Integracja miedzyklubowa FSOAK, LKP, F&F

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam


przychodzę do Was z propozycją zorganizowania zlotu integracyjnego.
jestem klubowiczem F&F i pragne zaprosić Was na spot 2-3 dniowy w osrodku rekreacyjnym SOSINA ktory znajduje sie w miescie Jaworzno. zlot planowany w dniach 12-14 siernia br. na terenie osrodka znajduje sie zalew z ktorego mozna w rozny sposob korzystac tzn pływac wpław i uzywac rowerków czy zaglowek (jesli ktos ma patent) ponadto w drugim dniu trwania organizujemy kreciołek na całkiem sporym szutrowym placu, oczywiscie wieczorami mocno sie integrujemy , zapewniam ze nie jest to jakas popelina na której ludzie sie nudzą...
organizowalismy juz 2 zloty klubowe oba były rownei udane

w kazdym razie wpadlismy na pomysł aby zaprosić Was i FSOAK
sadze ze naszym klubom przyda sie integracja , w niczym nie rywalizujemy, warto byłoby sie poznac i zawiazac znajomosci,poza tym prawda jest taka ze nas wszystkich tak na serio łączy to samo...

zaraz wkleje foty osrodka i placu , piszcie co o tym sądzicie ja bede odpowiadał na ewentualne pytania

pozdrawiam



  
 
Z wiekla przyjemnością przyjmujemy zaproszenie. Chętnie też się zjawimy (pisze to w imieniu innych ale myślę że się ze mną zgadzają). Jedynym problemem może byc ewentualne kolidowanie z terminem zlotu zaprzyjażnionego klubu miłosników Ład z Węgier na który z pewnościa kilka osób od nas pojedzie. Niemniej jednak myślę że z pewnością ktoś będzie w Sosinie reprezentował nasz klub.
Prosilibyśmy jednak o przypomnienie o imprezie w jakimś terminie blizszym terminowi zlociku.
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ahahaahaaaaa wreszcie cosik w okolicy.
Na Soske to ja przyjade
Tylko teraz w czasie dnia placi sie za wjazd bodajze 2,50 :]

No chlopaki z LKP zapraszam w nasze skromne progi
 
 
A wiec tak panowie i panie.
mr. polmOS posiadacz jakze wypasionego prawie 60 konnego 126p WRC fiacika juz uruchamia kontakty wiec na okolo 99% bedzie laweta na zlociku jakby cusik sie komus urwalo. Ja ze swojej strony moge zapewnic dostep do czesci do Lady przez okolo 24 godziny na dobe.
Mysle ze nie bedzie zle wiec serdecznie wszystkich zapraszamy
 
 
W jedności siła. W Kujawsko-Pomorskim, gdzie LKP nie jest zbyt silne ( ledwo 6 aut ) od dawna się integrujemy . Mam na koncie ze 4 spotkania na których było po kilkadziesiąt różnych aut w Bydgoszczy i Toruniu wspólnie z klubowiczami z FSO AK i F&F.
  
 
osrodek




niestety nie mam zdjecia ktore obejmuje cały plac ale utaj zapodaje wam "zajawki"





[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2005-05-28 00:13:33 ]
  
 
Pamarancza, a ten placyk to gdzie jest ??
Gdzies na Piaskowni czy inne miejsce??
 
 
ja tez chętnie przyjade tylko jeszcze dajcie znac czy to bedzie nadal aktualne
  
 
Cytat:
2005-05-28 16:15:59, _Vincenzo_ pisze:
Pamarancza, a ten placyk to gdzie jest ?? Gdzies na Piaskowni czy inne miejsce??



miesci sie on miedzy bukownem a bolesławiem


pzdr
  
 
Dzieki za zaproszenie - jesli tylko nie będę wtedy na urlopie( - na pewno się zjawimy !
Nieźle to wyfląda - szczególnie te kręciołki na szutrze!!!!
Acha - na żaglówki do 20mkw żagla nie trzeba już żadnych patentów!!!
Ale nie wszyscy chcą wypożyczać jesli ktoś patentu nie ma to fakt
Pozdr
Paweł
  
 
ja chetne tez zjadę i przynjmniej odpocznę na trochę - zrobie sobie małe wakacje szutrowe
  
 
panowie, cały czas aktualne pozdrawiam
  
 
halo halo czy dalej aktualne??
  
 
Witam.
Czy to dalej akutualne i czy ktos sie wybiera?? Bo ja zajrze z mila checia
 
 
JA WIEDZIALEM ZE TAK BEDZIE. zawsze tak jest jak sie cos planuje duzo wczesniej a potem kicha
  
 
ale jaka kicha??
przecierz zlot nad sosina jest caly czas aktualny. i niektorzy z f&f juz tam jada