Nowy VW Polo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widzieliscie nowe Polo? W polsce ma byc dostepne od maja. Mnie podoba sie duzo bardziej niz dotychczasowy model "okular". Chociaz nie mowie ze obecne polo jest slabe, jezdzilem tym autkiem i nie moge o nim powiedziec nic zlego, tylko ten ryjek moglby byc ciut inny.
A oto nowe polo


Tylne lampy:

Przednie lampy:
  
 
To raptem tylko drobny choć bardzo udany facelifting tego pojazdu, ciekawe czy wraz z wygładzeniem zmarszczek ulepszono technikę, tak by nie był najbardziej awaryjnym samochodem w klasie tak jak obecna wersja?...
  
 
O niewiexialwem ze Vw produkuje swoje lampy (ostatnia fota)
ogolnie to polowka jest ladna
ale mi sie te auta niepodobaja
mi sie podobaja golfy i transportery
  
 
a mi sie podoba nowy polo nie ukrywam ze jestem fanka vw i audi choc tylko w sprawach estetycznych bo na mechanice to ja sie nie znam
  
 
co do Polo to nic nie mam ale auto mi sie bardzo nie podoba od samego poczatku to auto mysle ze jest tyko dla kobiet i to tylko dla tych ktore jezdza na zakupki i to same bo w to pudelko od zapalek to chyba sie nic nie zmiesci jak sidzie pelna ilosc osob czy 4!! A co do Golfa Tazik to mysle ze ta mowa generacja tez zostala troszeczke spaskudzona ale to jest tylko moje zdanie mysle ze teraz bardzo duzo osob straci kilijentow bo wyglad jest owiele gorszy niz wczesniej.
  
 
A mi sie to polo podoba - bardziej niz poprzednik - okular jakos mi sie nie widzi a ten juz podchodzi lekko przodem pod stylizacje golfa - i to mi sie podoba...

A co do tego czy polo jest autem glownie dla kobiet - wcale tak nie uwazam poki co dla mnie jest wystarczające - i nie musze sobie leczyc kompleksow duzym i wygodnym autem
  
 
To ciesze sie bardzo ze sie Tobie podoba. Przeciez kazdy człowiek ma inny gust jeden lubi wygode a dugo cos innego nie mam do tego pretensji POZDRO
 
 
Wygląda w miarę OK, ciekawe tylko czy jest tak zawodne jak nowa Ibiza.
  
 
a kto wybiera sie na premiere nowego passata w ten weekend do salonów VW?? ja musze pojsc zobaczyc czy w rzeczyswistosci sie tak prezentuje jak na reklamie.
  
 
bi-pi to juz w ten weekend. Ja chyba podjade jak bede mial czas
  
 
A mi sie nie podoba wcale. Z przodu wyglada jakby mial zeza rozbieznego i jakby mu kopara opadla. No ale to moje zdanie ...

pozdr
  
 
Cytat:
2005-04-05 13:22:36, bi-pi pisze:
a kto wybiera sie na premiere nowego passata w ten weekend do salonów VW?? ja musze pojsc zobaczyc czy w rzeczyswistosci sie tak prezentuje jak na reklamie.


sorry ze w tym temacie ale pomyliłem se, chciałem to napisac w temacie o nowy passacie ale sie pomyliłem cóz tak bywa
  
 
solidne te holcwageny:
http://videos.streetfire.net/Player.aspx?fileid=64AA3D4A-5328-4F4F-8AE6-293EEAAC7288&kw=32&p=5

pozdro daar (hfp)



[ wiadomość edytowana przez: taz dnia 2006-01-15 19:02:39 ]
[ powód edycji: tekst na hiperlacze ]
  
 
nic dodac ;p
nic ujac