Suzuki Klub Polska

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!

Wraz ze znajomymi [mniej lub bardziej] osobami utworzylismy Suzuki Klub Polska. Klub jest jeszcze maly,dlatego chcielismy zalozyc Forum,aby dotrzec do wiekszego grona osob. Czy daloby sie to zrobic???Motonews ma najbardziej przejrzysta strukture,stad wybor.

Pozdrawiam!!!

el_

EDIT:

Dodam tylko,ze nasz Klub ma zamiar zrzeszac zarowno posiadaczy aut, jak i motocykli.


[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2005-03-21 15:05:24 ]
  
 
heh ostatnio cos moda na nowe kluby... czy to jest klub internetowy jak mysle...?? macie moze stronke?? ile macie klubowiczy?? Czy idzielacie sie na jakiejs liscie dyskusyjnej odnosnie suzuki??
  
 
gdzie jest quattro ze swoim swiftem???
  
 
mozna sprobowac ale stronka juz jakas jest czy cos? nic nie piszesz o tym

pozdr.
  
 
Prace nad strona trwaja. Nie jestem zbyt biegly w HTMLu.

Ideą Klubu, oprocz dobrej zabawy jest zrzeszenie osob posiadajacych te pojazdy, oraz wymiana informacji odnosnie aspektow mechanicznych, zaopatrzenia w czesci, oraz delikatnego tuningu.
Suzuki nie sa zbyt popularne w internecie, stad moja proba "skrzykniecia" towarzycha w jednym miejscu.
  
 
Jesli chcecie moge Wam zaprojektowac ladna, przejrzysta stronke w HTML i opracowac ja w pelni, by mozna bylo pozniej tylko wpisy dodawac...
  
 
CO?
Weź no ty się zastanów. HTML ma mniejsze możliwości niż PHP? Nie umiesz PHP. Walnij serwa który obsuguje PHP i najlepeij też by był MYSQL i zawatwie ci portala (wtedy dodajesz artykuły, newsy, galerie, itd.) to tak na marginesie. Nie umiesz, zrobie to ja ale za jakieś $$$ (żart)
  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=56

pozdr.
  
 
Hmm...przecież można wpisać w strukturę php bazy html-a. Ja mógłbym się zaangażować w oprawę graficzną i pociąć odpowiednio. Zafree absolutne. Jedynie bym w mało widocznym miejscu dopisał: "made by eolmint"