Allegro i inne - Strona 77

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sieka wstawiaj linki TAK !! to nie trudne a ludziom lżej..
  
 
Mój brat ma na sprzedanie BMW może kogoś to zainteresuje


http://www.allegro.pl/item_bmw_e_36_coupe_150km_m_pakiet_.html


[ wiadomość edytowana przez: mibhell dnia 2006-04-13 13:37:27 ]
  
 
Kolba popatrz jeden post nad/pod twoim!! a dwa do ogłoszen inny wątek!
  
 
Ok sorki za problem!!

P.S jak wstawić link odrazu do stronki bo jeszcze nie wrzucałem i fakt dla ludzi lepiej jak se zrobią klik i juz sie otwiera nowa stronka.
  
 
Jak bedziesz pisał nowy post to pod emotami masz przycisk "adres URL" klikasz i podajesz najpierw adres a potem nazwe i juz po krzyku

Co do ogłoszenia to zapraszam TUTAJ
pzdr
  
 
wczesniejsze filmiki z tej strony tego samego BMW E30 robily wrazenie kiedy mialo 300KM a teraz jest filmik jak jest 800KM no szok !!!! Polecam obejzenie - kamera na poczatku jest w srodku skierowana na licznik - polecam

dział media www.rmotorsport.com
800 KM czyli ten ostatni jakby ktos nie wiedzial ktory mam na mysli ale ogolnie jak ktos nie widzial to polecam wszystkie nt tej E30, a zeby bylo przyjemniej to proponuje po kolei - wtedy bedzie widac roznice miedzy przyspieszeniami z 330KM a 800KM :/

[ wiadomość edytowana przez: JanekE30 dnia 2006-06-06 22:29:04 ]
  
 
co to jest ??? aukcja dlaczego srodek jest od e34 ???? jakas paranoja, ale komputer i szyby x4 sa. Nie wiem po co to ktos zmienial. chyba kompus sie stary srodek bardizej podobal niz w e36.
  
 
Cytat:
2006-08-26 11:26:43, zdunekm pisze:
co to jest ??? aukcja dlaczego srodek jest od e34 ???? jakas paranoja, ale komputer i szyby x4 sa. Nie wiem po co to ktos zmienial. chyba kompus sie stary srodek bardizej podobal niz w e36.



Na jaką cholerę zmieniał to wnętrze? Niektórzy to mają pomysły.

Pozdrawiam.
  
 
Jak wam sie to podoba?
Ja bylem w takim szoku jak zobaczylem to "cudo", ze musialem sie zatrzymac i zrobic zdjecie



  
 
Pomysł 5 wykonanie -2...
  
 
najszybsze auto w PL !!
  
 
Cytat:
2006-10-07 23:21:29, zdunekm pisze:
najszybsze auto w PL !!


To ten co był kiedyś w "Wysokich obrotach" w Wyborczej. W tym ich teście powyżej chyba 320 kmh "części karoserii zaczęły się podejrzanie poruszać" i działy się podobne cuda, więc ja bym tego nie kupował. Zakładając, że dysponowałbym takimi funduszmi. Zresztą, po co komu 1250 KM? Z naszymi drogami i ograniczeniami... ech. To dla tych co mają za dużo $...

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-10-07 23:31:28 ]
  
 
Cytat:
2006-10-07 23:31:02, Miro600V pisze:
To ten co był kiedyś w "Wysokich obrotach" w Wyborczej. W tym ich teście powyżej chyba 320 kmh "części karoserii zaczęły się podejrzanie poruszać" i działy się podobne cuda, więc ja bym tego nie kupował. Zakładając, że dysponowałbym takimi funduszmi. Zresztą, po co komu 1250 KM? Z naszymi drogami i ograniczeniami... ech. To dla tych co mają za dużo $... Pozdrawiam. [ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2006-10-07 23:31:28 ]




ja tylko chcialbym sie tym przejechac, nic wiecej.
  
 
Cytat:
2006-10-08 09:58:19, zdunekm pisze:
ja tylko chcialbym sie tym przejechac, nic wiecej.


W polsce jest kilka aut które szybsze czasy na ćwiartke robiło i robi od tego auta, wolałbym się tamtymi przejechać, a właściciel tego auta jest trochę... taki obrażalski
Wiecej o tym aucie(jak i właścicielu) można znaleźć na forum www.streetracing.pl
  
 
juz grubo ponad 1.5 roku sprzedaje to auto.. i cena juz promocyjna sie zrobiła
  
 
Cytat:
2006-10-12 20:33:47, mibhell pisze:
juz grubo ponad 1.5 roku sprzedaje to auto.. i cena juz promocyjna sie zrobiła


dokładnie
  
 
mam pytanie chcę kupić lampę przednią do BMW e36 jak rozpoznać czy na na allegro lub na giełdzie gość nie wciśnie mi znów angielskiej wersji (przystosowanej do ruchu lewą stroną jezdni). zna może ktos jakies specyficzne cechy jak je odróżnic z może oznaczenia??
  
 
moje aukcje np nr heyah 888 655 755 albo 888 537 437

nic zwiazanego z bmw ale moze ktos potrzebuje latwy nr
  
 
Zupełnie nowa Beemka TANIO
  
 
BMW E21

Tanio i silnik w dobrym stanie



[ wiadomość edytowana przez: SAL dnia 2007-12-19 11:31:09 ]