Różne różniste pytania związane z Ritmo i Regatą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis pojechalem nad san w celu podlaczenia sprzeciku audio.. i zobaczylem maluszka ktory ugrzazl w blotku... Gosc podszedl i spytal czy mu nie pomoge, a ze mi sie nudzilo no to czemu nie Taka przygoda trwala z 1.5 godziny no ale udalo sie, choc temperaturka wzrosla prawie do 130

Fotki z błotka
  
 
Hehe. błotko pierwsza klasa ritmo rulez niczego sie nie boi
  
 
Wlasnie mija zima hehe ale mam pytanko dotyczace ogrzewania..
nagrzewnica dziala ok.. ale podaje tylko gorace powietrze na nogi..
cos pewnie nie tak w wodzikach.. ale jak dojsc do tych klapek.. od strony silnika i nagrzewnicy.. czy trzeba jakos rozbierac deske rozdielcza i ew. jak to zrobic samemu..
dzieki za info
  
 
Ja niebardzo wiem jak sie dostać ale bede prubował bo moge tylko grzać, mam coś zrypane z tymi wdzidełkami
dobrze ze chociaż grzeje w zimie.
Pozdrawiam i tez czekam na info, jak sie os sam dowiem to walne na forum od razu.
Ritmo rulez
  
 
Ja niebardzo wiem jak sie dostać ale bede prubował bo moge tylko grzać, mam coś zrypane z tymi wdzidełkami
dobrze ze chociaż grzeje w zimie.
Pozdrawiam i tez czekam na info, jak sie os sam dowiem to walne na forum od razu.
Ritmo rulez
  
 
Siema Bracia!!!
Dopadłem na złomie Fiacika Ritmo już w rozbiórce, w karoserii do 1983 wersje 5d, barwa błękit metallic, więc jeśłi ktoś pochodzi z woj. pomorskiego i okolic wejherowa to moge dać namiary.
Serdecze pozdro !!!
  
 
No to ładnie z twjej strny ze sie dzielisz
Wiecie juz do kogo sie zwracać na pomorzu

P.S. jak sie uda to te dwa ddatkowe usune, chyba ze miały być 3 takie same posty ?
  
 
usuń walneło mi sie i tak jakos wyszły 3
  
 
Tak myślałem dlatego zaproponowałem, jak coś wolno chodzi to sie klika z przyzwyczajenie kilka razy
  
 
Hmm.. a może ktoś wie chociaż z której strony do tego zacząć podchodzić.. jakąś książkę może ktoś ma?? hehe.. żart z tą książką.. w cuda nie wierze

a jeżeli istnieje książka do ritmo II to prosiłbym o zeskanowanie jej..

pozdrowienia
  
 
Hehe.. narazie omijam dziury moim z daleka.. raz na polnej zostawiłem miske olejową.. pech w tym że to była niedziela i nie było gdzie załatać dziurki.. a do domku było jakieś 60 km.. no ale od czego ma sie głowe na karku.. zaczopowałem dziurke.. i co kawałek litr oleju do silnika i dojechałem

Zresztą filtr oleju też już mi explodował na szosie.. nie wiem nawet czemu.. dobrze że jeszcze raz po raz popatrzę na te kontrolki

pozdro
  
 
Tzn u mnie jest taka sprawa, ze od strony kabiny jak są na desce te regulatory ogrzewania itp to po odkręceniu zauważyłem ze taki plastik jest urwany i nietrzyma wodzidełka i poprostu to sie nie rusza, niebardzo moge to gorobić bo wyciagnać sie nieda dlatego chce zajrzeć od strony maski i poluzowac wodzidełka. Ciekawe czy jak zaczne to czy pużniej złoże
  
 
Zoom, to nic ze maluszek sie troszke... i usunołeś go z ftek. Ale fotki ritmulca pierwsza klasa, przecież o to chodzi na stronce.
No i czekam na więcej takich zbajerowanych nietylko błotkiem zdjęć
Pozdro
  
 
Ejj, ja też jedno dopadłem, na szrocie w kraku koło łęgu naprzeciwko M1, jak ktoś potrzebuje to słuze informacjią. Ono jerst 3 drzwiowe i z tych pierwszych i mocno rozebrane, chyba jest maska drzwi i klapa itp ale troszke podjedzone. le polak potrafi...
  
 
Kiedyś ritmem ugrzęzłem na polu.. a raczej na łączce.. jak wysiadłem z auta.. to trawa byla po progi.. a woda po kostki.. jedyny ratunek to traktorek..
bal sie zapuscic tam gdzie ja dojechalem i na 3 linach holowniczych mnie wyciągał.. mówił ze nie bylem 1 ktorego stamtad wyciaga.. ale tak daleko to jeszcze nikt nie dojechal
no coz.. czlowiek jak chce to i ritmem potrafi
  
 
moja jedyna przygoda zbłotkiem to jk narazie dzisiaj jak u kolegi zdjęcia robiłem na podwórku Ale tam było tego.
Moze jeszcze jakieś wielkie błotko mnie dopadnie odpukać ale temat otwarty...
Ps wżuciłem fotki na profil.
Podziekowania dla grzecha za aprat ireszte z tym zwiazaną
  
 
Fajne fotencje
  
 
Dzieki, dobrze ze na nich nie widać tej rdzy która istnieje i zjada coraz mniej po cichu
  
 
U mnie tez złotko sie pojawiło Ale byle do wiosny ;]

Ps. Mam nowe fotki z profilu
  
 
Byle do wiosny i mozna coś z tym zacząć bedzie robić