Spot Białostocki się odbył:) 16.02.2003

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,dziś o godzinie 13 odbyło sie małe spotkanie klubowiczów.Spotkaliśmy sie na staji Shella(niestety na krótko bo zimno było,a do tego wyskoczyła mi ważna sprawa i miałem tylko 30 minut czasu).Przybyły 4 x 2107(Soop,Kaczor,jego kolega i ja,oraz Niva Landola niestety w wersji zimowej,oraz nabytek Johnego z Ełku-seicento w wersji Brush).Pogadaliśmy,obejrzeliśmy auta (zapomniałem wziasc z pospiechu aparat fotograficzny-ale nic straconego bo Białystok ostro zasypało przez noc a mi koleś na parkingu przed lokalem gdzie studniówkę będę mial w sobotę zasypał całe auto odsniezarką taką na powietrze.B]null[/B]Ustaliliśmy że spotkamy sie większą grupą w dniu 16.02.ok godziny 14 na lotnisku Krywlany(giełda samochodowa).wtedy napewno wezme aparat i porobię fotki.Jakby ktoś miał ochotę sie pojawiać w Białymstoku to serdecznie zapraszamy
Pozdrawiam Grzesiek
  
 
A to Johny nie ma już samarki? A w ogóle seicento w wersji brush - co to za wersja? Sportowa jakaś (wiem, że sportowe też się nazywały "sporting")?
Poza tym widzę, że dał znać o sobie klubowicz, który nie odwiedza klubu
  
 
Seicento Brush to takie Seicento składak. Chyba w fabryce maja za duzo elemetow roznokolorowych i skladaja takie autka. A to zderzak w innym kolorze niz nadwozie, a to klapa zupelnie nie od parady.))

No i robia z tego jakies wyjatkowe wersje Seicento))
  
 
Johny mial 2107 a nie samare.Oddał ją w rozliczeniu za fiata(2500 zł taniej kupił nowe auto).
Brush ma tak jak napisał Leszek klape bagaznika i zderzaki w innym klorze niz reszta nadwozia.Pozatym ma fotele trohe inne,elektryczne szyby w standardzie,inkrustacje wewnątrzw kolorze zderzaków.
  
 
Grześ, a wywołałeś już fotki ze zlotu wrześniowego

  
 
Nie mam jeszcze,będę miał te zdjęcia razem ze studniówkowymi.czyli w poniedziałek dam do wywołania,więc we wtorek powinny byc licząc ze zdjęcia oddam ok 16-17 po południu,chyba ze rano sie wyrobie to na poniedziałek jeszcze będą
Pzdr Grzesiek
  
 
A to już kojarzę tego seicenciaka.
  
 
Może być taki baner ???



  
 
Życze powodzenia!
Ja bym chetnie przyjechał do Białego , ale jak mówisz ,ze Was zasypało .
 
 
Zasypało jak cholera.Chyba że sie wybierzecie klubowymi Nivami wszyscy to wtedy problemu nie będzietak jak był kolega z Nivą landolą,specjalne terenowe-zimowe opony ma załozone,on mówił ze jemu mogliby nie odsniezac wogle:całą noc sypało,cały dzisiejszy dzien.Na głównych drogach da sie wytrztmac jako tako(ale o tym zeby było widac pasy czy krawędzie jezdzni nie ma mowy nawetna drogach osiedlowych to juz kompletna porazka,ja szpadel dzis woziłem nie w bagazniku tylko za przednimi fotelami bo tak czesto po niego siegałem
jutro studniówka,oby nie zasypało na amen,bo będe musiał Jeepa jakiegos kołowac jesli Passat albo vectra nie przejedzie.
Pzdr Grzesiek
  
 
Własnie rozesłałem meile do klubowiczów.Mam nadzieję na dużą frekfencjęAparatu nie zapomnę tym razem.
Co do pogody to juz jest lepiej.Śnieg już nie pada,drogi te główne są czarne,na osiedlach tak samo jak wczoraj
Zapraszam również klubowiczów spoza Białegostoku,może ktoś sie skusi na przyjazd do nas
  
 
Grześ jako organizator spotkania proszę o zebranie kasy na naklejki oczywiście jak ktoś będzie chciał takowe

bedzie łatwiej wysłać jednym listem

  
 
Witam serecznie kolegow z LKP
Widziałem same początki waszego przedsięwzięcia i muszę przyznać, że świetnie się rozwijacie
Gratuluję i oby tak dalej!
Może zerknę w niedzielę na krywlany
Miłego spotkanka

Pozdrawiam
  
 
Oczywiście:)Zapraszamy wszystkich chętnych:D
Pzdr Grzesiek
  
 
nasze początki nie odbywały sie tutaj , a na stronce Autolada (serwis z Krakowa).Tam mieliśmy (i dalej mamy) forum , tam też umawialismy się na pierwsze spociki. Ale, tak jak zuważyłeś - klubik jakoś sie kręci. Nic na siłe , wszystko powolutku, ale do przodu.
Pozdrawiamy i zapraszamy:)
Paweł
 
 
Witam:)odbył się dziś spocik Białostocki:)na lotnisko Krywlany przybylismy w składzie:Soop,Robert,Darek,Johny i Ja.Liczyliśmy na większą frekfencję.Mimo to pogadaliśmy sobie dobre 1.5 h,porobiłem trochę zdjęć w zimowej scenerii.Może następnym razem jak będzie cieplej więcej ludzi wpadnie:)
Pzdr Grzesiek
  
 
a jest nadzieja że fotki w najbliższym czasie zobaczymy??

Grześ, nie przejmuj się. Pięć autek, to i tak nieźle... u nas na pierwszym spocie było cztery, z czego jedno z Lublina :)
Chociaż jak pomyślę to na drugim Mały tez był.


pozdrawiam, GÓRAL

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-02-16 20:36:15 ]
  
 
Góralu,zdjęcia będą w przyszłym tygodniu,bo na tej kliszy jest 12 zdjęć z mojej studniówki,więc mam pretekst żeby wziąść kasę na wywowłanie:D
Pzdr Grzesiek
  
 
Extra! Pięc aut to nie mało:)
Czekamy na fotki!
Kraków tez dziś zasypało, a na zakopiance rano- horror.
te wasze krywlany to piękne miejsce:)
Co tam jest ? jakieś bunkry?
 
 
Paweł:Krywlany to jest lotnisko.Bunkrów tam nie ma.Zdjęcia które jako pierwsze były na klubowej właśnie z tam są robione,natomiast te które przysłałem kilka dni temu są robione w miejscowości Osowiec Twierdza,gdzie są bunkry które częściowo widać na zdjęciach.W środku też jest spoko,ale niebezpiecznie,kumpel szedł sobie,wyjął zapalniczkę,zapalił i zobaczył ze gdyby pozedł krok dalej wpieprzył by się do dziury ze 3 metry głębokiej,więc postanowiliśmy że następnym razem pojedziemy zaopatrzeni w latarki i inny sprzęt,a nie tylko w jedzenie i w piwo(ja kierowca więc w soczek:)
Pzdr Grzesiek
Zdjęcia na 100% w przyszłym tygodniu:)