Sugestia dla rady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taką prośbę: Jeśli dzieje się coś ważnego ( a takim jest moim zdaniem np. deklaracja wpłaty na serwer) to może warto byłoby rozsyłać Klubowiczom do skrzynek informacje o takim wydarzeniu? Ja zwyczajnie przeoczyłem i czytając forum "tak jak zwykle" nie oddałem swojego głosu , bo o tej akcji po prostu nie wiedziałem. Może nie tylko ja nie wyłowiłem z podwieszonych wątków tego istotnego? Dopiero lektura postu Andrzeja spowodowała, że zacząłem szukać.
  
 
Grzegorz - WSZYSTKIM ??????
UUUUAAAA to zajmie pół dnia
  
 
Jak nie ze 2 dni - przecież właśnie po to jest forum.
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:43:01, zax pisze:
Grzegorz - WSZYSTKIM ?????? UUUUAAAA to zajmie pół dnia



A nie można sobie tak skonfigurować programu pocztowego, żeby wysyłał taką wiadomość do wszystkich ???
  
 
generalnie pomysł wart zastanowienia. wystarczy jak każdy region bęzie miał swoją osobę kontaktową, która będzie rozsyłała po "swoich".
rozesłanie np. infa o spocie na mazowszu zajmuje około 15-20 minut.
trzeba tylko teraz znaleźć osoby z regionów chętne do tego zadania.
na mazowszu mogę to być ja
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:45:10, Grzegorz2107 pisze:
A nie można sobie tak skonfigurować programu pocztowego, żeby wysyłał taką wiadomość do wszystkich ???



w motonewsie chyba nie.....a zwykłą pocztą można, ale po uprzednim wprowadzeniu wszystkich mejli.....

jak mawiał góral: czytać, czytać.....
  
 
Cytat:
na mazowszu mogę to być ja


centrum moge robic...

w "innym" klubie funkcjonuje takie cos i dosc dobrze sie psrawdza. Piateczka dla G2107 za trafny pomysl!
  
 
No dobra to ja zgłaszam sie na wielkopolske...
hehe nie napracuje sie - wysłąnie priva do 4 klubowiczów zajmie mi ??????
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:48:34, zax pisze:
jak mawiał góral: czytać, czytać.....



Żeby nie było , że nie czytam, ja się doczytałem, ale po czterech dniach...

Rada ma być dla ludzi i dbać o ich komforcik Każdy ma chyba maila i jeśli go nie aktualizuje to znaczy , że może wypadł z gry? Parę tygodni temu na forum.tuning zrobiono weryfikację i jak ktoś nie zweryfikował maila i miał nieważnego to po prostu nie mógł się zalogować na forum...
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:57:56, Grzegorz2107 pisze:
Parę tygodni temu na forum.tuning zrobiono weryfikację


na forum ładziarzy tez była troszke za pleckami ale była cos o niej wiem
  
 
ja mogę w krakowie - nie sprawy - bardzo słuszna sugestia !
Jutro luzik i wysyłamy maile !
Mam też inteligo więc można załatwiać to bezgotówkowo
Pozdr
paweł
  
 
Grzegorzu,jestem mile zaskoczony konstruktywnym wnioskiem z twojej strony,gdybyś jeszcze zadeklarował swoją pomoc przy rozsyłaniu tych maili byłoby super.
  
 
ale w swojej okolicy Grzegorz chyba jest sam.... Chyba, ze mu Torun dodac....
  
 
Cytat:
2005-03-25 22:55:26, zax pisze:
No dobra to ja zgłaszam sie na wielkopolske... hehe nie napracuje sie - wysłąnie priva do 4 klubowiczów zajmie mi ??????


poczekaj, poczekaj.. niech sie tylko wiecej klubowiczow pojawi ))
  
 
Cytat:
2005-03-26 11:10:21, Koliber_111 pisze:
Grzegorzu,jestem mile zaskoczony konstruktywnym wnioskiem z twojej strony,gdybyś jeszcze zadeklarował swoją pomoc przy rozsyłaniu tych maili byłoby super.



Uczciwie muszę powiedzieć, że nie mam w ciągu tygodnia "swojego" dostępu do sieci...odpadam. I w ogóle jestem ostatnio b. zajętym człowiekiem...

Rozsyłanie takich maili to przecież jedno kliknięcie....po wprowadzeniu adresów do książki adresowej.
  
 
nie jest to takie łatwe, ponieważ niektórzy nie podają maila. nie ma takiego przymusu. należy więc wysyłać privy lub/i info na komunikator...
  
 
Cytat:
2005-03-26 17:00:48, Góral pisze:
nie jest to takie łatwe, ponieważ niektórzy nie podają maila. nie ma takiego przymusu. należy więc wysyłać privy lub/i info na komunikator...


No to w komunikatorach, jest dużo lepiej, bo można zaznaczyc pare/naście osób i wysłać jako jedną wiadomość
  
 
Na skrzynce tez można wkleić do książki wszystkie adresy a potem zaznaczyć, wyślij do wszystkich i za jednym wciśnięciem wysyła się do wszystkich naraz list.
  
 
Cytat:
2005-03-26 17:00:48, Góral pisze:
nie jest to takie łatwe, ponieważ niektórzy nie podają maila. nie ma takiego przymusu. należy więc wysyłać privy lub/i info na komunikator...



To Rada mogłaby swoim postanowieniem wymusić podawanie maila. Nie brzydziłbym się takim przymusem...
  
 
Cytat:
2005-03-26 18:21:57, Grzegorz2107 pisze:
To Rada mogłaby swoim postanowieniem wymusić podawanie maila.


Niestety, to chyba nie jest do konca zgodne z prawem. Teoretycznie - niby nic nie stoi na przeszkodzie - ale nie mozna tego wymuszac....