127 mk1 poszukje!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam zaczynam post w sumie w imieniu kolegi ktory chce kupic fiata 127 mk1 sprawnego ale nie drogiego mozliwie okolice łodzi ale jezeli auto jest sprawne to moze i nie koniecznie
Miał kupic golfa ale fiacik 127 ma ten urok w sobie i z golfa nici tak wiec dojdzie jeszcze jeden klubowicz....
wszelkie namiary na moje gg lub e-mail badz w w tym poscie
Pozdrawiam Marco
  
 
Już miałem przenosić na kupie, sprzedam, ale jako ten dobry terminator zostawiam na ogólnym, bo jak ma być nowy klubowicz, to nie ma żartów
Jak będę miał jakiś namiar to dam znać
Pozdrawiam
  
 
Hmmm... tzn ze masz jakis namiar? chłopkowi zlezy na tym ale z niezbyt duze pieniazki...chodzi po prostu o to by był w mire ok i sam go sobie do ładu doprowdzi....ptrzył na allegro le jakis wariat zadał za 7mke 2 tyś jesli mozna to poprosze o nair bedzie bardzo zadowolony
  
 
Hmm...2 tysie jak łądna, to wcale nie tak dużo.
A na razie nie mam żadnej namierzonej...
Ewentualnie mogę papiery na jedną sprzedać, ale nic więcej
Pozdrawiam
  
 
nie no 2 tys za ładna to nie jest duzo aczkolwiek trzeba iec te 2 tysiace chłopak chce cos kupic sprawnego technicznie a reszte zrobi pod swoj gust ...ale wiadomo jak sie szuka nic nie ma a jak sie nie szuka to sie tego przewija multum POMÓSHCIE moze ktos gdzies widział jakas stojaca 7mke ktora mozna by odratowac....prosze jeszcze raz o info lub namiar
pozdrawiam Marco