MOTORYZACYJNE życie Katowic ... - Strona 70

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Uploaded with ImageShack.us

  
 
Odswieze tego kotleta.

Panowie mam pytanie zwiazane z kwestia zakupu kalendarza klubowego.Planujecie chlopaki z Sosnowca/Jaworzna odbior kalendarza od mara jak w zeszlym roku?Bo nie wiem czy wplacac kase za kalendarz wysylke i podawac swoj adres do wysylki chcialbym by wszyscy z okolicy sie okreslili.Podziekowal pozdrawiam
  
 
130TC z jaworzna bierze na siebie i bedzie rozprowadzal
  
 
Cytat:
2010-12-16 17:01:04, bimber1 pisze:
130TC z jaworzna bierze na siebie i bedzie rozprowadzal



Ok dzieki Bimber
  
 
Cytat:
2010-12-16 17:01:04, bimber1 pisze:
130TC z jaworzna bierze na siebie i bedzie rozprowadzal


Tak będę dilerem ale ja płaciłem tylko za Piodra, Remusa i moje kalendarze.
  
 
Cytat:
2010-12-17 11:08:22, 130TC pisze:
Tak będę dilerem ale ja płaciłem tylko za Piodra, Remusa i moje kalendarze.



Zrobilem dzisiaj wplate Furiosowi wiec jeden kalendarz jak dojda do Ciebie podaj mi przez Kamila
  
 
Ale przecież napisałem, że biorę na siebie tylko moje kalendarze, Piodra i Remusa. Nie bawie się kolportarz kalendarzy po całym Śląsku bo nie mam na to czasu.
  
 
a to sory Szymon,zrozumialem ze ogolnie tamten rejon bierzesz, moj bład
  
 
Odgrzeje troche tego kotleta przy okazji tematu zaczerpnietego na innym forum
II Sosnowieckie spotkanie ...
wybiera sie moze ktos z uzytkownikow forum?
  
 
Panowie , jako że życie klubowe nieco zamiera , to może się spotkamy przy okazji : Spotkanie pojazdów zabytkowych Sosnowiec.
Być może uda mi się przewietrzyć marakanta.
Jeżeli ktoś z dalszych rejonów kraju byłby zainteresowany udziałem to proszę o kontakt

jakoś niezauważyłem posta 'smerfa'


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2011-09-19 19:52:17 ]
  
 
No wlasnie panowie jak z impreza wybiera sie ktos?oprocz mnie mara?bo nie wiem czy jest ses brania wolnego w niedziele
  
 
Samochodów było baaardzo dużo.
Sporo aut których wcześniej nie było widać , rajdówek b.niewiele.
Niebawem wkleje jakieś fotki.
  
 
Marcin bylbym bardzo wdzieczny ja niestety z przyczyn technicznych nie moglem przyjechac.Sasiedzi zrobili psikusa i poprzebijali w nocy z soboty na niedziele gumy w kancie .Cezkam na foty
  
 
Kilka losowo wybranych zdjęć.
Przejazd całej kolumny przez miasto musiał wyglądać imponująco (skrzyżowania zamknięte przez policję i motocyklistów)






































Krzyś , najmłodszy 'Blady' pomagał mi odbierać pamiątkowy dyplom


Filmik
Galeria 1
Galeria 2

[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2011-09-26 21:20:33 ]
  
 
Wielkie dzieki Mar za fotki bardzo ubolewm nad faktem ze nie moglem pojechac/byc pod faushion house .Na niedziele na mistera do Tarnowskich gor ktos sie wybiera?
  
 
Odgrzeje tego kotleta przy okazji prosby a mianowicie ze jako wielkimi krokami zbliza sie okres jesienno-zimowy poszukuje do wynajecia garazu w ktorym moglbym przezimowac mojego smerfa.takze jesli ktos dysponuje jakims namiarem badz wolnym garazem czekam na oferty na priv pozdrawiam.
  
 
coś mnie ostatnio omijają wszelkie imprezy motoryzacyjne w okolicy(chyba na stare lata nie wiem gdzie szukać inforamcji) więc wkleje tu info:

'ILoveRally' - Katowice 09.06



'Rallyborn Cup' 10.06 Wyrazów

'Kryterium toru Wyrazów' 16.06

'MotoPiknik' Będzin 24.06



Ktoś się wybiera gdzieś?
  
 
na moto piknik bym się moze i wybrał ale klasy są kijowe, zaś miałbym z lepszymi od siebie
Podział na klasy:
Klasa 1 do 1400 ccm,
Klasa 2 powyżej 1400 ccm i do 1600 ccm
Klasa 3 powyżej 1600 ccm i do 2000 ccm
Klasa 4 powyżej 2000 ccm
Klasa GOŚĆ
  
 
Ja się wybieram na IloveRally.

Z imprez w regionie mamy jeszcze 16.06.2012 - 3 runda SMT na torze Fiata.

Przewidziane 4 przejazdy próby 2 km, startujemy parami, trasa leci przez hopę.

info i zapisy strona AZT
  
 
Cytat:
2012-06-08 14:39:03, rallyfilip pisze:
Ja się wybieram na IloveRally. Z imprez w regionie mamy jeszcze 16.06.2012 - 3 runda SMT na torze Fiata. Przewidziane 4 przejazdy próby 2 km, startujemy parami, trasa leci przez hopę. info i zapisy strona AZT


z tychami mam mały upierdliwy problem -> boguś do tego napisane mają w reg. że głośność będzie sprawdzana i ma mieścić się w normach