Kupie 127 mkI lub mkII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kumpel ma ten samochud i bardzo mi sie spodobal i chcial bym taki samochodzik kupic... lecz .. te z allegro i innych stronek nie wygladaja najlepiej albo sa zadrogie prosze o pomoc
  
 
Hehe u nas tak samo
  
 
Poza tym polecam MK2 Tomka Bieronia. Nie jest może za grosze, ale naprawde porządne autko.
Pozdrawiam
  
 
wiem ogladalem go strasznie mi sie podoba .. ale wlasnie chodzi o cene... a nie wiesz moze co z ta 7-ma z Gliwic co miala dzwona napisalem do niego ale nie dostalem zadnej odpowiedzi a widzialem ze ty z nim rozmawiales
  
 
Nie wiem co z nią...może napieraj do niego na gg, mejla, telefonicznie i co tam jeszcze można.
Pzdr
  
 
Siudemka z Gliwic na pierwszy zut oka jak za ta cene jest w miare ok.Do wymiany przedni prawy blotnik,maska,do naciagniecia nadkole,dolna czesc tylnego pasa dosc mocno wgnieciona,bak do wymiany.Oprucz tego kilka dziur do zalatania i poprawki dolnej czesci nadwozia.Niewiem jak podloga i reszta bo jak ogladalem to auto stalo w srasznym blocie.Mechanicznie niby ok.Niema przegladu,da sie nia jechac.Jak ktos morze zrobic blache we wlasnym zakresie to mozna sie nia zainteresowac.
  
 
no to jak by nie patzrec zabawy na conajmniej rok... humm .... porzyjemy zoabaczymy .... moze cos znajde jeszcze....
  
 
to ja sie dołącze,jest 127 mk 1 w krakowie,numeru nie mam ale jakbyś był zainteresowany to moge z tobą podjechać koleś chce 500zł,jest w stanie nienajgorszym trzeba troche z blacą powalczyć ale w sumie poza nadkolami z tyłu i progami z przodu nie jest źle
mam pare zdjęć ale niebardzo wiem jak je tu wstawić,ale postaram sie,,





[ wiadomość edytowana przez: tomek-bieron dnia 2005-04-03 00:24:04 ]
  
 
Wyslij mi te fotki na Maila : hallmars@wp.pl
  
 
Hallmars...jeśli uważasz, że wyklepanie paru rzeczy to zabawa prawie na rok, to albo musisz zrezygnować z siódemki, albo wydać więcej.
Mało kto oddaje to za darmo w idealnym stanie.
Może Ci sie trafi, ale mało prawdopodobne.
Pozdrawiam
  
 
tak wyklepanie paru rzeczy jak masz tylko 5 godzin w ciagu tygodniu wolnego czasu i jestes studentem ... i zarabiasz te marne grosze bo musisz wiekszosc czasu spedzac na uczelni.. za darmo tez nie chce ale chce jakas gdzie jest mnie pracy....
  
 
Ale raczej poszukaj Kanta, bo w tak niskiej cenie, to dorwiesz najwyżej taką siódemkę, jak Tomek znalazł, czyli pojeździsz 2 tygodnie i zacznie Ci przód odjeżdżać.
Niestety tak jest z siódemkami.
Naprawdę polecam Kanta z gazem, albo malana...
Inne nie przychodzą mi na myśl.
Pozdrawiam