Artykuły na stronkę klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy koleżanki i koledzy.
Temat wprawdzie przyszłościowy ale w/g mnie bardzo ważny.
Trochę chodze po stronkach innych klubów samochodowych i musze z przykrością przyznać że zawartośc www.clublada.of.pl wygląda żałośnie na tle takich klubów jak Fiat&Furious czy FSOAK, nie mówiąc juz o stronce naszych przyjaciół z Węgier. Przecież na dobrą sprawę u nas kompletnie nie ma co czytać - materiał wystarcza na godzinkę czytania. Stronka Miłego, ze trzy artykułu o tuningu, podobnie z relacjami z imprez. Poza tym same zdjęcia i galerie. To chyba nieco za mało jak na kilka lat działalności klubu a poza tym nudne. Cała aktywność większości klubowiczów sprowadza sie do przysłania hurtem kilkudziesięciu zdjęć nastukanych cyfrówka na jakimś zlocie.
Proszę Was o właczenie się do redagowania naszej strony.
Przecież wielu z Was ma ciekawie zrobione samochody, zarówno od strony technicznej jak i wizualnej - napiszmy coś i podzielmy się tym z innymi.
Ponadto często spotykamy sie na róznych spocikach - opiszmy co się ciekawego działo. Oczywiście nie ma sensu opisywac godzinnego spotkania np. pod Geantem ale już np. klubowa wycieczka w jakies ciekawe miejsce, przykładowo połączona ze zwiedzaniem już się prosi o jakąś relację.
Nie muszą to byc równiez relację z wyjazdów klubowych, możemy tez podzielić się wrażeniami z prywatnych wyjazdów Ładziankami. Przykładowo ktoś z nas objechał Ładą Skandynawię - dlaczego opis takiej wyprawy nie może znależć się na stronce klubowej?
Jeszcze raz bardzo proszę - włączmy się w życie klubowe - a współtworzenie strony klubowej to naprawdę ważna sprawa.
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Masz racje Andrzeju - popieram i w miare mozliwosci dolacze sie do apelu i jego realizacji Swoja droga skoro mamy takie aspiracje to pewnie jednak trzeba bedzie pomyslec o wiekszej pojemnosci serwera.
  
 
Jak można mówić o rozbudowywaniu stronki, jeżeli po pierwsze nie ma komu się tym zajmować a po druge nie ma serwra? Kilka miechów temu zostało rzucone hasło o potrzebie nowego serwera, ale do tej pory nic się nie ruszyło. Więc jak tu mówić o rozwoju stronki klubowej?
  
 
Miły, nie ciśnieniuj się zająć się stronką to jest komu. A serwer? szukaliśmy jakiegoś darmowego i to okazało się być porażką.
teraz zrobimy stronkę na płatnym. czekamy na datki, również od Ciebie.
ale o tym to prosze rozmawiać w odpowiednim wątku. w tym Andrzej próbuje zmobilizować innych do pisania sprawozdań. I ma rację, bo cieniutko wyglądamy z opisami czegokolwiek.
  
 
Hehe.. jakie to polskie, taka niekonstruktywna krytyka
Ech Miły popraw się, chociaz nawet rozumiem Twoje rozżalenie,stronka o modelach wisi sobie gdzieś daleko, zamiast u nas na stronce
Prawda, Andrzej próbuje rozruszać to co u nas przymiera, zycie klubowe, sam się zresztą łapię na tym ze ostatnio zarzuciłem z braku czasu kilka pomysłow na ozywienie stronki, na szczeście jeszcze mamy spoty i zloty
Osobiscie szykuję od jakiegoś czasu kilka artykułow na temat napraw naszych ładzianek, bo już nie mam siły tłumaczyć co 3 miesiące tych samych sztuczek trzyamjacie kciuki by starczyło mi czasu i samozaparcia
  
 
Cytat:
2005-03-20 19:11:35, sheriffnt pisze:
Hehe.. jakie to polskie, taka niekonstruktywna krytyka Ech Miły popraw się, chociaz nawet rozumiem Twoje rozżalenie,stronka o modelach wisi sobie gdzieś daleko, zamiast u nas na stronce


Jak tu się poprawić, jeżeli jest jak jest, człowiek się napracuje a tu się okazuje że nie wie czy efekty jego pracy będą właśnie tam, gdzie być powinny i z resztą takie jest moje marzenie, żeby stronka ukazała się właśnie na klubowej. Póki co z przyczyn niezależnych ode mnie będzie na jakimś innym serwerze, a to czy kiedyś trafi w końcu na klubową to nie zależy już ode mnie.
A poza tym jeżeli na tytułowej stronie tydzień przed wielkanocą jest o bożym narodzeniu, czyli od trzech miesięcy zero aktualizacji, no to kurde chyba o czymś to świadczy. Więc nie wiem czemu się dziwicie, że tak się burzę i nazywam rzecz po imieniu.
Cytat:
szukaliśmy jakiegoś darmowego i to okazało się być porażką.
teraz zrobimy stronkę na płatnym. czekamy na datki, również od Ciebie.


Fakt, o tym nie doczytałem. Tutaj faktycznie muszę się poprawić i postaram się dorzucić jakiś datek.
  
 
Ja opisze jak zamontować stabilizator z samarki na tył klasyka. Wisi to cudo już w mojej Ładzie, tylko najpierw musze to przetestować, czy coś sie nie urwie, a jeśli sie urwie to gdzie i jak i takietam.
  
