MOTORYZACYJNE życie Katowic ... - Strona 69

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-03-04 11:12:52, piter_s1 pisze:
no miło by było Cie w końcu znowu zobaczeć a wczoraj był przegląd katowickich kurew, Viola Willas rządzi



z której ulicy??
  
 
Cytat:
2008-03-04 18:51:49, maciek_wk pisze:
z której ulicy??


Viola stoi zawsze na Uniwersyteckiej, nieda się jej nie zauważyć
pozostałe na Damrota i Powstańców Bartong chciał jedną zabrać, ale nie było jak sie zatrzymać
  
 
jak mnie odwiozles po imprezie to pojechalem i wzialem ją swoim
troche narzekala ze ciasno jej w maluchu

[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2008-03-04 20:35:14 ]
  
 
ok, widzim sie o 20:00 u Michała, kto nie wie jak trafić to niech dzwoni do mnie lub do spawna, lub bartonga
  
 
kurde nie dam rady
  
 
koniec dzampry
  
 
my juz tez idziemy spac
  
 
Sorry z gory jak uznacie ze to nie jest dobre miejsce na to pytanie
Gdzie w Krk mozna poszerzyc felgi ?? i ile mnie wiecej to kosztuje ( urzywałęm juz opcji szukaj )
Pytam tutaj bo tu sa ludzie z krk

  
 
No chyba jednak nie tutaj
  
 
hahahaah walnolem sie czyli nie pozostaje mi nic innego ja tylko napisac u siebie
  
 
odkope truposza

Tytuł strony

Można by się tak przy okazji spotkać
  
 
Mar jak najbardziej mozna sie spotkac tymbardziej ze udzial w tym kajtku wezma osby z naszego forum Nie bede powadal moze kto ale mysle ze sie ujawnia
  
 
startujesz marcin ???
  
 
Cytat:
2009-07-04 16:00:06, bimber1 pisze:
startujesz marcin ???


si
  
 
Panowie bylby ktos chetny na spota w piatek na sosinie?mozn by zrobic grilla napic sie piwka po kielbaske itd?ktos chetny?
  
 
Cytat:
2009-07-09 13:11:08, Paszczus pisze:
Panowie bylby ktos chetny na spota w piatek na sosinie?mozn by zrobic grilla napic sie piwka po kielbaske itd?ktos chetny?



a jak po piwku wrócimy?

jeżeli pogoda będzie ładna to ja wybieram sie zobaczyć jak chłopaki śmigają na bergu (z sosnowca 160km)
  
 
Mar mialem na mysli piwo bezalkocholowe
  
 
Panowie nikt nie jest chętny na wypadzik w piątek popołudniu?? nie pada słońce jest, to czego brakuje??
  
 
Cytat:
2009-07-10 15:00:17, Wariad pisze:
Panowie nikt nie jest chętny na wypadzik w piątek popołudniu?? nie pada słońce jest, to czego brakuje??


czasu, siły....
  
 
Jako ze wybiera sie znaczna grupa osob z Sosnowca i okolic na CA w Kielcach mam takie pytanko kiedy planujecie wyjazd?moze moglibysmy sie gdzies ustawic i jechac w wiekszej grupie zawsze to razniej przyjemniej itd .