Nowa klasa S Mercedesa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wygląda na to, że Mercedes jest już bardzo bliski wprowadzenia na rynek odnowionej S-klasse Chyba, że już wprowadził, a ja przegapiłem



  
 
no jeszcze nie wprowadzil, ja dopiero nie dawno dostalem ja do testowania na polskich drogach, powiem ze jest fajna
  
 
Mnie osobiście poprzednia wersja się bardziej podoba Zobaczymy jak będzie ta nowa bestia na żywca wyglądać hmmm...
 
 
mnie sie podoba .
  
 
i tak nigdy nie bedzie nas na nia stac... Teraz moglbym sobie moze pozwolic na zakup tej eski przed maciora (w140) bo na maciore tez mnie jeszcze nie stac... Moze gdzies za 40 lat....
  
 
Focus trochę więcej optymizmu ! Jak mówił Laskowiki cyt.:"Zrobi się ściepę narodową i się kupi..." hehe... a może w totka trafimy i kupimy sobie po takiej bestii
 
 
wlasnie zaraz lece do stsu i obstawiam
  
 
juz podchodza widze ze wszystkim do maybacha zenada jak by niemogli nowej bryly wymyslic. Poprzednia wersja bardziej mi sie podoba
  
 
bardzo ładny ten mesio, chociaz nie jestem fanem meroli to mi sie podoba a wewnatrz pewnie "respect jak w kosciele' haha
  
 
Taki nieproporcjonalny sie wydaje. Szczegolnie na drugiej fotce...

Poza tym S-klasa i takie male tylne drzwi?

Pewnie na zywo jak sie zobaczy i tak bedzie piekny na 18" felgach, z blyszczacym lakierem i w ogole.


A jak to nie bedzie nas stac. Za jakies 15 lat bedziemy sobie pewnie juz mogli pozwolic na ta nowosc
  
 
Zobaczymy, czy projektanci coś jeszcze zmienią czy tak zostawią hmmm.... jeżeli tak to trzeba będzie zobaczyć go na żywca i wtedy dokładnie się mu przyjrzeć i skomentować
 
 
Moim zdaniem świetne, ostre linie
  
 
Taaaaa
Ale niestety za gwiazdki nawet w hotelu sie płaci słono...
  
 
Mnie się podoba, ale jakoś za bardzo Maybachem podlatuje