Giełda klubowa: w jakiej formie? - Strona 2

Ankieta: jaka giełda?
osobny dział
jeden wątek
giełda motonews

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Adaś pisał,że większosć ogląda z podziałem na kategorie-ciekawe skąd taka informacja


po cos chyba powstaly - ktos musial ich chciec - i nie mogla to byc jedna czy 2 osoby... nie?
dla nie to od poczatku byl(i jest) poroniony pomysl - ale nie marudze, skoro mam stary format. Tak samo z gielda - swoje juz powiedzialem.
jeden woli pomarancze, inny lewatywe.
  
 
jeśłi nie dadzą rady to im pomożemy.
czyli sugerujesz wątek bez OT, albo giełda motonews...
ja jestem za tym drugim rozwiązanaiem. w wątku o allegro mozna podawać linki jak do innych ogłoszeń.
  
 
Cytat:
2005-04-03 20:47:31, Góral pisze:
czyli sugerujesz wątek bez OT, albo giełda motonews...




Z tego wybieram zdecydowanie giełde motonwews.
  
 
hmmm... i tak właśnie mozna dyskutować w szerszym gronie... opini tyle że zaczynam sie gubić. ale potem zarzuty że rada podjęła złą decyzję...
  
 
Ja jak juz wspominalem wolalbym osobny dzial na forum.
Mniej grzebania i wszystko pod reka. Nie rozumiem dlaczego to az tak duzy problem. To nic nie kosztuje i raczej nikomu przeszkadzac nie powinno.
Wiem ze stare zwyczaje zmienia sie trudno ale kolejny dzial mysle nie zaszkodzi.
Na upartego jak nie bedzie szlo to zawsze dzial mozna wywalic. (chociaz przypomne raz jeszcze nie wiem co on przeszkadza)
 
 
zobacz,ze na giełdzie klubowej jest sporo tych ogłoszeń
licząc,że tyle samo by sie pojawiało na forum,u ludzi którzy oglądaja forum bez podziału na kategorie,co drugi wątek to byłoby jakies ogłoszenie



[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek dnia 2005-04-04 15:36:16 ]
  
 
Mhm podejrzewam że zapełni się zupełnie nieprzydatnymi informacjami.
  
 
Wiadomo ze nigdy nie zadowoli sie wszystkich. Ja ogladam forum z podzialem na kategorie wiec dla mnie niebyloby to zle. Wiem tez ze nie kazdy robi tak samo. Byla prosba o wyrazenie swojej opinii tak wiec zrobilem
 
 
ankieta to będzie chyba najszybszy sposób wyrażenia swojego zdania.
propozycje są trzy:
dział na forum
jeden wątek wyłącznie z ofertami
podłączenie się pod giełdę motonews
  
 
20 parę osób na forum i tylko 8 głosów... weź tu człowieku odwołaj się do głosu ogółu...
ale o dupie maryni to chętnie wszyscy piszą... chyba zlikwiduje się ten dział...
  
 
Goral, ale ja np nie oddalem glosu, bo gielda nie jestem zainteresowany, wiec dlaczego mam komus "wchodzic w parade"
Moj glos moglby zawazyc na wybraniu opcji, ktora nie odpowiada osoba ktorym na tym bardziej zalezy ode mnie. Troche skomplikowanie sie wyrazilem

jak bedzie trzeba to moge poprzec opcje "watek tylko z ofertami". bo jak sie zacznie ciagniecie wywodow, rozmow, cytaty itp to zrobi sie bajzel jak cholera. i mysle ze watek ten powinien byc dostepny nie tylko dla klubowiczow.
  
 
Cytat:
z tego co wiem,4 kategorie to maksimum,więc trzeba by z jednej zrezygnować.


Na FSO AK maja wiecej niz 4.
Ja jestem za nowym dzialem, oddalem glos.
  
 
Oddałem głos na jeden wątek. Jeden wątęk w działe " wszyscy o wszystkim" widoczny zawsze u góry, bez OT, tylko ogłoszenia dotyczące Ład, części itd. Po ewentualnej sprzedaży, zamieszczający ogłoszenie usuwa wątek. Maksymalny czas trwania ogłoszenia 3 miesiące po tym czasie ogłoszenie usuwa moder.

Prosto, jasno, bez bałaganu.
  