 
Nie chcę z mieniać tematu ale mieliście podać(starszyzna) po ile się z rzucamy i do kogo wysyłamy ale ja nie mogę jakoś z naleźdź tej inforacji
  
 
Marcin wszystkich informacji o tej sprawe szukaj w tym wątku
  
 
Cytat:
2005-03-21 00:19:59, misiekns pisze:
Marcin wszystkich informacji o tej sprawe szukaj w tym wątku


Niestety nie mam uprawnień do szukania w tym wątku>
  
 
Cytat:
2005-03-20 23:01:50, mily_byd pisze:
Jak tu się poprawić, jeżeli jest jak jest, człowiek się napracuje a tu się okazuje że nie wie czy efekty jego pracy będą właśnie tam, gdzie być powinny i z resztą takie jest moje marzenie, żeby stronka ukazała się właśnie na klubowej. Póki co z przyczyn niezależnych ode mnie będzie na jakimś innym serwerze, a to czy kiedyś trafi w końcu na klubową to nie zależy już ode mnie.
A poza tym jeżeli na tytułowej stronie tydzień przed wielkanocą jest o bożym narodzeniu, czyli od trzech miesięcy zero aktualizacji, no to kurde chyba o czymś to świadczy. Więc nie wiem czemu się dziwicie, że tak się burzę i nazywam rzecz po imieniu.



Miły, więc sie nie burz tak bo nie chyba umknęła Ci jedna informacja:]
1) z przyczyn różnych musimy opuścić dotychczasowy serwer który był nam udostępniany grzecznociowo
2) w w/w powodów Konrad nie ma obecnie mozliwościnic zmienić na stronce - po prostu zablokowano mu uprawnienia
3) poszukiwanie nowego serwera trwa tyle bo po prostu chcieliśmy uniknąć jakichkolwiek składek (widząc opór na forum) i szukalismy dotychczas serwera darmowego

Czy już rozumiesz dlaczego to tyle trwa???????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
Niestety nie mam uprawnień do szukania w tym wątku>


Rzeczywiscie - jestes jeszcze kandydatem W takim razie bedziemy musieli informowac tez tutaj o skladkach zeby kandydaci wiedzieli.
Na razie jeszcze nic nie zostalo ustalone - szukamy odpowiedniego serwera i dopiero jak dokonamy wyboru to bedziemy znac koszty i wtedy bedzie konkret po ile sie skladamy.
  
 
Mam pytanie co do skladek w watku z ankieta. Czy ta skladka jest cykliczna (coroczna) czy jednorazowa. No ja mam nadzieje, ze jednorazowo, bo jak bym mial placic co roku to juz by byl maly problem.
Aha, ja chenie sie doloze, tylko nie wiem czy rodzice dadza mi siano, wiecie jak to jest, jestem niepelnoletni, sam nie zarabiam, wiec wiecie. Ale generalnie jestem za ta skladka, jezeli uda mi sie cos wyciagnac to chetnie sie dorzuce.
Pozdrawiam: Mily.
  
 
składka na serwer dla strony jest cykliczna. nie łam się, to raptem 5 piw mniej w roku
  
 
Ja mam nadzieję ,że jak pojawią się pierwsze opisy ( YANOSIK- czekam na ten opis za stabilizatorem od samary!!!!!) to zaraz pojawią się następne
Paweł
  
 
Mily - z calysz szacunkiem - pitulisz. Mowa o 10-15 zylach... nie sciemniaj, ze raz na rok starzy nie dadza ci takiego grosza... Powiedz wprost, ze szkoda Ci kieszonkowego - to bedzie tzw. rozsadny argument, ktory do mnie przemowi. Bo "niepelnoletni, sam nie zarabiam" do mnie nie trafia. Ch. ma do sprawy. Nie dam, bo mam malo i wole wydac na piwko - ooo, to juz inne postawienie sprawy. Obowiazku nie ma, nie musisz - ale nie sciemniaj, tylko wal prosto z mostu.
  
 
Żeby dać na serwer 15 zł, co miesiąc trzeba by sobie wrzucić do skarboneczki 1.25 złotego
Na msze jak ktoś chodzi co tydzień - więcej dają
edited
Dla mnie wytłumaczeniem by było, że na babeczki potrzebujesz

Ja oddałem na jeden właściwy niekomercjalny


[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2005-04-06 10:17:52 ]
  
 
OK wiec ja jako ze jestem (S)ympatyczny to zapytam czy mozna by porobic artykuły np "przedruki" z innych stron?? wel moge spróbowac opracowac temat LPG ale to musi mi ktos pomóc (obrobka zdjec i tabel zeby nie było kiczu) pytanie kolejne dlaczego nie jest kontynuowane dzieło wysyłania i zbierania zdjec posiadanych pojazdów??? (komu sie to wysyła????)
i tak troszke z innej beczki co z "gadzetami" ???? kubki koszulki itd?? (to moze byc dochod na server czy inne potrzeby "dodatkowe")



ps. nie wiem jak przegapiłem ta dyskusje poniżej
  
 
Pewnie, ze artykuł możesz napisać i wysłać do humela.

Zdjecia auta tez możesz wysłać do humela i pewnie on to zamieści na stronie. Nie ma nowych zdjec, bo pewnie nikt mu ich nie wysyłał.

Kase zzbieramy równiez, zeby nie bylo problemu z robieniem gadżetów - pamietasz akcje z koszulkami polo???
Zresztą to było omawiane na forum.
  
 
Cytat:
2005-03-21 21:53:23, Góral pisze:
składka na serwer dla strony jest cykliczna. nie łam się, to raptem 5 piw mniej w roku



5 piw w roku to cholernie duzo ja niewiem czy jestem gotow az do takich poswiecen