawet nie wyrobie sie chyba z miejscem w zderzaku...
  
 
Strona Producenta - ULTER
 
 
Cytat:
2005-03-13 17:39:14, Focus86 pisze:
Biore sie powaznie za tuning mojej 106 Najpierw pomysl z postojowkami, teraz mi zaswitalo w glowie zeby zalozyc sobie jakas ladna koncowke wydechu, tzn sama nakladke



aha i zapomnialem. w bagazniku juz leza i czekaja na zamontowanie nowki chlapacze na tyl z bialym napisem Peugeot
  
 
heh... ten sam temat się pojawił na forum: DE
 
 
ja bym sie na spawanie nawet Ultera nie powazyl....
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:23:02, Norbert84 pisze:
... Jakość wyrobów adekwatna do ceny z ich sprzedarzy





czyli konkludując ta koncowka Focusa to gowno skoro kosztuje 26zł
  
 
Cytat:
2005-03-19 16:40:47, Petersen pisze:
czyli konkludując ta koncowka Focusa to gowno skoro kosztuje 26zł



Wiem, że uważasz inaczej - podaj dokładne argumenty, które mnie wyprowadzą z błędu
 
 
Norbi napisales tylko ze jakosc jest adekwatna do ceny czyli jaka cena taka jakosc, biorac pod uwage to ze przecietnie koncowka (dobra) kosztuje ok 100 zł to ta za 26 zł to poprostu złom...nie napisalem ze Ulter to gowno
  
 
Co do koncowek to dobre koncowki z typowej nierdzewki to niestety ale okolo 100zl trzeba dac. Taka prawda. Co do ultera robi w dzisiejszych czasach lepsze te wydechy wtedy gdy ja kupowalem byly takie sobie i okazalo to sie po prawie 3 latach uzytkowania i zjadla go rdza