Allegro i inne - Strona 78

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
samochód na drewno


[ wiadomość edytowana przez: draiwer5 dnia 2007-12-23 10:55:50 ]
  
 
Udało mi się zdobyć kilka kompletów klocków hamulcowych do E38 serii 7 i E31 serii 8. Obecnie są mi niepotrzebne. Dla klubowiczów rzecz jasna zniżka. Mile widziany odbiór osobisty.
klocki hamulcowe

[ wiadomość edytowana przez: rayo123 dnia 2008-12-04 14:15:44 ]
  
 
Witam jestem nowy na forum, więc nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, natomiast wiem jedno, marzy mi się Bejca
Kolega twierdzi że lepiej poszukać czegoś w USA niż kupować na miejscu. Podobno po doliczeniu kosztów związanych z transportem jak i załatwianiem wszystkich opłat i tak wyjdzie taniej. Szukając na necie, natknąłem się na stronę Carpaka.pl, firma która zajmuje się sprowadzaniem samochodów zza granicy. Jak wyczytałem ich ceny są dużo niższe niż normalnie, bo działają bez żadnych pośredników. Poza tym, do każdego samochodu dostarczają specjalny raport Carfax lub Autocheck gwarantujący jego pełną legalność, przebieg oraz opisujący całą historię danego pojazdu. Hmm korzystał ktoś z ich usług, w sumie kupno samochodu to nie kupno telefonu, więc muszę mieć 100% pewność.
  
 
"marzy mi się Bejca
Kolega twierdzi że lepiej poszukać czegoś w USA niż kupować na miejscu. Podobno po doliczeniu kosztów związanych z transportem jak i załatwianiem wszystkich opłat i tak wyjdzie taniej. "

Powiem Ci, że lepiej po prostu sprowadzać przez odpowiednie placówki, które się w tym specjalizują - po prostu gdybym ja miał robić za nich cały research, szukać, przeszukiwać oferty, podliczać, robić kurcze sobie tabelkii etc - to więcej bym stracił czasu [i pieniędzy], więc zdecydowałbym się na twoim miejscu na jakiś profesjonalny i prestiżowy salon typu Prestige w Gdyni albo prestig-e.pl. Oni najpierw robią Ci wycenę na konkretny model jaki wybierzesz i potem ci przesyłają. Więc pierwszy etap kupna Premiuma masz z głowy. Więc jak ci się marzą takie drogie autka no to wiesz co robić