Nowy Vw Passat - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ogolnie pozytywne wrazenie, chociaz za VW nie przepadam. Do czego moge sie przyczepic, to tylna klapa cofnieta jakby jakis kierownik zukiem przyladowal na pierwszej zmianie .

Co do autek nowe - stare, nie ma co polemizowac. Szkoda na to czasu. Jak dla mnie wraz z momentem wprowadzania pikusnych silniczkow do aut nazywanych kiedys krazownikami nic ciekawego nie powstalo. Auto ma zyc, mruczec i ma miec prawo do zepsucia sie w kazdym momencie. Inny sposob zachowania autka wydaje sie dla mnie przynajmniej nudny . Zreszta, ktory model obecnie potrafi dac wlascicielowi tyle wrazen co kiedys takie legendy jak Charger czy Mustang . Panda??
  
 
Gallus - nowy mustang i nowy Charger

albo Speedster Turbo
  
 
Typowo VW linia.Bardzo spokojna, moze nawet zabardzo.Autko raczej przeznaczone dla starszych ludzi niz dla mlodych gniewnych.Stylistycznie nie bardzo mi sie podoba,zwlaszcza ten tyl, i jakby ma za male fele.Wogole mi rozmiarowo nie pasuja do wielkosci tego auta.Nie widze sobie tego samochodu jakbym go mial w jaki kolwiek sposob przerabiac.Tego chyba nie da sie zrobic.O tuningiu raczej nie ma tu mowy.
BTW.Co do ceny tego autka to jest tansza niz vectra, i dwa razy tansza od mesia e klasy.
  
 
widzialem dzis nowego passata na zywo. Powiem wam ze na fotkach zrobil na mnie lepsze wrazenie niz na zywo. Niczym specjalnym sie nie wyroznia. Ogladalem tylko z zewnatrz. Moze to kolor sprawil ze wygladal bardzo pospolicie (srebrny) Jak dla mnie bez rewelacji, jak pisalem wczesniej na fotkach bardziej mi sie podobal
  
 
A ja widziałem czarnego i w miare mi sie podoba choc przyznam ze fotki lepiej go przedstawiaja!
  
 
mnie by dzisiaj taki pasacik rozjechał
pikny czarny metalik z lexuskami
marzenie
  
 
Cytat:
2005-04-22 19:26:56, taz pisze:
mnie by dzisiaj taki pasacik rozjechał pikny czarny metalik z lexuskami marzenie


Widze Tazik że Ciebie kazdy chce rozjechac.... ja jeszcze nie miałem takiej okazji musze sie bardziej postarac A co do samochodzika to sie nie zgadzam do wypowiedzi uszka ze na zdjeciach wyglada lepiej... jest zajebanisty a na zywca wyglada jeszcze lepiej niz na zdjeciach. Tez widzialem Czarnego z Lexusami i serce odrazu zaczeło szybciej bić!
  
 
hmmm nio mi sie podoba ten pasacik - co prawda inne wrazenie sprawial jak go widzialem w tv (wydawal sie wiekszy) niz normalnie gdy zobaczylem go wczoraj na ulicy - w pierwszym momencie zastanawialem sie co to jest...

ale - jak dla mnie - autko mile, eleganckie - a czy nadaje sie do tuningu..hmmm...zobacze co sie da zrobic w corelu z nim
  
 
widzialem czarnego No i znacznie lepiej sie prezentuje w czarnym niz w srebrnym lakierku. Srebrny taki bezplciowy a na czarnym widac bylo chromy ten grill... Autko od razu lepiej wyglada i sie duzo bardziej podoba
  
 
Mowicie ze nowy passat nie ma duszy i macie racje! a jaki passat ja mial? Czas idzie do przodu i ten jest lepszy od poprzedniego a cala reszta passatow to juz sylwetki archaiczne.

P.S Auta z dusza to w wiekszosci auto ktore nie byly dostepne dla szerokiego grona o ktorych sie marzylo

Ze starszych autek VW ktore cos w sobie maja to raczej tylko: Garbus czy Corrado.

[ wiadomość edytowana przez: Pingu dnia 2006-02-22 15:42:14 ]