Fotki VIPER"a Bartka1112 !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam ogromny zaszczyt zaprezentować dzisiejszą sesję zdjęciową nowego wizerunku samochodu Bartka1112: Plik zZIP'owany - wystarczy kliknąć na niego prawym klawiszem i zapisz
 
 
Witam pierwszy raz na tym forum
To ja jestem autorem zdjęć a kobieta która gościnnie występuje w tej sesji to moje bejbe
  
 
Fajne autko a i fotki pierwsza klasa
 
 
Fotki już sobie zassałem z Waszego forum Łukasz, robisz świetne zdjęcia, chciałem to napisać na forum Espero, ale skoro tu jest okazja...
Szczególnie podobają mi się te czarnobiałe, oczywiście nie ze względu na Kobietkę (chociaż pośrednio też - bo niewątpliwie jest bardzo ładna ), ale ze względu na kompozycję i pozę, ujęły mnie, naprawdę fajne
A co do samego obiektu sesji, czyli auta Bartka to kołą są fajne, opony bardzo fajne (choć wolałbym szersze ale coś za coś), tłumik też jest OK, ale bardziej podobałby mi się gdyby z tyłu konsekwentnie znalazł się zderzak w stylu przedniego i tłumik nie był aż tak widoczny... A ogólnie to preferuję inny styl tuningu, Espero byłoby dla mnie idealne gdyby miało masywne felgi, przyciemnione szyby (przednie boczne też - na 30%) i jakiś dyskretny tłumik - to wszystko.
Taki styl prezentuje właśnie Esperka Łukasza (no pomijając fakt, że tłumik nie jest zbyt dyskretny)
Pozdrawiam!
PS: najważniejsze, żeby właścicielowi się podobało, w końcu auto robi się dla siebie. Oczywiście o wnętrzu nie wspomniałem, bo nie ma co gadać, jest bardzo fajne (już to kiedyś Bartkowi mówiłem )
  
 
Cytat:
2005-03-23 22:10:31, MacTB pisze:
...ale bardziej podobałby mi się gdyby z tyłu konsekwentnie znalazł się zderzak w stylu przedniego i tłumik nie był aż tak widoczny...



O ile dobrze pamiętam to Bartek mówił, że prawdopodobnie progi i dokładka tylniego zderzaka się pojawią w przyszłym miesiącu
A co do fotek Łukasza - to muszą być profesjonalne ! W końcu to fotograf ! Każdy może mu pozazdrościć jego talentu ehehe...
 
 
Fotki extra.... co do wozu to czekam na reszte dokladek bo poki co auto wyglada na "tuning w trakcie"

ale jest extra
  
 
sciagnalem obejrzalem, poczytalem wypowiedzi na forum DE i ogolnie autko luksik, bardzo mi sie podoba, tylko mi tez wydech srednio sie podoba. Ja osobiscie nie lubie az tak wielkiego rozmiaru A wnetrze to rzeczywiscie jest takie jak na fotkach w profilu?
Bartek ktoredy ty dojezdzasz do tego m1 i ktoredy po goclawiu i grochowie jezdzisz ze ja cie nie widze
  
 
Trasa torunska smigam do M1 i przy okazji zachaczam o stacje JET na radzyminskiej
  
 
i ja cie nigdy nie widzialem... ehhh dzieki Twojej reklamie tez stalem sie stalym klientem JET na radzyminskiej
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:59:06, Bartek1112 pisze:
Stacje JET



Bartku przyjacielu drogi, akcje z firmą JET miałeś (wiesz jakią - nie będe mówił głośno bo pewnie nie chciałbyś tego), a nadal ich reklamujesz ?!
 
 
Maja dobre i tanie paliwo nic wiecej. Dlatego ich polecam z reszta zeczy to sa oszusc i kanciaze piepszeni
  
 
Bartek, napisz co się stało, jaką akcję miałeś z JETem, może warto żebyśmy i my wiedzieli w razie czego
Pozdr!
  
 
Tzn do klijentow to onis sa otwarci i uczciwi gorzej do pracownikow a ja bylem pracownikiem a ze mialem samochod jako nieliczny z zalogi pracujacej na stacji to mnie oskarzono o kradziesz paru baniakow 5 litorwych plynu do spryskiwacza i za to zebym sie wybronil chcieli zebym sprzedawal pracownikow i mowil co robia na stacji wiec sie zwolnilem i podziekowalem za taka prace
  
 
No to już rozumiem...
Wkurzająca sytuacja
Na której stacji to było jeśli to nie tajemnica?
Pozdr!
  
 
To byla stacja JEt na prymasta tysiac lecia obok dworca zachodniego
  
 
i tak tam nie jezdze, bo drogo
  
 
Bartek Twoje Espero staje się popularne

i dobrze, konsekwencja i upór procentują.

GRATULUJĘ
  
 
Cytat:
2005-03-31 23:18:46, -JACO- pisze:
Bartek Twoje Espero staje się popularne i dobrze, konsekwencja i upór procentują. GRATULUJĘ



dokładnie!!

moim zdaniem tylko czekac az Bartka esperyna pojawi sie w jakims pisemku
  
 
Witam!!!

jako,ze mieszkam tez na goclawiu czesto widuje twoje autko

jak na espero, ktore ciezko jest sensownie zmodyfikowac jest fajne... pewnie nie raz juz to slyszales,ale tak w zasadzie jedynym dyskusyjnym akcentem sa dwa pasy przez auto...ale coz-twoje auto twoja sprawa

duzy plus,za dbalosc o szczegoly, jak np zupelnie biale swiatla wsteczne [bez wstretnych odblaskow ]

Przydalyby sie jeszcze wieksze felgi o takim samym,albo podobnym wzorze,ale wieadomo,jaki jest stan polskich ulic,wiec nalezy o nich jedynie rozmyslac bo na real to szkoda kasy

pozdrowki i powo w dalszym molestowaniu furki!!!
  
 
Cytat:
2005-04-01 12:56:46, el_comendanto pisze:
Przydalyby sie jeszcze wieksze felgi o takim samym,albo podobnym wzorze,ale wieadomo,jaki jest stan polskich ulic,wiec nalezy o nich jedynie rozmyslac bo na real to szkoda kasy



Przecież Bartek ma teraz 16tki, jakie byś chciał 21ki?????? To nie jest Cadillac Escalade