Allegro i inne - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A popatrzcie na tego idiote, takie autko i ...... z gazem buhahha
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C229987
  
 
Cytat:
2005-04-09 15:01:36, Aldik pisze:
A popatrzcie na tego idiote, takie autko i ...... z gazem buhahha http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C229987


Aldik, słyszałem że chcesz zmieniac na dniach wóz. Myślę że ten byłby w sam raz dla Ciebie. Przecież cenisz komfort, a Mesie są przecie komfortowe.
Ale odpicowana bryka i jeszcze za taka kaskę.

Pozdro
  
 
Hmm nie no fura suuper ale ten gaz buhahah
  
 
Cytat:
2005-04-09 16:02:42, cjanek pisze:
Aldik, słyszałem że chcesz zmieniac na dniach wóz. Myślę że ten byłby w sam raz dla Ciebie. Przecież cenisz komfort, a Mesie są przecie komfortowe. Ale odpicowana bryka i jeszcze za taka kaskę. Pozdro


i Aldik z gazem byś miał... i co chyba najważniejsze to jest to automat!


[ wiadomość edytowana przez: jeztom dnia 2005-04-11 10:52:01 ]
  
 
Gazu niet w takim autko, aaaale automat cool
  
 
Jaka oszczędna REKORDZISTA , zobaczcie spalanie, co to k..wa seicento??!!
  
 
Piękność i ten kompleksowy tuning , pfujjjj

Nie ma to jak zachęcić do kupna...
Zdjęcie NR.4




[ wiadomość edytowana przez: jeztom dnia 2005-04-13 13:34:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: jeztom dnia 2005-04-13 14:16:02 ]
  
 
Cytat:
2005-04-13 13:17:23, Jeztom pisze:
Jaka oszczędna REKORDZISTA , zobaczcie spalanie, co to k..wa seicento??!!



Hmm 6 na setke hmm wiecie ale to mozliwe - jak autko jechało na lawecie z odpalonym silnikiem a laweta jechała ok 200km/h to całkiem prawdopodobne że tyle mu wyszło
  
 
6 biegowy hmm nowa E60 odpada
  
 
Cytat:
2005-04-13 15:17:10, Aldik pisze:
6 biegowy hmm nowa E60 odpada


chyba dla Ciebie może być, co? 6 biegów automat..., a tymi ryskami to trochę jest przewrażliwiony, dziwi się, że przegląd przeszedł, przecież jesteś w POLSCE, wszystko da sie załatwić...
  
 
w sobote jade na oględziny 324TD kombi 92' czarna bez skóry i klimy a tak chyba ze wszystkim, poduszka, ABS, elektryka, podgrzewane siedzenia itp. I cały czas sie modle aby nikt mi jej nie sprzątnął i żeby jakichś znaczących felerów nie miała...

PS: Oczywiście E30


[ wiadomość edytowana przez: jeztom dnia 2005-04-13 15:34:28 ]
  
 
A gdzie to jedziesz oglądać? - do Katowic - bo tutaj też kiedyś jakaś stała czarna w kombiku?!?
  
 
Cytat:
2005-04-13 16:50:16, Aldik pisze:
A gdzie to jedziesz oglądać? - do Katowic - bo tutaj też kiedyś jakaś stała czarna w kombiku?!?


nie, katowice, inny kierunek, jadę ku zachodzącemu słońcu, blizej cywilizacji i cieplejszych klimatów... Dostałem cynk od kumpla, że stoi, że jest fajna, że zarejestrowana, że nie od handlarza, że za fajna kasę patrząc na rocznik i spalane paliwo...
  
 
A jak Wam te kolorki podchodzą ala "dziki zwierz"
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47971704
  
 
Lepiej tak

---- hmm ale szłoby go dopasic, np pomalować felgi na pomaranczowo, wewnątrz obić siedzenia skajem w kolorze oczywiście pomarańczowym, pomalować w paski czarno pomarańczowe wszystkie plastiki wewnątrz tanim sprayem z marketu, przyciemnić szyby ale tak aby nie było nic widać, wsadzić dwa wydechy di tyłu, ale taakie duuzie!, przednią część również bym troszkę zmienił, stanowczo za mało siateksu!! jakiś halogeny daleko-siężne (ale takie ogkrągłe i duze) itd itp..... myśle Panowie że jakby poświęcim troszkę czasu to ładnu tuuning by wyszeł
  
 
KLIKNIJ czy ja jestem jasnowidz!!!???
  
 
Cytat:
2005-04-14 16:25:33, Aldik pisze:
KLIKNIJ czy ja jestem jasnowidz!!!???


na to wyglada, to teraz mi napisz czy dzisiaj wróce beemką do domu czy polonezem...
  
 
Hmmm polonezem, bo nawet jeżeli kupisz to dwoma autami naraz nie pojedziesz
  
 
Cytat:
2005-04-14 16:48:55, Aldik pisze:
Hmmm polonezem, bo nawet jeżeli kupisz to dwoma autami naraz nie pojedziesz


oczywiście nie jade sam, Aldik zawiodło mnie twoje przewidywanie
  
 
Język polska jest bardzo prosta