Gdzie w Stalowej przetocze tarcze hamulcowe ?? PILNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie w Stalowej przetocze tarcze hamulcowe
  
 
Zakład "STALWO" niedaleko Wtórstalu
  
 
a mozna wiedzieć ile w tym STALWO biorą za przetoczenie??
  
 
A tego to już niestety ale nie wiem, podjedź sobie i zapytaj.
Ja w tym zakładzie dorabiałem takie specjalistyczne tuleje i redukcje do pewnych urządzeń, ale to było robione z brązu więc troche drogo mnie to kosztowało.
Możesz też spróbowac na warsztatach szkolnych pod huta lub pod basenem .....
  
 
ja pytam z ciekawosci bo ja moge przetaczam za 50 zł!!
  
 
Na pekaecie robią za połowe

[ wiadomość edytowana przez: marek dnia 2005-03-23 19:02:53 ]
  
 
Pod Hutą na CKP jak ktos zna goscia na tokarkach to moze zrobi za 20 30 zł jak miałem na tokarkach to robiłem pare razy taką robote ale tylko dla CKP.
  
 
Dzieki chłopaki za info. Tarcze przetoczyłem na PKSie. Koszt 50zl za cztery tarcze ale koles powiedział zeby nastepnym razem przyjsc na druga zmiane jak kierownika nie bedzie to bedzie taniej a pozatym jak urwiecie kiedys jakas srube w silniku czy w ukladzie hamulcowym i nie dostaniecie jej w zadnym sklepie ani w serwisie to tez polecam PKS Dorobia kazda srubke bez problemu
  
 
Dobrze wiedziec!! A moze zle wiedziec PECH
  
 
ja jezdzilem przetaczac tarcze do goscia, (narazie zapomnialem nazwiska, ale jak cos to postaram sie przypomniec) niedlaeko ulanowa. On ma specjalna maszyne do toczenia tarcz sciagasna z USA i zdjecydowanie odradza toczenie tarcz na tokarkach!!! oczyscza i maluje przy tym hamerite'm bebny i co tam chcecie, co prawda kosztuje 100 zl ale mysle ze robote dobra robi.