Sprzedam mk2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z żalem ale chce sprrzedać moje 127,jest to mk2 1050 rok 80,roczna instalacja gazowa,zegary od sporta,myśle że ładna,i napewno niezawodna,foto w profilu,numer też,a jakby ktoś chciał jakieś zdjęcia to niech pisze to zrobie,,pozdrawiam wszystkich,tomi0705@o2.pl
  
 
Prosze o foto wnetrza i silnika : booguc@interia.pl[addsig]
  
 
a jaka cena cie interesuje?
  
 
myśle o sumie ok 2500,jest zagazowany od roku ,niezawodny,ma oc i przegląd,blacha byla zrobiona porządnie bo robiłem pod siebie,jest pare miejsc do poprawy ale to są drobiazgi,i miejsca typowe dla siódemek tzn łączenia boków z podszybiem pęknięte,ale ja nie wiem co z tym zrobić,no i na dzień dzisiejszy pasowałoby przekładnie kierowniczą zmienić ale tym sie zajme w najbliższych dniach,jak coś to zadzwoń jak jesteś chętny to sie dogadamy,mój numer 0-500-567-327,pozdrawiam i do zobaczenia
  
 
nikt nie chce go kupić????wiem że cena niska nie jest ale dużo dużo więcej w niego włożyłem a jakby ktoś chciał taniej to zawsze możemy sie dogadać,moge założyć fabryczne fotele,kierownice koła itd i będzie znacznie taniej,dodaje również sporo części,skrzynie,,jakieś koła zapasowe się znajdą,autko ma gwintowwane zawieszenie z przodu usztywniony tył,zegary od sporta,dodatkowe wskaźniki,centralny zamek z alarmem,kubełki i wiele rzeczy o których nie pamiętam ,zawieszenie ma duo nowych części,jak coś sie sypało to nie oszczędzałem i co tylko było dostępne to szło nowe,cene narazie opuszczam na 2300 tak jak stoi,sprzedaje autko bo mam namierzone coś innego i potrzebuje kasy a nie dlatego że coś sie sypie,zapraszam do obejżenia,,pozdrawiam,,,