Sugestia dla rady - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto nie poda e-mail nie bedzie informowany, kto bedzie chcial byc na biezaco z pewnoscia poda proste i logiczne
  
 
Ja mam drugą petycję do rady ( a może do moderartorów
Nie uważacie ,że całą pierwsza strona foru , która się wyświetla to juz wątki podwieszone ( czy jak to się tam nazywa????
Może by tak to trochę 'Uwolnić"

paweł
  
 
Jak Pawel widzisz, czesc odnosi sie do zlotu, one spadna juz wkrotce w koncu do zlotu nie zostalo juz tak duzo czasu.

Strona tez wazna, a co za tym idzie tez zajmuje miejsce. Jak widac wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Tematy zostana uregulowane, to i na gorze zrobi sie pusto.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Może by tak to trochę 'Uwolnić"


watki o zlocie spadna same, ja bym za to skleil dobre/zle warsztaty. W sumie i tak kazdy w poscie pisze polecam/nie polecam....
  
 
Te o warunkach na drodze można by zdjąć( w końcu skopńczyła się zima a jek coś będzie nie tak to mozna założyc "gorący" temat) . klubowicze poza netowi i coś tam jeszcze się znajdzie - zreszta to tylko moje spostrzeżnia
paweł
  
 
Uważam, że dobrą sprawą było by założenie działu sprzedam, kupie lub zamienię, taki wątek tylko dla klubowiczów każdy z nas ma czasami cos do sprzedania (jakiś reflektor albo coś takiego) i nie musi zawsze tego wystawiać tego w allegro albo na stronie klubowej, na którą rzadko się zagląda.
  
 
teraz powinno być lepiej (chociaż najlepiej jest w weersji z podziałem na kategorie)

w związku z przenosinami strony pomyślimy o takim wątku.
  
 
No jak dla mnie - jest super
Myslę, że giełde faktycznie teraz można będzie przenieść na forum
Paweł
  
 
Podkarpackie spisane, nikt sie nie wylamal, wszyscy e-maile swoje podali w profilach.
  
 
no to może niech się klubowicze wypowiedzą:
giełda na naszym forum?
czy tylko wątek sprzedam/kupię, ale tylko do ogłoszeń. wszelkie zapytania/odpowiedzi/umowy na priv (bo tylko w takiej formie taki wątek będzie czytelny)
  
 
Jak ja proponowałem dział giełdowy na tym forum to było wielkie NIE a jeden z klubowiczów zagroził nawet odejściem z klubu jak powstanie taki dział. Jak teraz powstanie to JA się mocno wk****e na to wszystko.


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-03-27 12:59:04 ]
[ powód edycji: slownictwo ]
  
 
Jesli nie bedzie na stronie to gdzies musi byc, przedtem funkcjonowal na stronie i dwa nie byly potrzebne, niepotrzebne zamieszanie by bylo

Zreszta nie mi o tym decydowac jak bedzie teraz, ale gdyby nie mialo byc na strone, to gdzies trzeba gielde umiescic, sila wyzsza

Pozdro
  
 
czyli rozumiem Janisz że jesteś na NIE...

ja najchętniej bym wsadził giełdę na motonews i miał święty spokój,
zaśmiecać forum dziesiątkami ogłoszeń nie bardzo mi się uśmiecha, chyba że powstanie osobny dział.

PRZYKŁAD GiEŁDY NA MOTONEWS
skoro jest gotowiec, to czemu nie skorzystać?
  
 
Ja jestem raczej na tak. I tak ludzie co jakis czas wstawiaja tu jakies ogloszenie, trzeba wyjasniac, kasowac itd. A forum jest jednak najprostsza i najszybsza forma komunikacji w takiej sprawie.
  
 
Za, za, i jeszcze raz za nową kategorią sprzedam/kupię
  
 
Cytat:
2005-03-27 11:50:51, Góral pisze:
no to może niech się klubowicze wypowiedzą: giełda na naszym forum? czy tylko wątek sprzedam/kupię, ale tylko do ogłoszeń. wszelkie zapytania/odpowiedzi/umowy na priv (bo tylko w takiej formie taki wątek będzie czytelny)



Góral, to brzmi bardzo rozsądnie.
  
 
A propos sugestii zalogowałem sie na stronce klubu w kwietniu... i co mnie wita? Życzenia na Święta .no niby ekstra.ale dlaczego Bożego Narodzenia??? Myślę że najwyższy czas coś zmienić jakiś nowy image?
  
 
Cytat:
2005-04-04 22:58:58, MYach pisze:
A propos sugestii zalogowałem sie na stronce klubu w kwietniu... i co mnie wita? Życzenia na Święta .no niby ekstra.ale dlaczego Bożego Narodzenia??? Myślę że najwyższy czas coś zmienić jakiś nowy image?


masz rację, jestemy w trakcie zmiany serwera. jak to uczynimy dokonamy wszelkich aktualizacji.
  
 
Nowa kategoria kupie/sprzedam