(Chyba)Ostatnia partia zdjęć z Sulejowa...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
....nadasłana przez Grześka do obejrzenia TUTAJ

Nawiasem mówiac dobry masz skaner - świetnie wyszły fotki
  
 
ja tego nie skanowałem,zamówiłem wywowłanie kliszy bez robienia odbitek i do wywołania archiwizację na CD,co w sumie kosztuje dla kliszy 36 zdjęc 17 zł.Nie mam pojęcia czym oni to skanują.Natomiast fotki ze studniówki(oczywiscie wysyłając je Tobie nie chciałem aby zostały na klubowej umieszczone tylko chciałem pochwaliśc się jak się bawiłem skanowane były one u kumpla.Róznice w jakości widac odrazu.
Pzdr Grzesiek
  
 
A czyj był ten merc (starszy model) widoczny na jednym ze zdjęć?
  
 
Jakiegos lokalnego glupka
  
 
czemu zaraz głupka... nawet fajnie ten trawnik zaorał
  
 
Koleś był OK. W końcu trafila mu się okazja by sie pobawic.I o to chodzi
Ale trawnik zaorał faktycznie ostro,nie ma to jak tylni naped
 
 
Ehh...to byl zart Nie ogladacie Monty Pythona?
  
 
oglądamy, ale ja do orania używam raczej traktora. ale może ja z tych biednych jestem
każdy orze jak może.
  
 
jasne ze oglądam!(jak tylko jest w tv)
Zresztą jak widziałem to oranie , to juz widziałem awłasciciela terenu , który daje nam do rąk grabki i każe naprawiac trawnik)))A chłopaczek z merca spokojnie odjeżdża do domciu
 
 
pomijam że nie uiścił wpisowego
  
 
Powiedzmy,że był gospodarzem terenu
Ale ztego co mi własnie podpowiada moja żona to onzapłacił !
To był bardzo elegancki gość



KLUB LADA POLSKA

A skąd,gospodarzem był ten w czerwonym mesiu co się rzucał do nas i mało kogos nie rozjechał,z przyczepą auto miał.
pzdr Grzesiek
 
 
Hehehe,jakiś dresik się kręcił niedaleko i postanowił się sprawdzić w porównaniu z ładamiTrochę mu to wszystko ciężko szło,albo auto za duże na jego możliwości,albo on taki cienki był
  
 
Cytat:
albo on taki cienki był



jak moja kierownica ???
  
 
Robal,niestety nie wiem jaką masz kierownicę
  
 
nadesłane dzisiaj przez Piotra_Kraków:

TUTAJ

Przyznać się bez bicia kto jeszcze ma a na klubową nie wysłał
  
 
Nie wiem jak Tobie Piotruś ,ale mnie sie ta Twoja była ŁADA podobała. Nie wiesz jak jej tam u nowego wlasciciela???
Może juz ją załatwił????
 
 
Ja mam jeszcze kilkanaście fotek (wywołanych !) ale niestety w temacie przesyłania ich w sieci jestem cienki jak Polsilver

pzdr
CHIO
  
 
hehehe, to podrzuć mi te fotki... zeskanuję i prześlę Konriemu do zapodania na stronkę.
otworzymy wtedy wątek: (Chyba) ostatnia partia zdjęć z Sulejowa... cz.3 :D:D:D
  
 
Pawełku! Moja poprzednia Samarka była PIĘKNA!! Niestety gość, który ją kupił jest niereformowalny... Jak go ostatnio widziałem jechał z płytą CD na lusterku wstecznym ... Dostałem palpitacji serca i nie będę do niego dzwonił z info o zlocie!!!
Mało tego: w grudniu zadzwonił (po dwóch miesiącach od sprzedaży) z pytaniem jak otworzyć wlew paliwa...
Bez komentarza.
Pozdrawiam.
  
 
Jezu, komuś ty takie auto sprzedał
zramolałemu dziadkowi czy nieopierzonemu młodzianowi... :D
płyta CD... hehehe, dobrze że nie chodnikowa