 
Osobiscie oddalem glos na nowy dzial, wydaje mi sie ze bedzie tam wiekszy porzadek niz w jednym tylko temacie
 
 
Ja jestem za nowym działem, bo to najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.
Obecne rozwiązanie jest bez sensu - bo trzeba wchodzić na osobną stronę, a poza tym jest ona jeszcze podzielona na kategorie. Raz że strata czasu, a dwa - nowe ogłoszenia na gełdzie pojawiają się co kilka(naście) dni, więc nie wiadomo czy i kiedy wchodzić na tą gełdę, a przez to często zapominasz wejść na tą stronę. Dodam, że nawet jak nic nie kupuję to czasem i tak wchodzę na gełdę tak z ciekawości.
Opcja "jeden wątek" też nie bardzo - przeglądanie ogłoszeń i zapytań będzie nieczytelne, bo nie wiadomo które posty z pytaniami będą dotyczyły jakich ogłoszeń.
A osobna kategoria to rozwiązanie idealne - mi osobiście nie przeszkadza, że wśród innych wątków są wątki o kupnie/sprzedaży, a wręcz przeciwnie - fajnie że wiem na bieżąco co nowego jest do sprzedania/kupienia. A poza tym większość klubów ma właśnie takie rozwiązanie, a chyba tylko my mamy tak gupio że w celu przeglądania ogłoszeń musimy otwierać całkiem inną stronę. Strata czasu.
Wobec powyższego oddałem głos na opcję "osobny dział".
  
 
Cytat:
2005-03-31 22:06:46, _Vincenzo_ pisze:
Ja osobiscie poparl bym idee jeszcze jednego dzialu forum wlasnie o nazwie Gielda. Ta gielda na stronie klubowej niezbyt mi sie podoba, laduje sie wolno, czesto ja wywala. Pozatym tutaj byloby pod reka


Osobiście na giełdę wchodze czasami przez linka podanego z naszego forum i jest szybciej niż przez stronę klubową. Strona klubowa ma się ruszyć /sam dałem cegiełkę / Giełdę jak na razie tylko przeglądam. Decyzję pozostawiam innym. Jednak przeciwny jestem tworzeniu giełdy na naszym forum. Będzie bałagan /z autopsji/ Giełda na naszej stronie albo na motonews. Na Motonews wchodzi troche więcej ludzi, być może jacyś dawni posiadacze ład, zawsze się coś trafi a na dotychczasowej giełdzie jak na razie było bez bałaganu. Wątek allegro niech sobie pozostanie. Nie korzystam ale przeglądam jako ciekawostkę. A wszelkie info zawsze mile widziane.


[ wiadomość edytowana przez: grzegorz75 dnia 2005-04-09 08:52:24 ]
  
 
najwyraźniej osobny dział ma najwięcej zwolenników...
tych co oglądają forum bez podziału na kategorie czekają ciężkie czasy...
  
 
Nie ukrywam, ze bardzo mi sie to nie podoba i szykuje sie niezły bajzel na forum Myśle, ze rada musi nad tym podyskutowac jeszze trochę

Pozatym, czy 21 osób głosujących może zadecydować o czymś tak waznym. Mi ta giełda wisi, bo nie handluję, ale oddałem swój glos.

Wyniki dały nam jakis ogląd sytuacji, ale nie oznacza to, ze stworzymy nowy dział.


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2005-04-13 18:41:46 ]
  
 
Cytat:
2005-04-13 18:39:30, Leszek_Gdynia pisze:
Nie ukrywam, ze bardzo mi sie to nie podoba i szykuje sie niezły bajzel na forum Myśle, ze rada musi nad tym podyskutowac jeszze trochę Pozatym, czy 21 osób głosujących może zadecydować o czymś tak waznym. Mi ta giełda wisi, bo nie handluję, ale oddałem swój glos. Wyniki dały nam jakis ogląd sytuacji, ale nie oznacza to, ze stworzymy nowy dział. [ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2005-04-13 18:41:46 ]


Popieram.
Pakiety osłonowe dla przeglądających forum bez podziału na kategorie.
  
 
Cytat:
2005-04-13 18:28:40, Góral pisze:
najwyraźniej osobny dział ma najwięcej zwolenników... tych co oglądają forum bez podziału na kategorie czekają ciężkie czasy...


moim zdaniem niekoniecznie, bo ja przeglądam bez podziału na kategorie i jestem zadowolony z tego obrotu sprawy, bo jak mówiłem nawet jeżeli niczym nie handluję, to lubię sobie dla ciekawości przejrzeć ogłoszenia. A poza tym jasne jest, że jeżeli kogoś nie interesują ogłoszenia, to nie będzie otwierał wątków ze słowem "sprzedam, kupię" w tytule. Tak więc nie wiem czemu Leszek Ci się to nie podoba. A poza tym większość klubów ma właśnie takie rozwiązanie i jakoś bajzlu u nich nie ma - po prostu wątki z ogłoszeniami są u nich wśród innych ogłoszeń i tyle.