Fotki VIPER"a Bartka1112 !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na naszych pieknych warszawskich drogach 16tki sa i tak duze Bartek jezdzi nacodzien esperakiem wiec wieksze felgi mogly by byc zagrozeniem dla jego tylka
  
 
Cytat:
2005-04-02 12:49:26, Focus86 pisze:
na naszych pieknych warszawskich drogach 16tki sa i tak duze Bartek jezdzi nacodzien esperakiem wiec wieksze felgi mogly by byc zagrozeniem dla jego tylka



no wiec wlasnie........albo byc,albo miec...do pelnego "total-wypasu" brakuje wlasnie przynajmniej 18-19 calowych koleczek........a 16 to kompromis pomiedzy wygladem a komfortem...

ale ogolnie - "in plus "
  
 
No coż, jeśli ktoś pojeździ na 16 z oponami z profilem 45 to wie, że nie jest to żaden kompromis, niestety już ten rozmiar to żaden komfort - ani psychiczny ani fizyczny. Z naciskiem na psychiczny bo można zwariować na tych dziurawych drogach.
Kompromisem nazwałbym felgi 15 z oponami 195/50...


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-04-04 11:00:44 ]
  
 
kompromis 16 cali i profil 45? jaki kompromis nieda sie wogole jechac na jakich kolwiek dolkach czy wybojach. Jednynie gdy jest rowno to mozna posmigac a tak to jazda nieprzekracza 50 no max 60km/h
  
 
Moim zdaniem te 16" pasują idealnie do Esperyny większe nie potrzebne, a co do komforu jazdy się nie będe wypowiadał
 
 
Już kiedyś przerabialiśmy na forum Espero temat za dużych felg.

Wnioski:

Za duże felgi wygladają tak samo śmiesznie jak i te za małe np. 13tki.
  
 
Cytat:
2005-04-06 14:38:24, Norbert84 pisze:
Moim zdaniem te 16" pasują idealnie do Esperyny większe nie potrzebne, a co do komforu jazdy się nie będe wypowiadał




dokładnie tak
  
 
Cytat:
2005-04-06 15:00:19, -JACO- pisze:
Za duże felgi wygladają tak samo śmiesznie jak i te za małe np. 13tki.



co masz do 13tek??? No co masz do 13tek?
  
 
Cytat:
2005-04-06 16:03:35, Focus86 pisze:
co masz do 13tek??? No co masz do 13tek?



Mowa była o Espero
  
 
No mam nadzieje
Choc ja bym chetnie zmienil te 13tki na 14 aluminiowe jakies ladne (15 juz chyba za duze beda...) ale znalezc jakiekolwiek ladne aluski na 3 sruby (rozstaw 3x9 graniczy z cudem... (w Polsce, w niemczech znalazlem nie jedne i 13stki i 14stki)
  
 
  
 
Tak jak mowiłem - fele na VT Petersena są już rozmiarowo przesadzone
  
 
No ale one są rozmiarowo takie same

  
 
Widzę virtualtuning rządzi ehehe... zobaczymy co B1112 powie na 6 kołową wersję swojego bolidu
 
 
Ciekawe norbert jakbyś zobaczył takie espero 6 kołowe na żywo

Mogłoby to ciekawie wyglądać
  
 
Proszę się nie naśmiewać
To tylko taki "rysunek poglądowo-porównawczy"
  
 
Cytat:
2005-04-16 21:53:02, MacTB pisze:
Proszę się nie naśmiewać



Kto by śmiał

Mnie sie podoba
  
 
widziałem na zywo Bartka bestię w sobotę i jest zajebisty, malo tego...bylem swiadkiem jak pod parkiem Łazienkowskim ludzie stali i podziwiali Jego auto....wszystko jest fajne - koła zajebiste, tłumik oki, o fotelach nie wspomne i pasy sa ok


pozdrawiam Cie Bartku
  
 
No widze ze dotarles calo i zdrowo hehe. Ciesze sie ze sie samochodzik podobal
  
 
Bartek przewidywałem to jak pamiętasz , Twój samochód stał się popularny nawet u peplików.

Jeszcze raz gratuluję konsekwencji, zwłaszcza że jesteś młodym człowiekiem to rzadkość.