Artykuły na stronkę klubowa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-07-26 20:04:03, Leszek_Gdynia pisze:
pamietasz akcje z koszulkami polo???


pamietasz ja obstaje za klasycznymi i za bluzami artykuł 1 juz wysłalem a z tym 2 to trza mi pomocy niestety
  
 
Poniewaz sama starszyzna stwierdziła ze nasza stronka wyglada troche kiepskawo wiec w mys "wiecej rób niż gadaj" pokusiłem sie o przedstawienie wam nowego wizerunku naszej strony.Niestety chwilowo z powodu jakis błedów na serwerze interi nie moge wam jej opublikowac choć bardzo bym chciał.Jestem ciekaw waszych zdań co do nowego wizerunku naszej stronki wiec jesli uda mni sie tylko wsadzij ja na jakies konto www to zaraz zapodam linka
  
 
Cytat:
2005-08-12 23:42:59, krzychuk pisze:
Poniewaz sama starszyzna stwierdziła ze nasza stronka wyglada troche kiepskawo wiec w mys "wiecej rób niż gadaj" pokusiłem sie o przedstawienie wam nowego wizerunku naszej strony.Niestety chwilowo z powodu jakis błedów na serwerze interi nie moge wam jej opublikowac choć bardzo bym chciał.Jestem ciekaw waszych zdań co do nowego wizerunku naszej stronki wiec jesli uda mni sie tylko wsadzij ja na jakies konto www to zaraz zapodam linka


Polecam zapoznać się z tym linkiem bo nie wszyscy są tacy, co wypominają innym nie robienie, ale są tacy, co robią i nic nie gadają
  
 
Cytat:
2005-08-13 00:35:34, MikeB pisze:
Polecam zapoznać się z tym linkiem bo nie wszyscy są tacy, co wypominają innym nie robienie, ale są tacy, co robią i nic nie gadają



są też tacy co dawno coś obiecali, a do tej pory nic z tego nie wyszło...
  
 
Nie no fajnie wiedziec ze ktos cos robi tylko szkoda ze o tym sie nie mówi.A pod starym adresem w ciaz widniej stara wersja strony.
  
 
Cytat:
2005-08-13 09:38:10, krzychuk pisze:
Nie no fajnie wiedziec ze ktos cos robi tylko szkoda ze o tym sie nie mówi.A pod starym adresem w ciaz widniej stara wersja strony.



Krzychu, Humel mówi, tylko że jako sympatyk nie masz dostępu do tego wątku.
nie ma stary/nowy adres. jest tylko stara/nowa strona. za jakiś czas stara zniknie, a w jej miajecu pojawi się nowa.
  
 
Cytat:
2005-08-13 09:04:56, Góral pisze:
są też tacy co dawno coś obiecali, a do tej pory nic z tego nie wyszło...


Zostało już to zrobione, tyle że koledzy robili foty lepszymi aparatami, to po co wysyłać badziew, skoro może być zrobione ładniej i czytelniej i bez kasztanienia opisu