(anty)REKLAMA - Pug 307

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedyś krążyła taka Kia, teraz przyszła pora na innego wielce zadowolonego klienta

  
 
Dobre bo krajowe
 
 
ooo to juz bylo dawno Jest jeszcze jedna fotka tego puga pod jakims salonem peugeota na slasku...
  
 
Widocznie firma pegot wisi kase panu za cos albo czegos niechciala zrobic i koles zrobil anty reklame. kiedys facet usiadl sobie przed makro w markach z taka sama anty reklama ale dotyczaca biura podrurzy ktore sie znajdowalo w makro. niechcieli zwrocic mu pieniedzy
  
 
faktycznie te auta nie sa najbardziej udane, rowniez slyszalem opinie o ich awaryjnosci jak rowniez o dosc czestej awaryjnosci silnikow HDi - nie wiem na ile jest to prawda

a sama reklama --- zabawna ))
  
 
307ka koncepcyjnie jest bardzo udana.

Świetne nadwozie, dobre zawieszenie, dobre (mechanicznie) silniki, niestety fatalnej jakości osprzet elektroniczny, jak znam życie producentem zapewne jest Sagem
  
 
Przynajmniej u mnie wszystko jest na Boschu (i sie nie psuje)
Jaco nie zrazaj sie do peugeota
  
 
Spoko

Akurat o P406 pozytywnie wypowiadają się nawet przeciwnicy francuskich samochodów.
  
 
Mój wujek ma drugą 307, obecnie 1,6 benzyna.
Psują się faktycznie duperele. Silnik, zawieszenie, itp. póki co bez zastrzeżeń.

Co du osprzętu.
Po raz trzeci padł przełącznik zespolony obsługujący światła i kierunkowskazy -koszt w serwisie... 930 zł. No sorry
Ponadto nagminnie odpryskuje lakier, szczególnie z pokrywy bagażnika.

Pozdrawiam - SpeedR