Allegro i inne - Strona 76

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nijak te fele do niej nie pasuja...
  
 
Jak to sie mowi h... z felami ale popatrz mibhell na ten kształt karoserii. Ona jest poprostu piekna
  
 
To jest E24 wiec nawet nie ma o czym mówic to kwintesencja motoryzacji! odnosiłem sie tylko i wyłacznie do auta z ogłoszenia
  
 
Cytat:
2006-03-08 19:41:50, Jarek1234 pisze:
Najpiękniejszy model BMW to jest to: BMW 628 CSiA Co o tym sądzicie?


Zgodzę się z kolegą. Z czasów "okrągłych świateł, najbardziej podoba mi się właśnie stara szósteczka E24. Felgi można zawsze wymienić. Mi one w sumie "leżą".

Pozdrawiam.
  
 
EEee Miro nie tak miało byc.. heheheh Ba bede jechał do Tychów ( ) w najblizszym czasie to zajade ja oblukac moze jakas mała zamiana hehe


[ wiadomość edytowana przez: mibhell dnia 2006-03-08 22:46:14 ]
  
 
Cytat:
2006-03-08 22:39:41, mibhell pisze:
EEee Miro nie tak miało byc.. heheheh Ba bede jechał do Tychów ( ) w najblizszym czasie to zajade ja oblukac moze jakas mała zamiana hehe


Hehe. Ciężko zaszkodzić tak pięknemu BMW. A tego bronie, bo felgi mam dość podobne, tylko nie chciałem otwarcie mówić.

Jedź jedź, ja E24 tylko raz widziałem i do tego myślałem, że to jakieś tunningowane E34 (nie śmiać się ). Żałuję do dziś, że lepiej nie oblookałem.

Pozdrawiam.
  
 
Mam do Was pytanie odnosnie interfejsow diagnostycznych do bmw czy warto kupic cos takiego np100zl lub z jakiejs aukcji z allegro, i jak porawi kulutre pracy silnika te "wykasowywanie blendow"? czy to tylko taki bubelek z ktorego jest radocha puki niepodlaczymy i zobaczymy ze nic sie niezmienilo w aucie...
  
 
Cytat:
2006-03-15 18:48:26, SlawekLca pisze:
Mam do Was pytanie odnosnie interfejsow diagnostycznych do bmw czy warto kupic cos takiego np100zl lub z jakiejs aukcji z allegro, i jak porawi kulutre pracy silnika te "wykasowywanie blendow"? czy to tylko taki bubelek z ktorego jest radocha puki niepodlaczymy i zobaczymy ze nic sie niezmienilo w aucie...


daj sobie spokuj,ja to przerobiłem i moge dać tobie to w prezencie!
  
 
ok chcem zobacze co to i odesle ;P
  
 


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
Prosze o komentarze co kto jak widzi

1
2
3
4
5
6

PS: Moim zdaniem ta czerwona e30 jeszcze calkiem normalnie sie prezenci
  
 
Cytat:
2006-04-03 23:43:21, zdunekm pisze:
Prosze o komentarze co kto jak widzi 1 2 3 4 5 6 PS: Moim zdaniem ta czerwona e30 jeszcze calkiem normalnie sie prezenci


Pierwsza i ostatnia do spalenia. Tyle powiem.
  
 
Po co cokolwiek pisac? wystarczą komentarze z tej stronki :
Cytat:
to BMW nadaje sie na zlom!!!moj trabant jest lepsyz!!!!ma nitro i te bajery!!!!daj jakies fotki od trabantow!!!!!pozdro


Cytat:
do dupy kapujesz debilu moja babcia fajnijszą krow


Cytat:
to jest gówno wszechczasów



Nadmienie ze te komentarze dotyczyły M-ki hehhe Ale czego oczekiwac po stronce w której logo jest.. fiat 126p
  
 
Cytat:
2006-04-04 14:04:16, mibhell pisze:
Po co cokolwiek pisac? wystarczą komentarze z tej stronki : Nadmienie ze te komentarze dotyczyły M-ki hehhe Ale czego oczekiwac po stronce w której logo jest.. fiat 126p




te bmki to faktycznie jak z "wiejskiego tuningu"

CO dotej e36 coupe to jak mozna pomalowac w taki syfiarski kolor jak niebieski, i jak mozna tak ochydne felgi dac !! juz lepsze sa te orginalne 15 czy 16 w dodatku nie ma kosztow zwiazanych z kupnem tych bedziewi
  
 
Cytat:
2006-04-04 15:42:35, zdunekm pisze:
te bmki to faktycznie jak z "wiejskiego tuningu" CO dotej e36 coupe to jak mozna pomalowac w taki syfiarski kolor jak niebieski, i jak mozna tak ochydne felgi dac !! juz lepsze sa te orginalne 15 czy 16 w dodatku nie ma kosztow zwiazanych z kupnem tych bedziewi


No to niefajnie, bo jeżeli mówisz o numerze 4 to mi się akurat podoba. "Bedluka" bym wywalił. Siatexy też won! Ale reszta jest całkiem fajna. W felach nie pasują tylko te "śrubki" naokoło. Kwestia gustu.

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-04-04 22:33:57 ]
  
 
TO jest po prostu boskie nie wiem czy kiedyklowiek bedzie mnie stac na utrzymanie takiego czegos jak i frajde takim autem moze za 10 lat , kto go wie
  
 
Cytat:
2006-04-09 01:09:17, zdunekm pisze:
TO jest po prostu boskie nie wiem czy kiedyklowiek bedzie mnie stac na utrzymanie takiego czegos jak i frajde takim autem moze za 10 lat , kto go wie


Niezłe, nie ma dwóch zdań, szczególnie podobają mi się kabriolety w momencie gdy znika śnieg i robi się ciepło
Co Cię przeraża w kosztach utrzymania?
  
 
Cytat:
2006-04-09 01:09:17, zdunekm pisze:
moze za 10 lat , kto go wie



hehehe rozbawiłes mnie do granic mozliwosci!!

Nie wiem czy jestes swiadom ale za 10lat auto z ogłoszenia bedzie miało 15 lat a Ty przeciez nie uznajesz tak starych BMW!!!
  
 
Cytat:
2006-04-12 15:09:23, mibhell pisze:
hehehe rozbawiłes mnie do granic mozliwosci!! Nie wiem czy jestes swiadom ale za 10lat auto z ogłoszenia bedzie miało 15 lat a Ty przeciez nie uznajesz tak starych BMW!!!




pier.... sam mam 12 letnie i jakos chodzi, pozatym te cabrio na bank bedzie w lepszym stanie niz moj wehikul, a to dlatego ze cabrio maja o polowe mniej km przejechane i wymagaja garazowania, bo w przeciwnym razie ze szmaty ktora sluzy jako dach zrobi sie sitko.
  
 
niebite BMW
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1003160