Estonia OUT??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

powiem szczerze, że mój angielski nie jest mocny, ale z tego co przeczytałem to zlot Łady w Talinie nie odbędzie się.

Dostałem przed chwilą maila od organizatorów.

Czy to prawda??

A tak miło i egzotycznie przedstawiała sie ta wyprawa

Pozdrawiam
Tomek
  
 
shit
  
 
rzeczywiście na głównej stronie LBB jest tez taka informacja...

a ja tak chciałem zobaczyć 2107 z Wanklem
  
 
A są podane przyczyny? Ja czasem zaglądam na stronę LBB (jak np. poszukuję jakiś zdjęć, albo czegoś co mogę się domyślić z kontekstu - dane techniczne), ale z angielskim u mnie jest w ogóle cienko. Czy zatem jest jakaś konkretna przyczyna odwołania zlotu w Estonii? W sumie pytam z ciekawości, bo i tak mnie by to nie dotyczyło.
Ps. Konri, wydaje mi się, że trzeba by zrobić jakiś banner na klubowej o odwołaniu tego zlotu, albo przynajmniej usunąć ten co informuje o tym zlocie (główna strona klubowej).

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-02-11 14:53:56 ]
  
 
Buuuuuuuuu!!! - kurde a tak się szykowałem no!!!
  
 
Kur... właśnie dostałem maila w sprawie LBB, oni tam piszą bez sensu, piszą że chcieli ale nie mogą, że się do kupy nie mogli zebrać i może zrobią taki zlot ale nie wiadomo kiedy, a raczej nigdy nie zrobią i bardzo chcieli żebyśmy przyjechali ale nie ma po co bo nie będzie zlotu, i że nie ma sensu pisać maili dlaczego nie będzie bo ita nie będzie, czy wy też dostaliście takiego dziwnie napisanego maila????
  
 
Chodzilo o to ze nie mogli znalezc sponsorow i nie chcieli odwalac chaltury, zeby ludzie jechali z tak daleka na nic, po prostu w ich rozumieniu chyba zlot musi byc z jakimis mega atrakcjami i fajerwerkami. Dlatego napisali ze wola nie robic nic niz tandete.
W sumie ich rozumiem, ale fajnie byloby sie nawet po prostu z nimi spotkac i z innymi ludzmi.
  
 
cóż, szkoda
  
 
WIEM !!
Niedługo my urośniemy w taaaka siłę że zorganizujemy jakieś International Lada Meeting albo cuś takiego a jako że leżymy w środku Europy to zjedzie się do nas większa siła Ład
  
 
Dla mnie wtym momencie nastapił koniec świata
już w myślach jechałem do Estonii, przestudiowaem 'pascala".
Nie rozumiem - po co im sponsorzy????? To bez sensu. jade na Chorwacje i na WEGRY!!!!!
Paweł
 
 
Cytat:
2003-02-11 16:44:02, soop pisze:
Chodzilo o to ze nie mogli znalezc sponsorow i nie chcieli odwalac chaltury, zeby ludzie jechali z tak daleka na nic, po prostu w ich rozumieniu chyba zlot musi byc z jakimis mega atrakcjami i fajerwerkami.


Trochę nie rozumię, na czym ten sponsoring i te całe atrakcje miałyby polegać. Przecież poznać nowych ludzi można, wymienić uwagi na temat samochodów i innych spraw, pościgać się czy zrobić jakieś rajdy zręcznościowe - każdy mógłby w tym uczestniczyć + przy okazji możnaby było coś zwiedzić i od razu zrobić sobie wczasy + żarcie we własnym zakresie itd. Czy to by było źle? Atrakcje by były już wystarczające i myślę, że każdy normalny człowiek mógłby przystać na takie atrakcje - nic więcej by nie trzeba. Tak jak ja: pamiętam, że byłem w czerwcu ub.r.na imprezie rowerowej o nazwie "Rajd Szlakami Umocnień Wału Pomorskiego", trzydniowa impra i też można było pogadać z różnymi ludźmi, wiadomo: turystyka rowerowa i inne takie.
Tak więc myślę, że w Estonii też wystarczyłyby te atrakcje, co ładziarze sami byliby w stanie sobie zapewnić.
A nawet jeśli estończyki chcieli przedobrzyć i szukać sponsorów, jakieś tam gupoty robić, szukać sponsorów, to wcale się nie dziwię, że sponsorzy się nie znaleźli. Sponsor przecież dając na coś pieniądze, tak naprawdę je pomnaża. Bo to się wiąże z tym, że tam, gdzie są masowe impry, tam są duże reklamy i przez to sponsor nabija se klientów. A taki zlot LBB to żadna tam masowa impra, w której reklamy nie miałyby kogo przyciągnąć. W związku z tym wcale się nie dziwię, że nikt nie chciałby wyłożyć forsy na sponsoring.
Sorry za te długie chamskie felietony.
  
 
Cytat:
tam są duże reklamy i przez to sponsor nabija se klientów. A taki zlot LBB to żadna tam masowa impra, w której reklamy nie miałyby kogo przyciągnąć.



miły, tam sponsorem mógłby być jakiś producent, jakichś części do tuningu Łady. To właśnie na LBB miały być ciekawe autka (silnik Wankla, rasowane potwory, itd.). Myślę, że gdybyś był na takim zlocie to znalazłbyś sporo ciekawych rzeczy do swojej strony o Ładach, zdjęcia napewno by były, może jakieś filmiki, ... . A tak to doopa będzie, a nie zlot połowy Europy i Skandynawii.