Jak odpowidać ???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z tym wiekiem to sobie wypraszam ja się nadal czuje młodo a co mają inni powiedziec
  
 
To zabrzmiało jak wyzwanie , staję w szranki, a niech tam błotniki sobie wyklepię ale łatwo nie dam się pokonać
  
 
mam 25 wygladam na... hmm sami kiedys ocenicie czuje sie na 18 a zachowuje czasem jak bym miala 15 a chciala bym miec znowu 20
  
 
Cytat:
2005-04-04 22:41:10, Bolls_no1 pisze:
To zabrzmiało jak wyzwanie , staję w szranki, a niech tam błotniki sobie wyklepię ale łatwo nie dam się pokonać



my się łątwo nie damy jak coś będę Cię do upadłego wspierał
  
 
dobra podejmuje tylko niech mi ktos lozysko w skrzyni wymieni bo zapewne padnie jak przestane zamulac mojego żółtka
  
 
Cytat:
2005-04-04 22:34:33, Agi25 pisze:
przerostu glupoty nad umiejetnosciami



Kobiety nazywają rzeczy po imieniu, facet określiby to mianem przerostu ambicji No pokażcie mi głupiego faceta za keirownicą Sami mistrzowie kierownicy
  
 
jak na kobiete wiem ze dobrze jezdze slyszalam pare opini na swoj temat udalo mi sie tez pieknie pojechac na zlot do modlina prawie 220 moja preludka bylam dumna z siebie ze jechalam rowno z facetami... ale bywaja chwile ze za kierownica jestem blondynka bo komu udalo sie objechac rondo 4 razy bo nie umial zjechac z lewego pasa.....
  
 
Jaś Fasola byl lepszy
  
 
bo Jaś jest najlepszy Jaś jest git Jaś jest super boy do niego nie moge sie porownywac
  
 
Hehehe, ja też bym nawet nie chciał być lepszym od niego . Po prostu nie ta fizjonomia i charakter Ale za to chciałbym mieć takie samochody jak on .... Jako jedna z bardziej znanych postaci, posiada znaczną ilość (zapłaconych) mandatów za różne wykroczenia (przeważnie prędkość).
  
 
Cytat:
2005-04-04 22:47:16, Agi25 pisze:
jak na kobiete wiem ze dobrze jezdze slyszalam pare opini na swoj temat udalo mi sie tez pieknie pojechac na zlot do modlina prawie 220 moja preludka bylam dumna z siebie ze jechalam rowno z facetami... ale bywaja chwile ze za kierownica jestem blondynka bo komu udalo sie objechac rondo 4 razy bo nie umial zjechac z lewego pasa.....



Ja znam taka kobiete co kiedys pojechala na shell wysiadla zatankowala poszla skasowac wraca do samochodu i wsiada z tylu bo z przodu siedzenie pasazera bylo zajete... na to ta osoba siedzaca z przodu obraca sie i mowi "Kto bedzie kierowal ?" a ona aa sory i do przodu za kolko. Facet na shellu z obslugi stal i jak zobaczyl to poproostu zaczol plakac ze smiechu Dodam tyle blondynka taki histori znam wiele w stylu "gdzie sie klapke od wlewu paliwa otwiera?"

a co do tego wieku to widze ze ja tu najmlodszy jestem

pozdrowienia dla (Pana) Tomka i reszty wyjadaczy

EDIT:

Nie mogłem sobie odpuścić podkresenia tego PANA


[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2005-04-05 14:09:10 ]
  
 
Eqs nie śmiej się , jak kupiłem poniacza, to pół godziny zastanawiałem sie jak otworzyć tą nieszcząsną klapkę od korka paliwa
  
 
mobias luzik

PS. speed jeszcze trzeba poparwic na duze litery
  
 
Cytat:
2005-04-04 22:47:16, Agi25 pisze:
... prawie 220 moja preludka bylam dumna z siebie ze jechalam rowno z facetami...


spotkałem kiedyś na wylotówce radom-wawa pewną piękną blondynkę lat ok. 25 w prelude, nieźle deptała pedał.......

Agi, przyznaj się, byłaś kiedyś w Radomiu?
  
 
kiedys bylam
  
 
no to mamy rajdowca

ps. teraz przyjaciolki wolaj
  
 
ok a czy koniecznie musza byc samotne ????
  
 
hehe, niekoniecznie, z zajętymi też sobie jakośporadzimy, byle by jeździły jak ty
  
 
ja piórkuje, ale OFF TOPIC sie zrobil niesamowity...
  
 
nnnooooooo