Różne różniste pytania związane z Ritmo i Regatą - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam prosbe wielka. Nie moge u mnie w miescie dostac gumowych oslon wewnetrznych przegubow do mojego ritmo Bylem we wszystkich sklepach i nikt nie potrafi mi nawet zamowic takich. Moze kolo Was jest gdzies sklep w ktorym mozna by kupic takie oslony ? Oczywiscie fatyge wynagrodze. Jest to Ritmo 87r 1.3. Z tego co wiem to ich wymiary to 23 i 80mm. Na polosie prawdopodobnie maja wchodzic simeringi...
Please help me
  
 
Cytat:
2006-09-10 15:09:04, BULLITT pisze:
Witam Czy jest szansa kupic nowy bak do ritmo mk1 ? ewentualnie od czego pasuje pozdrawiam Bullitt



Mam pytanko, jak jest zamontowany zbiornik w mk1?? Na jakis obejmach czy może zbiornik ma "wąsy" do montażu?? Mi też przerdzewiał bak i zastanawiam sie czy dużo jest z tym roboty. Bo w sumie i tak go nie używam
  
 
Cytat:
2006-09-18 15:52:19, grigori pisze:
Mam pytanko, jak jest zamontowany zbiornik w mk1?? Na jakis obejmach czy może zbiornik ma "wąsy" do montażu?? Mi też przerdzewiał bak i zastanawiam sie czy dużo jest z tym roboty. Bo w sumie i tak go nie używam



jak sprawdze to Ci powiem :]
  
 
Cytat:
2006-09-14 19:14:45, zoom pisze:
Mam prosbe wielka. Nie moge u mnie w miescie dostac gumowych oslon wewnetrznych przegubow do mojego ritmo


Jak jeszcze nie znalazłeś tych osłon - to spróbuj szukać od :
Fiata 127 , 128 , Fiorino , starej Pandy i słabszych wersji Uno . wg. katalogu - spasują !
  
 
Cytat:
2006-09-21 08:50:41, schab pisze:
Jak jeszcze nie znalazłeś tych osłon - to spróbuj szukać od : Fiata 127 , 128 , Fiorino , starej Pandy i słabszych wersji Uno . wg. katalogu - spasują !


Dzis bylem na Wielickiej w KRK i kupilem te gumy
Jest nadzieja ze auto wyjedzie w ten weekend
Pozdr.
  
 
Witam
Mam takie pytanie, czy w Regatach montowano silniki 2.0 ?
Regata Weekend oznaczenie chyba 90IE nie pamietam właściciel cos przebakiwał ze siedzi tam 2.0 z i tu tez raz mówi ze z Alfy raz że z Lanci a ty badz człowieku mądry i szukaj cześci na chybił trafił ( stała ponad rok bo zgubiła iskre....nagrzebało sie przy niej kilku domorosłych panów mietków szpeców od elektryki ale nic nie wydumali...teraz kolej na mnie )
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: LOBUZ88 dnia 2006-11-15 19:57:51 ]
  
 
Wydaje mi sie ze to silnik 1.6 na wtrysku
Taki silnik mial schab...
  
 
Cytat:
2006-11-15 19:41:18, LOBUZ88 pisze:
Witam Mam takie pytanie, czy w Regatach montowano silniki 2.0 ? Regata Weekend oznaczenie chyba 90IE nie pamietam właściciel cos przebakiwał ze siedzi tam 2.0 z i tu tez raz mówi ze z Alfy raz że z Lanci a ty badz człowieku mądry i szukaj cześci na chybił trafił ( stała ponad rok bo zgubiła iskre....nagrzebało sie przy niej kilku domorosłych panów mietków szpeców od elektryki ale nic nie wydumali...teraz kolej na mnie ) Pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: LOBUZ88 dnia 2006-11-15 19:57:51 ]


Zoom ma rację : nie było Regaty 2,0 . Były za to 3 wersje 1,6 :
1. z jednopunktowym wtryskiem , silnik 2 wałki 1,6 ( taki właśnie miałem ) ozn. auta Regata 90 s .i.e.
2. gażnikowy , 2-wałkowy silnik 1,6 - ozn. auta S 100
3. gażnikowy , 1-wałkowy silnik 1,6 ozn . (? ) moc 78 KM - więc chyba -75 ...

I jeśli masz ten pierwszy silnik - to powodów braku iskry może kilka , albo i -naście !
Jak napiszesz kto i co sprawdzał / wymieniał - to może coś doradzę ...
A o części do silnika z innych aut możesz pytać z Fiata Tipo 1,6 DOHC , Lancia Delta ( stara ) GT , z Alfą nie ma nic wspólnego !
  
 
Wielkie dzieki za informacje
Jutro sprawdze dokładnie wszystko i jakby co bede pytał w odpowiednim wątku
Jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrawiam
  
 
mam pytanie dotyczace skrzyni biegow o nr.138AE.8E.1000.40/1
POTRZEBUJE INFO NA TEMAT TEJ SKRZYNI
  
 
Czy ktos wie od jakiego auta mogą pasować plastikowe nadkola do tyłu ritmiaka?? Pytałem w sklepie ale oficjalnie do ritmo brak tak owych akcesorii
  
 
z tego co ja wiem to do ritmo nigdy nie bylo tylnych nadkolo nawet lata temu nie widzialem ritmo z tylnymi nadkolami, sam mialem 7 ritmo i w zadnym tylnych tylko przody zawsze byly, wiec dzis chyba bedzie problem z tym,sprobuj czy nie spasuja od seata ibizy mk1 mmiala taki sam zawias z tylu wiec moze akurat.